Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doctor Who + Torchwood + SJA

+12
xegiie
Davidsoft
MartyCZ
bodomkes
Totka
Shelly-Nelly
yossarian
Ďasík
clif
rampage
Zikato
Irwain Nornossa
16 posters

Strana 20 z 27 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  Kolikokoli Sat 27 Apr 2013, 21:23

Ještě jsem to neviděla Sad. A nikde nejsou linky Sad.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  NoMouse Sat 27 Apr 2013, 21:24

Ááá, zase nový díl a zase bych už četl spoilery...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  Kolikokoli Sat 27 Apr 2013, 21:28

NoMouse napsal:Ááá, zase nový díl a zase bych už četl spoilery...
Jo, nemůžu ani zajít na tumblr Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  MartyCZ Sat 27 Apr 2013, 22:03

A to jsem to dneska udělal neprůstřelný. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  Kolikokoli Sat 27 Apr 2013, 22:47

Co se stalo? CO SE SAKRA STALO? To chcete říct, že nic moc díly opravdu způsobovala Amy? Nebo Moffat chytil druhou mízu? Jak může být po sobě 5 DÍLŮ tak skvělých? Opět naprostá BOMBA! Konečně, konečně má Jedenáctý možnost ukázat, že je opravdu Doktor s velkým D. Ach... cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  xegiie Sun 28 Apr 2013, 03:49

wow..... wow........ famózní.. geniální, umělecké dílo. nevím co říct... a chtěl bych vědět kolik mini drobností mi zase uteklo.. já myslím, že po přestávce to jsou jedny nejlepší díly doctora vůbec cheers

koli myslím, že to nebyla, Amy ale Moffat dostal briliantní nápad s Clarou, je kolem ní tolik hádanek, je určitě nejzajímavější společnice, asi nejvíc díky těm hádankám, takže abych to shrnul Moffat se pochlapil:D

"výlet" po tardis byl prostě úžasný ...
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  xegiie Sun 28 Apr 2013, 12:29

lol... kouknul jsem na komenty na doctorwho.cz a nestačil jsem se divit, jeden dokonce psal proč vůbec takovou epizodu dělali, když si z toho nakonec nic nepamatovali a nemělo to tudíž význam.
Pochopite takovy vyplod?? ja teda ne...

ta knizka .. tardis... Clara, Doctor jak hráli... takový nádherný díl a lidi si stěžujíVery Happy

navíc, podle toho konce a jak se zachovali ti zběrači, to naznačilo, že si Clara může něco podvědomě pamatovat... a i kdyby ne tak co? nechápu:)
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  Kolikokoli Sun 28 Apr 2013, 12:43

Já už tam ani nechodím. Neustále tam nadávají na RTD a vychvalují celou tu Doctor-Amy linku do nebes. Nebo naopak píší, jak je to teď na prd a Tennant byl nejvíc nejlepší a díly s ním byly jediné, které stojí za to. Pár lidí napíše, že celej novej Doctor je shit. Nejhorší díly chválí a na nejlepší díly nadávají. Ale nejvíc mě fakt štve to urážení éry RTD a neustálé připomínání "blbostí" z jeho dílů. Upřímně, zabalila jsem to ve chvíli, kdy tam někdo napsal, že "regenerace desátého. "I donnt wanna go (bééé bééé)" vždyť nikam nejde, ne? Vždyť se jen regeneruje, to nám chtěl RTD sdělit, že je desátý Doktor sebestředný egoista, který se nedokáže rozloučit se svým ksichtíčkem? Nebo se jen rozhodl, že ten seriál co nejvíc posere, když už ho dál psát nebude." Tohle mě fakt naštvalo Very Happy. Jo a ještě tam furt uráží Rose. Evil or Very Mad
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  xegiie Sun 28 Apr 2013, 12:51

jj těhle věcí jsem si taky všimnul... ono to vlastně ani nejde si nevšimnout:D

novej doktor je můj jednoznačně nejoblínenější, přijde mi to jako by to bylo skoro 2x tak propracované jako dřív..
ale Rosa mám rád, něco z tenanta taky.. klasický doktor se mi taky líbí, říkat, že je tam něco naprosto shit je mimo


Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 528450_491876110867085_183868046_n
Very Happy
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  Kolikokoli Sun 28 Apr 2013, 13:04

Tennant je skvělej a mám ho raději než Matta, ale není to lepší Doctor. Je to tragický divadelní Doctor a Matt je klasický divný Doctor. Říkat, že jeden je boží a druhej je shit, je blbost (i když jsem si na Matta zvykala dlouho - ale není to Mattem ani Moffatem). Rose byla nejlepší společnice. Částečně protože byla moje první, ale taky protože byla výjimečná. A jako jediná Doctora získala doopravdy jen pro sebe a na celý život (snad). A je mi jasné, že RTD udělal hodně změn (leckdy podivných), ale i tak - kdyby jej nebylo, tak by byl Doctor ukončen průměrným filmem z 1996 Doctorem, kterého stejně všichni raději "zapomínají" a nebylo by ani Jacka a Torchwoodu, a když se to tak vezme, tak ani Elisabeth by se nemohla rozloučit tím, co ji proslavilo.
Jinak 5. a obzvlášť 6. série byly trochu divné, možná za to může Amy, možná časté dvojdíly a jeden velký příběh místo několika malých, ale teď se ukazuje, že to nejlepší z DW jsme možná ještě neviděli. Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  xegiie Sun 28 Apr 2013, 13:15

film byl dost slabej to je pravda:D
Rose sem měl a mám rád.. líbí se mi jako klukovy:) ale byla celkově fajn, taky moje první společnice, také s ní byli asi nejvíc romantické a emotivní díly (ano to jak si získala doktora)Smile

Ale Clara je jednoznačně zajímavější, taky bych si přál kdyby nějakým způsobem vytvořili pár:)
Vždy se mi líbilo jak byl David takový energický, ale myslím, že Matt ho v tomhle směru strčí do kapsy.. tím nesnižuji kvality Davida, ale Matta mám asi nejradši, zatím..
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  Kolikokoli Sun 28 Apr 2013, 13:23

Jo, mezi Clarou a Doctorem to pěkně jiskří. Až se objeví River, tak bude muset Doctor hodně vysvětlovat Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  xegiie Sun 28 Apr 2013, 13:42

Kolikokoli napsal:Jo, mezi Clarou a Doctorem to pěkně jiskří. Až se objeví River, tak bude muset Doctor hodně vysvětlovat Very Happy.
jo River.. tu já zas mám nemíň rád z celého doktora, vůbec mi tam nesedí.. nemohli tam dát někoho mladšího?Very Happy
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  NoMouse Sun 28 Apr 2013, 13:43

xegiie napsal:lol... kouknul jsem na komenty na doctorwho.cz a nestačil jsem se divit, jeden dokonce psal proč vůbec takovou epizodu dělali, když si z toho nakonec nic nepamatovali a nemělo to tudíž význam.
Pochopite takovy vyplod?? ja teda ne...
Jojo, občas jsou tam zvláštní názory. Taky mě štve Blackthunderova nenávist vůči 9. doktorovi, Rose, a čemukoliv co souvisí s RTD. Je hezké, že překládá titulky, ale toto mu neodpustím. Evil or Very Mad
Nicméně mě tam teď zaujala teorie,
Spoiler:
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  xegiie Sun 28 Apr 2013, 13:54

[quote="NoMouse"]
xegiie napsal:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  Kolikokoli Sun 28 Apr 2013, 14:26

NoMouse napsal:jojo, občas jsou tam zvláštní názory. Taky mě štve Blackthunderova nenávist vůči 9. doktorovi, Rose, a čemukoliv co souvisí s RTD. Je hezké, že překládá titulky, ale toto mu neodpustím. Evil or Very Mad
Ano, to s 9. Doktorem je kapitola sama o sobě. Taky mě na blackovi štve, že když překládá, tak se nedrží češtiny a kdokoli mu řekne, ať si dává pozor/opraví mě/mně nebo ji/jí atd., tak se naštve, že si to bude dělat podle sebe. I když teď ty poslední díly překládá hurley, ne? Moc to nesleduju, koukám s eng titulky (nedočkavost) Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  xegiie Sun 28 Apr 2013, 14:29

taky mám poslední díly jen s eng titulky, kdo to teď překládá nevím.
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  NoMouse Sun 28 Apr 2013, 14:34

Kolikokoli napsal:Taky mě na blackovi štve, že když překládá, tak se nedrží češtiny a kdokoli mu řekne, ať si dává pozor/opraví mě/mně nebo ji/jí atd., tak se naštve, že si to bude dělat podle sebe. I když teď ty poslední díly překládá hurley, ne? Moc to nesleduju, koukám s eng titulky (nedočkavost) Very Happy.
Jo, přesně tohle mě taky štve. Ten přístup, že je to jedno, že důležitý je překlad jako takový, ne jestli je gramaticky správně. Podle mě se tím překladatel naprosto zbytečně shazuje. Jinak mám dojem, že se střídají co díl, ale nevím. Edit: Je to tak, střídají se.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  xegiie Sun 28 Apr 2013, 14:39

hlavně, že teď v komentu zhazoval jiný web, že to přeloží na rychlo a ponechají bez korektur Wink
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  Kolikokoli Sun 28 Apr 2013, 14:51

Podle mě korektury (nějaké) dělá a překládá vcelku dobře, ale prostě má asi vlastní pravidla pravopisu (resp. některé věci si překládá tak, jak se mu líbí, a ne tak, jak jsou dobře).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  NoMouse Sun 28 Apr 2013, 14:58

Korektury mu pak někdo dodatečně dělá, takže finální verze jsou většinou bez gramatických chyb. Ale to nic na tom podivném přístupu nemění.

xegiie napsal:hlavně, že teď v komentu zhazoval jiný web, že to přeloží na rychlo a ponechají bez korektur Wink
Pozor, on shazoval web, kde se dá Doktor sledovat on-line, který vezme jeho rychle přeložené titulky bez korektur a už je pak neaktualizuje, když jsou korektury hotové. Very Happy

Což mi připomíná, že já si je taky neaktualizuju...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  xegiie Sun 28 Apr 2013, 16:02

to je jedno nemá to cenu řešit:)
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  MartyCZ Sun 28 Apr 2013, 16:04

xegiie napsal:http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528450_491876110867085_183868046_n.jpg Very Happy
Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 H01CF70B1
Odkud to nejspíš pramení.

xegiie napsal:jo River.. tu já zas mám nemíň rád z celého doktora, vůbec mi tam nesedí.. nemohli tam dát někoho mladšího? Very Happy
Myslíš oproti víc než 900 let staré osobě? Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  NoMouse Sun 28 Apr 2013, 16:16

Ještě abych odpověděl (nevím jestli mám ještě zaspoilerovávat, nebo už epizodu všichni viděli, ale radši to ještě nechám):
xegiie napsal:
NoMouse napsal:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  xegiie Sun 28 Apr 2013, 16:23

MartyCZ napsal:
xegiie napsal:http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/528450_491876110867085_183868046_n.jpg Very Happy
Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 H01CF70B1
Odkud to nejspíš pramení.

xegiie napsal:jo River.. tu já zas mám nemíň rád z celého doktora, vůbec mi tam nesedí.. nemohli tam dát někoho mladšího? Very Happy
Myslíš oproti víc než 900 let staré osobě? Very Happy
zdá se mi to nebo zkoušíš laciný trol, tenhle typ jednání nesnáším.

Odkud to nejspíš pramení. = odtud to nejspíš pramení zní daleko lépe.

ano vím, že doktor má přes 900 let, ale byl tam ksychtík Davida a najednou "stará bačkora" řekne, že je jeho žena... vypadalo to přinejmenším zvráceně až nechutně než cokoliv jiného
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Doctor Who + Torchwood + SJA - Stránka 20 Empty Re: Doctor Who + Torchwood + SJA

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 27 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru