Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stěhování z kolejí na koleje

Goto down

Stěhování z kolejí na koleje Empty Stěhování z kolejí na koleje

Příspěvek  Irwain Nornossa Fri 29 Jun 2012, 12:47

Zdravím, po delší době tady. Měl bych takovou prosbu. Už to proběhlo v září 2011, stejná pomoc by se mi hodila i teď. Stěhuji se z kolejí na koleje, tentokrát v opačném směru. Z Mánesovy 12 na Kolejní 4. Vtipné je, že minule to byl pokoj 0939, teď je to 0938 (jako na té Kolejní). Na stěhování je především nutné auto, tahat to v MHD není dobrý nápad. Cesta nám i minule vyšla jediná, mám tu teď přibližně stejné množství věcí (ve skutečnosti ještě odešlu balík domů, abych se zbavil věcí, co fakt potřebovat nebudu), takže tu nejde o nijaké velké ježdění. Trasu jsem se když tak pokusil znázornit tady: http://beta.mapy.cz/#x=16.581462&y=49.231468&z=15&t=r&c=2-3-8-14-15-23-25-27-28-29-30-31-34&rp=m&m=9mIjdx8DqfJiWrgOTTZ2BgbCHRPREy434ff3RfDvfIn2WLf2jRmGwLPEAAfDlfemImfmSKQflifRBgtZAZgRoYN8LHt-uJPLhKpO3 Tam na Kolejní jde zajet až k té budově, jen silnice nějak není na mapě.
Jistá okolnost se oproti minule ale změnila. Od pondělí ležim s nějakým střevním onemocněním (nic hezkého, važte si svého zdraví a jezte zdravě, protože tohle je ZLO). Pomalu se dávám do kupy, ale vzhledem k nutnosti přísné diety a faktu, že ve mě moc nezůstalo, je pro mě docela problém přestěhovat se sám. Což je i důvod toho, že dávám vědět tak pozdě. Včera jsem se teprve poprvé odvážil jít ven (neuvěřitelně vyčerpávající, člověk by ani neřekl), zařídit si nové koleje atd.
Samozřejmě to není práce zadarmo, minule jsme to zvládli ve 3, takže když by byl stejný počet teď, bylo by to fajn. Minule jsme pak sice šli na jídlo, tahle možnost pro mě ale padá, takže každému nabízím 100, což je tak maximum, co si momentálně mohu dovolit.
Stěhování samotné je možné provést dnes nebo zítra, ono by ovšem bylo lepší dneska, spíš k večeru.
Jako, je mi jasný, že píšu pozdě, ale dřív to nešlo.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Stěhování z kolejí na koleje Empty Re: Stěhování z kolejí na koleje

Příspěvek  Irwain Nornossa Mon 02 Jul 2012, 19:45

Pokud by to někoho zajímalo, tak úspěšně vyřešeno taxíkem. Cena byla de facto stejná, jako když jsme pak minule šli na jídlo. Takže tohle řešení implementuji i příště, přece jen, věřte mi, bylo mi blbý někoho otravovat. A ne, doopravdy mě to nenapadlo. To jsou ty maloměstské kořeny.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru