Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virtuální bitka!

+5
R&omize
bodomkes
Kolikokoli
Sheldon-Cooper
minnie
9 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  Sheldon-Cooper Wed 25 May 2011, 12:11

Měla by ses pochlubit veřejně.. lol! .. od toho to fórum existuje! Very Happy
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  minnie Wed 25 May 2011, 12:11

navíc takhle v práci myslím hlavně na to, jak zakroutit kolegovi krkem, aneb 1000+1 vražedný nástroj v kanceláři Very Happy nevěřilli byste, jak i taková sešívačka může být inspirativní Very Happy

edit: teda vážně nevím co čekáte, že se ode mě dozvíte za sprosťárny Very Happy já jsem slušná holka, náhodou Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  Ďasík Wed 25 May 2011, 15:33

Na iluzi slušné holky už je pozdě. Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  minnie Wed 25 May 2011, 15:48

ach jo, a já se tak snažila.. Very Happy vážně se s tím nedá něco dělat? Wink
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  Ďasík Wed 25 May 2011, 17:51

Ne, ne... Smůla. Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  minnie Wed 25 May 2011, 18:59

Sad Sad Sad
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka

Příspěvek  bodomkes Thu 26 May 2011, 13:11

Je to tak, minnie; pozdě, už máš avatar odhalené minnie ve vaně, tak už to všichni víme.. Wink

Aww, jsem polichocena, že se jmenuje tohle téma podle mého příspěvku. To se mi zas aspoň dva dny nevejde ego ani do pokoje... rabbit
Ďasík: Ten díl je skvělý! Mně se líbí, jak se Klinger podívá na to plandající kuře, poté, co se zděsí, že voodoo fungovalo, a zeptá se ho: "Co jsi to udělal?" Very Happy (Aspoň jeden seriál, kde mi nedělá problém zpatra hláškovat Very Happy)
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  minnie Thu 26 May 2011, 15:28

Shocked dyk není zas tak odhalený.. horší bude až poleze z té vany ven Very Happy
já mash pro jistotu neznám vůbec, nikdy mě to moc nebavilo.. jsem tady asi docela černá ovce Very Happy ale občas koukám na house.. a simpsonovi, samozřejmě.. Smile ale že bych si pamatovala hlášky, to teda fakt ne.. ty s pamatuju jen z big bangu. a z pár oblíbených filmů.. Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  Sheldon-Cooper Thu 26 May 2011, 22:46

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

To je tak když se člověk po večerech nenudí.. máám chuť to všechno rozmlátit! Very Happy Twisted Evil

Virtuální bitka! - Stránka 3 Aaa

Kompletně postprodukční sound design.. Atmosféry, ruchy, efekty.. vše poctivě zvukově nahráno s herci po dokončení střihu videa (2 měsíce po střihu!) a postupné nasazování na původní video..

Virtuální bitka! - Stránka 3 Sounddesign

... zní to nudně Very Happy .. je to nudný... ale výsledek.. ten stojí za to! pirat Cool
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  Ďasík Thu 26 May 2011, 23:14

bodomkes napsal:Ďasík: Ten díl je skvělý! Mně se líbí, jak se Klinger podívá na to plandající kuře, poté, co se zděsí, že voodoo fungovalo, a zeptá se ho: "Co jsi to udělal?" Very Happy (Aspoň jeden seriál, kde mi nedělá problém zpatra hláškovat Very Happy)
Já znám nazpaměť 90 % všech dílů, možná i víc. Smile A souhlasím... Very Happy Ale nejvíc mám rád vážné díly (z pohledu pacienta, z pohledu mrtvého pacienta - ducha - který bloudí jejich táborem a smiřuje se s tím, že zemřel, díl ve stylu 24 hodin - akorát že jde o 15 minut - kdy musí stihnout provést operaci, jinak pacient navždy ochrne), nebo díly, kde se dozvíš něco o životě v tom táboře (Válečná sezóna - jeden rok v jednom díle, Všichni dobří vojáci - o plukovníkovi Potterovi, Drahý otče 1, 2, 3 - kdy Hawkeye píše dopisy otci). Z veselých jsou výborné Bez smíchu (Hawkeye se vsadí, že vydrží den nevtipkovat, a zrovna se stanou úplně šíleně vtipné věci), Sezóna hloupostí (kdy si dělají navzájem kanadské žertíky) a Pan a paní kdo (major Winchester se na opušťáku opije a ožení Very Happy).
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  tx Thu 26 May 2011, 23:23

Sezona hlouposti je paradni (nejlepsi je ten zaverecny Potteruv zertik Very Happy )
Jinak mam radsi dily s Potterem a Charlesem Emersonem Winchesterem III, ktery Hawkeyemu a Trapperovi dovede dovede ty jejich zertiky vracet, coz Frank neumel.

Edit: Ja uz jsem fakt zblblej, samozrejme jsem myslel B.J. a nikoliv Trappera (s tim se, jestli se nepletu, ani nepotkaj)


Naposledy upravil tx dne Thu 26 May 2011, 23:29, celkově upraveno 1 krát
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  tx Thu 26 May 2011, 23:25

Ted jsem objevil informaci, ze chteji natocit novy MASH: http://www.csfd.cz/film/264594-mash/diskuze/
A docela se toho vysledku obavam...
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  NoMouse Thu 26 May 2011, 23:31

Sheldon-Cooper: a co žes to dělal, jestli to není tajné? Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  Ďasík Thu 26 May 2011, 23:36

tx: Jo, já Franka nesnášel. Smile Vypatlaný zelený mozek. Na druhou stranu je ale ta postava svou neuvěřitelnou hloupostí občas i vtipná... A ten herec prý byl v partě hrozně oblíbený. Smile Winchester byl třída - dobrý doktor, a i když pompézní a trochu snob, tak skvělý. Hawkeye mu v závěti odkázal svůj rudý župan, za to, že i když si z něho dělali srandu, nikdy neztratil důstojnost, s tím, že červená je barva královská... A z velitelů mám taky radši Pottera, to byl správný chlap na správném místě, Henry Blake byl dobrý, ale jak řekl Hawkeye, "kdyby nebyla válka, zatkli by ho za předstírání, že je důstojník..."

Co se týče toho pokračování, doufám, že nebude, bylo by to podle mě fiasko...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  Kolikokoli Fri 27 May 2011, 01:00

Frank mi přišel v pohodě. Jo, byl to tak trochu blbec, ale měla jsem ho ráda. Ale já nejsem zas tak velký profík, co se znalostí MASHe týče, neboť jsem viděla každý díl asi jen 2x. Na jednotlivé díly si tedy už tak nějak nepamatuji. Ale líbilo se mi, když Radar (moje nejoblíbenější postava spolu s Klingerem) ukázal zadek, když šel do sprchy Very Happy. No... takové věci si já pamatuju Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  bodomkes Fri 27 May 2011, 10:23

Koli: Myslíš, jak byl tábor ostřelován? Very Happy A Radar zůstal uvězněný s Henrym ve sprše?

Ne!! Doufám, že je to nějaký žertík, nebo že jim to nevyjde. To je ale hloupost, snažit se udělat remake MASHe!
Na Charlesovi se mi líbilo, že se jim v žertech vyrovnal oběma. Frank nestačil ani jednomu, natož dvěma. Ale viděla jsem MASH:30th Anniversary Reunion a líbilo se mi, jak herec Franka říkal v nějakém starším rozhovoru, že věří, že je kousek Franka v každém z nás. XD
Ďasík: Mně se líbí ta vzpomínka, která Charlesově odkazu náleží, jak sedí v důstojnickém baru Hawk&BJ&Potter&Charles a Charles prohlásí, že vůbec neusnul, a odchází a místo kalhot mu nasadili ve spánku takovou "slepičí sukni". XDD A oni se tomu strašně smějou. Very Happy A taky vzpomínka na Klingera, jak vyměnil salám za časopis o Maine pro Hawkeyho, to bylo velmi dojemné. Smile
Henry byl legračně podlézavý a nerozhodný. Miluju jeho přednášku o osobě A, které se líbí osoba B. XDD
Potter je takový kovbojský "tatík". Smile Ale mám ráda jeho první díl, jak s doktory pije a popisuje, že mu "vybuchla kolona....a tak jsem získal svoje purpurové srdce... ale nikomu ani muk." Very Happy
Jinak moje oblíbené postavy jsou Sidney a Trapper. Trap se mi líbí k Hawkeyemu víc než BJ a mrzelo mě, že potom dali do popředí tak Hawkeyeho, že Trap úplně zmizel. Ale MASH miluju i tak, samozřejmě. Very Happy
A ty vážné díly mám taky moc ráda. Když vidíme obě tváře války...tu lidskost i tu krutost. V původním dílu mi chyběla ta lidskost.... Neutral
A z vážných dílů je taky dobrý ten s Hawkeyho přítelem. To je takový zlom pro Hawkeyho. A i Henry se chvilku chová jako velitel. Smile
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Virtuální bitka! - Stránka 3 Empty Re: Virtuální bitka!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru