Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E22 - The Proton Transmogrification

2 posters

Goto down

S07E22 - The Proton Transmogrification Empty S07E22 - The Proton Transmogrification

Příspěvek  vojtamar Fri 02 May 2014, 10:13

Tak v dnešním dílu se trošku střetly mé zájmy - jsem velký fanda Star Wars, ale profesora Protona jsem nikdy moc nemusel... Za sebe můžu říct - spokojenost  Smile  Narážky na SW věci super (zejména ve scéně v kuchyňce před maratonem - Penny rulezzz), Sheldon typický, dokonce i holky přispěly  Very Happy  Jenom kdybych byl hnidopich Sheldonova typu (což vůůůbec nejsééém  Very Happy  ), tak řeknu, že profesor Proton má kostým Obi-Wana z původní trilogie, ale design světelného meče je Obi-Wan Epizody I a II Wink(A má ho zavěšený na opačné straně opasku.) Jinak dobré, i když jsem trochu čekal, že tam hodí narážku na to, co se teď přihodilo SW univerzu v souvislosti s uvedením nových filmů ("zrušení" platnosti některých knih a komiksů), ale to už byla epizoda nejspíš natočená, takže možná někdy příště. Mimochodem, jak se vy chystáte oslavit Star Wars Day teď v neděli?

Edit: Leonard už to podle mě trošku přehnal s tím natahováním odpovědi, přestává to být vtipné...

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E22 - The Proton Transmogrification Empty Re: S07E22 - The Proton Transmogrification

Příspěvek  Miro Sat 03 May 2014, 17:24

Nič moc, linka amy a Bernadette úplne zbytočná a len pre to lebo tam musia byť, profeson Proton ma nikdy nebavil a tak tomu nebolo aj teraz. Celkovo nuda.

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru