Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2. sraz fanoušků BBT

+22
skallda
Canes.cz
divenka
bodomkes
bakeLit
Doktor_
Dejv92
Irwain Nornossa
tx
R&omize
g.hofstadter
MartyCZ
NoMouse
Ďasík
Borboletka
yossarian
hojava
Dominik Matus
karlos89
minnie
Kolikokoli
baal666
26 posters

Strana 23 z 30 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Next

Goto down

Kde byste si přáli sraz fanoušků BBT?

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Vote_lcap18%2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Vote_rcap 18% 
[ 2 ]
2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Vote_lcap64%2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Vote_rcap 64% 
[ 7 ]
2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Vote_lcap18%2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Vote_rcap 18% 
[ 2 ]
2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Vote_lcap0%2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkem hlasů : 11
 
 
Poll closed

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  lockka Sat 14 May 2011, 20:57

Jak jsem slíbil, tak se po dlouhé době zapojím zde na fóru. Sraz se velice povedl. Poznal jsem nějaké nové lidi a po půl roce se viděl s těmi co byli na 1. srazu. Musím uznat, že menším množstvím alkoholu se ten sraz jenom vylepšil (možná by stálo za zamyšlení jeden z menších srazů udělat třeba v čajovně). Dost jste mě navnadili na Doktora Who a musím si znovu pustit Misfits. Budu rád když se nějaký menší sraz uspořádá ještě tento měsíc Smile, na který budu mít čas téměř kdykoli.

P.S.: Pro ty co přemýšlí kdo vlastně jsem, tak jsem ten v hnědém Very Happy
lockka
lockka

Znamení : Ryby Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 30
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 34
Místo : Benátky nad Jizerou/Brno

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  Kolikokoli Sat 14 May 2011, 21:01

Já bych navrhla Skleněnou louku (nebo tak nějak se to jmenuje). Je to čajovna kousek od České. Uvidíme, kdy a kolik by se nás tam sešlo. Ale já bych šla, ať už by se nás sešlo kolikokolik Very Happy Very Happy Very Happy (konečně využito v praxi Very Happy)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  clif Sat 14 May 2011, 21:06

Kolikokoli napsal:Já bych navrhla Skleněnou louku (nebo tak nějak se to jmenuje). Je to čajovna kousek od České. Uvidíme, kdy a kolik by se nás tam sešlo. Ale já bych šla, ať už by se nás sešlo kolikokolik Very Happy Very Happy Very Happy (konečně využito v praxi Very Happy)
Jo, tam bych určitě dorazil, vodárka by bodla Very Happy
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 14 May 2011, 21:11

R&omize: Že jsi to měl ale pěkný den. Smile Vypadám jako svůj avatar? No, až si koupim ten goth plášť, tak určitě budu. Smile A těěší mě, že mě tu někdo považuje za část jádra fóra. Smile
Kolikokoli: Zvolila jsi dobře. Exterňák je důležitější než mikina. Very Happy Hezký, jak jsi nás označila za normální lidi. V rámci skupiny jsme doopravdy byli normální. Very Happy Mimořádně i já. Doma otravujou s realitou? To je na nic, co? Very Happy
Čajovna zní fajn.
A ještě bych chtěl vyhlásit hledání toho, kdo pak na konci s námi hrál 3D piškvorky. Hrál proti Dejvovi92, já jsem jen komentoval.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  minnie Sat 14 May 2011, 21:29

v brně jsem byla jenom v čajovně v domě pánů z lipé.. ale ta byla moc příjemná.. jen možná trochu malý prostor..
hele, a co jsou to ty vaše 3D piškvorky? jak to funguje? Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  clif Sat 14 May 2011, 21:31

minnie napsal:v brně jsem byla jenom v čajovně v domě pánů z lipé.. ale ta byla moc příjemná.. jen možná trochu malý prostor..
hele, a co jsou to ty vaše 3D piškvorky? jak to funguje? Very Happy
Uděláš z čtverců 7x7 , čímž jakoby docílíš 7x7x7 krychle, každý čtverec je pak jedna vrstva pomyslné krychle, v níž hraješ
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  bodomkes Sat 14 May 2011, 21:34

R&omize: Zase jsi vyhrál za nejdelší komentář, gratuluji. Very Happy Zaprvé - nejdůležitější bod - jsem poctěna, že jsem považována za součást "jádra" , fakt jsi mi polichotil Very Happy a slibuji, že příště už nebudu unavená a neuteču tak brzo.
Zadruhé, už neděkuji za poznámku, že jsem taky ze sériové výroby. Jako správný ješita se ráda považuji za originál. Very Happy Bohužel kolegyně byla nejspíš první a tudíž mi zbyla pouze role klona. Achjó, já se umím narodit. Laughing
Koli: Já akorát chodila s Tvojí dvojnicí na základku...ale jenom, když nemáš brýle. ;D Jinak žádné dvojníky překladatelů neznám. Asi jenom limitovaná edice. Wink Jinak takový ten otřes reality znám a zažívám pravidelně po srazech/fesťácích. Člověk si konečně chvilku připadá normálně a bum! Už je zase doma na planetě Oz. Very Happy
Skleněná louka...není to na Kounicové? Vím, co myslíš...nebo si to přinejmenším myslím.. Laughing Jo kolikokoli se snažím zuby nehty od srazu použít při konverzaci a zatím nebyla příležitost...ale tak u každého příspěvku zapínám hlavu XDD Závidím, že se Ti to povedlo, ale ty máš na to ostatně copyright.. Smile Btw nešla ještě třetí možnost - změnit kabelku? Wink
A doufám, že fakt nechcete sraz hodit na víkend..to by bylo nemilé. IDS JMK je proti mně. Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 14 May 2011, 21:44

minnie: Škoda, že jsi tam nezůstala dýl, tohle bylo něco. Clif to vysvětlil velmi dobře a stručně, což je něco, co bych já nedokázal. Very Happy
Jen dodám pár detailů. Krychle o hraně 7 je takový typický hrací prostor, je tam 343 polí, na hrách.cz mají plochu 19 na 19, to je 361. Teď třeba přes Skype hrajeme v krychli o hraně 9, to je 729 polí, pro představu je to jako 27×27. To už je fakt velký. Dá se to využít tak, že oba hráči mají 2 tahy a hraje se na 7 spojených znaků (0 nebo 1). Už to hrajeme přes hodinu, a stále to nevypadá, že by někdo vyhrával. Very Happy Jinak je samozřejmě možné hrát klasicky, mít jediný tah a hrát na 5.
Vymysleli jsme i takové legrácky, jako že krychle je otevřená sama do sebe, takže stěny Tě neomezují, jen Tě to hodí na opačnou stranu (případně jinou vrstvu). Tohle je ještě vcelku pochopitelný, pak jsme uvažovali o singularitách, trochu kopírujeme černé díry. Zkrátka jistý bod nebo jejich množina tam není. Například linie sloupce E by neměla 5. řádek, ale všechny ostatní sloupce by ho měly. Dotyk sousední se pak přenáší podle směru.
Za největší hardcore považujeme využitý dimenze času, a sice, že by v jistém okamžiku singularita existovala, v jistém ne. Nebo by se mohla měnit průchodnost stěn. Nebo by se jednotlivé vrstvy mohly nějak pseudonáhodně otáčet. Ale to je na papíru nebo v excelu nerealizovatelné, pokud jo, tak těžko.
Nicméně, tyhle lahůdky běžného člověka ve 3D piškvorkách nepotkají. Smile Zatím jsme to ani nezkoušeli.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  Kolikokoli Sat 14 May 2011, 21:48

bodomkes: věřím, že se ti to jednou podaří někde použít. Požaduji ale nejméně 50% ze zisku Very Happy. A kabelku vyměnit nešlo, neboť jako správný chlapec nemám zas tolik kabelek Very Happy. Jen ještě jednu, kterou jsem si zapomněla doma, a která by byla asi vhodnější, neboť jsou na ní placky z Festivalu fantazie a Trpasliconu Very Happy.

PS: Ďasíku, vítej zpět mezi živé (online) Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  bodomkes Sat 14 May 2011, 21:50

Jsem ráda, že v tom nejsem sama. Very Happy Taky mám prakticky dvě a nestihla jsem si kvůli toastům vyměnit svou za druhou, kde mám placku Bazinga! Smile
O zisk se určitě podělím, nejsem škrťa Very Happy
EDIT: Chci ale nápovědu - jak se podělit o "Cože?" Razz
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  minnie Sat 14 May 2011, 21:52

haha, to já teda jako správný chlapec kupodivu kabelek a náušnic mám docela dost.. jen na notebook mám čtyři Very Happy ale tohle jsou asi jediné moje holčičí úchylky Very Happy

u těch 3D piškvorek mě spíš zajímalo jak se to provozuje v praxi? na papíře? excel? co?
v tom druhém irwainově odstavci jsem se ztratila úplně.. dá se to nějak převést na má dáti/dal? Very Happy


Naposledy upravil minnie dne Sat 14 May 2011, 21:54, celkově upraveno 1 krát
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  bodomkes Sat 14 May 2011, 21:53

Ale já s tím musím něco dělat - jedna je khaki/army (takže se k moc věcem nehodí) a druhá věčně špinavá, protože je bílá. Ale zádrhel - bytostně nesnáším nákupy Very Happy

Na srazu to pokud vím hráli na papíře, co si vzali od Martyho...
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  minnie Sat 14 May 2011, 21:56

taky nesnáším nákupy, ale kabelky a naušnice a občas i nějaký kousek hadříku (mimochodem i tu sukýnku co jsem měla na srazu, pokud si ji někdo pamatuje) lovím na fler.cz, jsou tam úžasné věci a někdo to tam dává i hodně levně.. jen je to dost návykové Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  Kolikokoli Sat 14 May 2011, 21:56

Nákupy nesnáším taktéž. Ta druhá kabelka, co mám, je hrozně stará a je na ní britská a americká vlajka a z druhé strany obrovská skvrna od inkoustu, když se mi minule ve vedrech rozpustila propiska Very Happy.

minnie: sama se tomu divím, já nějak na oblečení nehledím, ale jak jsem viděla tu tvou sukýnku, tak jsem si jen řekla: "jééééé sunny" Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  bodomkes Sat 14 May 2011, 21:59

minnie: já si ji samozřejmě pamatuju. puntíkatá. já jsem Ti ji přece chválila Smile
koli: proč jsi ji nehodila do pračky? (moje univerzální řešení...)
a jsem ráda, gals, že mě v tom podporujete. Aspoň tady ve fóru bouráme cliché.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  NoMouse Sat 14 May 2011, 22:03

minnie: pár stránek nazpět jsem tady posílal fotku, jak ty 3D piškvorky vypadaly Wink edit: https://bigbangtheory.forumczech.com/t332p525-2-sraz-fanousk-bbt#9869

jinak, ještě se vrátím k tématu klonů - já si na jednu stranu obličeje nepamatuju, ale na druhou stranu jsou mi skoro všichni (i neznámí lidi) povědomí. Takže třeba bodomkes mi taky kohosi připomínala, R&omize mi vzdáleně připomínal jednoho spolužáka ze základky, vlastně i BakeLit mi byl nějaký povědomý (tam už vůbec netuším odkud), Ďasík mi už od začátku připadal jako nějaký režisér (asi ten Spielberg, jak někdo zmínil Very Happy ), takže se mnou to máte těžké být originální... Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  MartyCZ Sat 14 May 2011, 22:09

bodomkes napsal:Na srazu to pokud vím hráli na papíře, co si vzali od Martyho...
Přesně tak, byl jsem na roztrhání, doslova. Laughing A ještě jednou děkuji za tousty.

NoMouse: Spielberga jsem zmínil já.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  Kolikokoli Sat 14 May 2011, 22:12

NoMouse, Marty: JO! Přesně! Úplně jako Spielberg... Very Happy Very Happy Very Happy. Já když začali lidi přicházet na ten sraz, tak mi většina byla povědomá, ale jen u některých jsem poznala, že "byli minule". Jediní lidé, které jsem poznala bez nápovědy byl Marty, baal a minnie Very Happy. Jo a lockka (Very Happy), jinak vůbec... Very Happy


Naposledy upravil Kolikokoli dne Sat 14 May 2011, 22:26, celkově upraveno 2 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  minnie Sat 14 May 2011, 22:12

nomouse: ha, to jsem přehlídla Very Happy tak pak už to trochu chápu.. ale stejně.. Very Happy
jinak s těma lidma to mám podobně.. dokonce i včera jsem jednoho chudáka osočila že si ho pamatuju z minule a on tam přitom vůbec nebyl.. tímto se ještě jednou omluvuju Very Happy

edit:
Kolikokoli napsal:Jediní dva lidé, které jsem poznala bez nápovědy byl Marty, baal a minnie
jsi měla nějak moc kolikoly, ne? Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  bodomkes Sat 14 May 2011, 22:16

Marty: Není vůbec zač. Udělalo mi velkou radost, jak rychle zmizely Wink A na tom Spielbergovi něco je. Very Happy
NoMouse: No děkuji, ještě Ty začínej. Razz Ale mimochodem taky jsi mi byl trochu povědomý, tak jsme se možná někde předtím viděli. Very Happy Zato s R&omizem jsem jistojistě nepracovala. Laughing
R&omize: Jo btw ještě jsem Ti chtěla říct, dík za tu zkratku alt+c, fakt to funguje a už Tě můžu oslovovat bez proklínání. Wink
Ad Minniin edit: lol! To mému ostřížímu zraku uniklo.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  NoMouse Sat 14 May 2011, 22:17

Já jsem poznal, resp. odhadl Koli (holt vůdčí osobnost se nezapře Very Happy ), baala (pamatoval jsem si ještě jak jste tu u minulého srazu dávali fotky a baal tam měl vlasy přesně jako tenhle smajlík afro ) a yossariana a minnie díky těm fotkám z Matějské poutě.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  bodomkes Sat 14 May 2011, 22:24

Ale mou "identitu" jste vlastně taky většinou hned odhadli (minimálně minnie a MartyCZ. Smile)... to jste mě teda překvapili. Very Happy
V zápětí mi bylo vysvětleno, že tady zas tolik holek není, tak se to dá tipnout Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  Kolikokoli Sat 14 May 2011, 22:26

Ups... já tam prvně měla jen Marty a minnie, pak jsem to opravovala a zapomněla jsem přepsat ten začátek. To se mi v tomto týdnu stalo už poněkolikáté Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  NoMouse Sat 14 May 2011, 22:29

aha, mně to až teď došlo, cože to tam bylo za chybu... Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  yossarian Sat 14 May 2011, 22:31

Kombinace srazu s potkani se s kamaradama co jsem dlouho nevidel se neukazala jako uplne stastna :-)
Mrzi me ze jsem tam byl jen takovou chvilku, bohuzel jsem musel rano brzo pryc. No proste kombinace to nebyla dobra.
A priste beru jmenovky JA!
Pak si to proctu a jeste dam dalsi info co fotky a tak :-)


yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

2. sraz fanoušků BBT - Stránka 23 Empty Re: 2. sraz fanoušků BBT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 23 z 30 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru