Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

+22
pka
Marek-lib
rudyboy
Fulcrum
trinx
trusbas
czlukas
Geser
yossarian
Raistlin
Ufimcef
kadles
Sheldon 3.0
Ďasík
milford
Kolikokoli
riverko
metztli
Haztiv
Zireael
baal666
Admin
26 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Wed 24 Mar 2010, 22:23

Ďasík: Jak si přišel na alkohol? Sice mi taky přišel trapný a předvídatelný, ale nemyslel jsem to.
Tak nechodím sem komentovat díly vždycky. A nepoučuj mě prosímtě o internetových diskuzích.

Všechny ty tvoje příklady jsou běžnou součástí života skupiny lidí, o které to má být (anebo jsou dotaženy do extrému, dělají z nich úplný blbce, aby se šampóni v devět večer měli čemu smát). Proč se jim má líbit o tolik primitivnější verze? Všimni si, jaká skupina se tu koncentruje, nevypovídá to taky o něčem?
a nedělej z toho prosím opačný extrém o skupině profesorů
Seriál by možná vydržel kratší dobu, ale zůstal by dobrým. Stana Leeho, hromadné bojové scény atd oželím, pokud budou dialogy smysluplné a postavy věrohodné. Ale Lorre už psaní BBT úplně fláká (dokonce i ve srovnání s jeho ostatní tvorbou). Smutné
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Wed 24 Mar 2010, 22:42

Geser napsal:baal: Neurážej, když to neumíš. Až přestanou být špatné epky stereotyp, odrazí se mi to na hodnocení, neboj. A přestaň rádoby jedovatě proklamovat a fakt něco napiš.
Ano, přesně o to mi šlo Very Happy, co nejvíc tě urazit a pokud možno udělat ze sebe co největšího drsňáka Very Happy, sice nevím kdes na to došel, ale budiž nebudu nikomu brát názor. Jen mě napadlo, že když ti připadá každá epizoda tak špatná a většinu hodnotíš okolo 2/10, tak proč se na BBT ještě díváš? Já osobně bych se nikdy nedíval na něco, co mě nebaví, a pokud tě to baví, není trochu na hlavu psát o každé epizodě jaká to byla sračka plná záchodovýho humoru?
Jinak souhlasím s ďasíkem...
až na to s tou Möbiovou páskou bylo to dobrý, ale kuřeti by se po Möbiově pásce chodilo blbě, takže to v mých očích předčil neutron a "no charge"


Naposledy upravil baal666 dne Wed 24 Mar 2010, 22:47, celkově upraveno 1 krát
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Wed 24 Mar 2010, 22:47

Už jsem to tu psal. Hledej šmudlo Very Happy

Btw nebudu nikomu brát názor dodržuješ kde přesně?

Druhej edit: Tak proč se teda ptáš? Hele vážně to neumíš.


Naposledy upravil Geser dne Wed 24 Mar 2010, 22:54, celkově upraveno 3 krát
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Wed 24 Mar 2010, 22:49

Geser napsal:Už jsem to tu psal. Hledej šmudlo Very Happy
Kdyby to byla tužka, která nějaké fešné ženské spadla do výstřihu, tak bych hledal, ale tohle je o něco málo méně lákavá nabídka...
Jinak uznávám, že seriál byl lepší, když tam byly pořád nějaký narážky třeba na CERNskej LHSC a dalších věci z fyziky, sci-fi, fantasy atd. ale je jich tam pořád dost a bavím se i teď, i když někdy i já hodnotím 2/10, třeba minulý díl, promiňte, ale že by Rajesh nevěděl, že na Prstenu moci je mordorština to je ostuda... vždyť to ví každej i má malá ségra (je jí osm)
Edit: Co neumím?
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 24 Mar 2010, 23:31

Geser napsal:A nepoučuj mě prosímtě o internetových diskuzích.
Nevšiml jsem si, že bych tě poučoval, ani to nemám v úmyslu... Jen jsem skrytě poukázal na to, co baal napsal natvrdo: proč se na BBT díváš, když je tak hrozná?

baal666 napsal:že by Rajesh nevěděl, že na Prstenu moci je mordorština to je ostuda
Poslechni si to pořádně, Raj žádnou blbost neřekl. Řekl: "Dokonce má na sobě vyrytý elfský nápis." A to je správně. To, že je to jazyk Mordoru, je druhá věc, ale nápis je elfským písmem.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Thu 25 Mar 2010, 14:36

Ďasík napsal:Souhlasím, že to s těma staženýma kalhotama a všechno, co následovalo, bylo přinejmenším zvláštní a nemuselo tam být. Když jsem psal, že závěr byl skvělý, myslel jsem hlavně to, jak Sheldon vyprávěl vtipy - ty byly fakt dobré a Möbiova páska neměla chybu.

Vtipy me taky dostaly, kdyz tu tak chvalite tu Mobiovu pasku tak to jsem si musel vygooglit. Je to spise matematickej for nez fyzikalni, tak me ten pojem nic nerikal Suspect

ale "no charge" neutron me dostal to se priznam bez muceni. žulovej vtip o trosku horsi,ale zase to vylepsil ten profesor jak se zatvaril :-)

Edit: BTW prosel jsem si vsechny Geserovi prizpevky na novem forku a je to asi tak "vic much chytis na kapku medu nez na ocet. a jeste vic na hnuj, o co ti jde"
Nasel jsem 1 slovy -jeden- pozitivni prizpevek, jinak jen nespokojenost s tim a tim. Ale neni jich zase tolik.
Imho jak to vidim ja, kdyz Geser nenapise nic k dane epizode, tak ho to nepohorsilo a dalo by se rict ze se mu libila.
Pokud uz ho to vyprovokuje k psani na forum, tak se musi stat vazna udalost hodna negativniho komentare afro
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  trusbas Fri 26 Mar 2010, 03:23

Uvědomte si, že cílem tvorby seriálu je vydělat peníze.

Když uděláš super mega hyper geeky nerdovskej blockbuster, budou se na to dívat jen super mega geeky nerdi.

Což vede k nižším ziskům.

Což vede k záhubě.

Takže nechápu, proč se tady vztekáte, že to celé neni mega hyper geeky nerdovskej blockbuster.

Koncentrace na široké publikum je dnes holt v módě.

Mahalo

trusbas

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 26 Mar 2010, 08:40

komu se libily Sheldonovy vtipy:

https://www.youtube.com/watch?v=e7DkeQ0roAM
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 26 Mar 2010, 10:40

trinx napsal:komu se libily Sheldonovy vtipy:

https://www.youtube.com/watch?v=e7DkeQ0roAM

Tak kdyz jich nalepi moc za sebou, tak to neni uplne ono,ale dostala me bakterie a co me uplne rosekalo byla Shroedingerova kocka :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 26 Mar 2010, 11:16

yossarian napsal:

Tak kdyz jich nalepi moc za sebou, tak to neni uplne ono,ale dostala me bakterie a co me uplne rosekalo byla Shroedingerova kocka :-)

No mne se prave libi, jak to graduje... Jak je to absurdnejsi a absurdnejsi Smile a souhlasim, ze schrodingerova kocka je nejlepsi (a jeste je skvely neutrino)
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 26 Mar 2010, 12:00

Jsme teda tezce OT, ale i ten popis toho co dela virus byl genialni.
To je jako kdyby jste prisli do Cocacoly a rekli jim at delaji pepsi lol!
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 26 Mar 2010, 15:28

Schrödingerova kočka je dokonalá... Very Happy Very Happy Very Happy Pak se mi ještě hodně líbila infekční nemoc.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Fulcrum Fri 26 Mar 2010, 20:14

Bezva dil, pri tretim pousteni uz sem se prvni 3/4 dost nudil a o to vice sem se tesil na tu posledni.

Pro vsechny ty cintaly, kteri si neustale stezuji na nove Sheldonovi uchylky: Ano, taky nechapu jak si autori muzou dovolit nevyjmenovat vsechny uchylky direktivne v prvnim dile, ale pridavat je do serialu postupne.... (Sarcasm)

baal666 napsal:
až na to s tou Möbiovou páskou bylo to dobrý, ale kuřeti by se po Möbiově pásce chodilo blbě
kazdej, kdo nevi, ze se sferickym kuratum ve vakuu chodi po Möbiově pásce naprosto skvele neni u me zadnej nerd Smile

Na you tube je mozne dohledat video Physicist Gone Wild, ne ktere se pozdeji s serialu divaji, ale video z tohoto dilu na ktere se rano divaji zrejme odstranili hned po natoceni sceny (nebo dilu) a strih preskocil na zhrozeny Sheldonuv oblicej ve chvili, kdy mel ukazovat anus affraid

Fulcrum

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 26 Mar 2010, 20:44

Fulcrum napsal:
baal666 napsal:
až na to s tou Möbiovou páskou bylo to dobrý, ale kuřeti by se po Möbiově pásce chodilo blbě
kazdej, kdo nevi, ze se sferickym kuratum ve vakuu chodi po Möbiově pásce naprosto skvele neni u me zadnej nerd Smile
Kdo ale říkal, že mají problém se snášením vajec? Navíc kuřata nejsou slepice... jo já tam zapomněl čárku a to změnilo význam té věty, takhle jsem to myslel: "až na to s tou Möbiovou páskou, bylo to dobrý, ale..."
Hej ty vtipy z Youtube, ty jsou hafooo. Nejlepší je s neutrinem... I´m just passing through. A Schrödingerova kočka byla taky kruta...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty ??

Příspěvek  rudyboy Sat 27 Mar 2010, 11:19

Geser napsal:2/10. Neuvěřitelně trapné a předvídatelné. Další Shellyho 'zničehonic úchylka'. Aspoň ten Avatar tam byl...
Jim Parsons může hrát dobře jak chce, ale je to o ničem.

mal by si radsej pozerat nieco ine ked s tym mas take problemy. skus Mafstory ak chces nieco inteligentnejsie

rudyboy

Počet příspěvků : 32
Bodů : 52
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Marek-lib Sat 27 Mar 2010, 19:42

Ufimcef napsal:Celkem dobry dil, 7/10, ale ten zaver? Odvracena strana Mesice a Your Anus? Vic pubertalni to byt uz ani nemohlo.
Místo Your Anus jsem tam slyšel "Uranus", což je trochu měkčí vyjádření téhož - mrkněte třeba na Wikipedii, jaký má Uran symbol...

Marek-lib

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 28 Mar 2010, 00:24

Marek-lib napsal:
Ufimcef napsal:Celkem dobry dil, 7/10, ale ten zaver? Odvracena strana Mesice a Your Anus? Vic pubertalni to byt uz ani nemohlo.
Místo Your Anus jsem tam slyšel "Uranus", což je trochu měkčí vyjádření téhož - mrkněte třeba na Wikipedii, jaký má Uran symbol...

Jedná se o dvojsmysl. Stejně jako C-men zní jako semen (semeno), tak Your anus se vyslovuje stejně jako Uranus [júranus]
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  pka Tue 30 Mar 2010, 13:16

Mně se to jako celek moc nelíbilo, zejména konec se staženými kalhotami považuji za vysloveně trapný.
Nejvic se mi líbila meditace s Rajem :-)

pka

Počet příspěvků : 82
Bodů : 88
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 30 Mar 2010, 21:35

pka napsal:Mně se to jako celek moc nelíbilo, zejména konec se staženými kalhotami považuji za vysloveně trapný.
Nejvic se mi líbila meditace s Rajem :-)

Jo ta byla skvělá. Hlavně ten Shellyho hlas plný nedůvěry a pochybností, když zmiňoval Rajovu neschopnost mluvit se ženami. Úplně úžasný tón toho jeho hlasu Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Michelin Wed 31 Mar 2010, 21:24

Zdravím, můžu mít jeden takový dotaz?
U toho videa s těma vědeckýma vtipama nemůžu rozumět ve vtipu o bakteriích poslednímu slovu. Ta věta je: "But we work here, we're..." Už si s tím lámu hlavu tak tři dny, a pořád ne a ne tomu přijít na kloub. Pomůžete mi prosím někdo?
Surprised
Jo a jinak epizoda celkem pěkná, abych nebyl úplně mimo mísu :-)

Michelin

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 31. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Ufimcef Wed 31 Mar 2010, 22:04

Michelin napsal:"But we work here, we're..."

staff - personal
Ufimcef
Ufimcef

Znamení : Beran Had
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Věk : 35
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Michelin Thu 01 Apr 2010, 12:12

Děkuji mnohokrát Smile

Michelin

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 31. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty ...

Příspěvek  al-kesh Thu 01 Apr 2010, 14:12

Tak já si dovolím k této epizodě také přidat svůj názor. Nerad to říkám, ale pomalu začínám souhlasit s asi nejdvětším kritikem Gesserem, co se týká klesající úrovně seriálu. Původně to byl sitcom o nerdech a taky hlavně pro nerdy, je sice logické, že pokud seriálu stoupá popularita, tak se bude zaměřovat na širší spektrum publika, ale jestli je to dobře pro seriál už je úplně jiná otázka.
Big bang theory mě z počátku zaujalo hlavně originálním stylem humoru, vtipy a narážky týkající se sci-fi popř. fyziky, nad kterýma musel člověk občas i trochu přemýšlet dělaly tento seriál jedinečným. Situační humor, ve kterém se řeší hlavně vztahy mezi postavama, nebo to, že se někdo opije a na veřejnosti si pak svlékne kalhoty se podle mě do BBT prostě nehodí. Sitcomů s podobnou tématikou se v současnosti vysílá asi dvacet.
V této epizodě se mě líbíly snad jenom ty Sheldonovy vtipy, to jediné mi připomínalo původní BBT.

OT: docela mě překvapilo, že tady hodně neznalo to video s přednáškou Briana Malowa, myslel jsem, že už je to docela starý Smile


Naposledy upravil al-kesh dne Sat 10 Apr 2010, 09:28, celkově upraveno 1 krát

al-kesh

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  glassmoon Fri 09 Apr 2010, 13:08

al-kesh napsal:Tak já si dovolím k této epizodě také přidat svůj názor. Nerad to říkám, ale pomalu začínám souhlasit s asi nejdvětším kritikem Gesserem, co se týká klesající úrovně seriálu. Původně to byl sitcom o nerdech a taky hlavně pro nerdy, je sice logické, že pokud seriálu stoupá popularita, tak se bude zaměřovat na širší spektrum publika, ale jestli je to dobře pro seriál už je úplně jiná otázka.
Big bang theory mě z počátku zaujalo hlavně originálním stylem humoru, vtipy a narážky týkající se sci-fi popř. fyziky, nad kterýma musel člověk občas i trochu přemýšlet dělaly tento seriál jedinečným. Situační humor, ve kterém se řeší hlavně vztahy mezi postavama, nebo to, že se někdo opije a na veřejnosti si pak svlékne kalhoty se podle mě do BBT prostě nehodí. Sitcomů s podobnou tématikou se v současnosti vysílá asi dvacet.
V této epizodě se mě líbíly snad jenom ty Sheldonovi vtipy, to jediné mi připomínalo původní BBT.

OT: docela mě překvapilo, že tady hodně neznalo to video s přednáškou Briana Malowa, myslel jsem, že už je to docela starý Smile
+1

glassmoon

Počet příspěvků : 21
Bodů : 21
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 10 Apr 2010, 12:24

al-kesh napsal:Tak já si dovolím k této epizodě také přidat svůj názor. Nerad to říkám, ale pomalu začínám souhlasit s asi nejdvětším kritikem Gesserem, co se týká klesající úrovně seriálu. Původně to byl sitcom o nerdech a taky hlavně pro nerdy, je sice logické, že pokud seriálu stoupá popularita, tak se bude zaměřovat na širší spektrum publika, ale jestli je to dobře pro seriál už je úplně jiná otázka.
Big bang theory mě z počátku zaujalo hlavně originálním stylem humoru, vtipy a narážky týkající se sci-fi popř. fyziky, nad kterýma musel člověk občas i trochu přemýšlet dělaly tento seriál jedinečným. Situační humor, ve kterém se řeší hlavně vztahy mezi postavama, nebo to, že se někdo opije a na veřejnosti si pak svlékne kalhoty se podle mě do BBT prostě nehodí. Sitcomů s podobnou tématikou se v současnosti vysílá asi dvacet.
V této epizodě se mě líbíly snad jenom ty Sheldonovy vtipy, to jediné mi připomínalo původní BBT.

OT: docela mě překvapilo, že tady hodně neznalo to video s přednáškou Briana Malowa, myslel jsem, že už je to docela starý Smile
Též naprosto souhlasím! Seriál se rozšiřuje pro širší spektrum publika a tím tedy klasá počet takových těch fyzikálních vtipů.. a další.. Idea ..
Ale uplně bych seriál ještě neodsuzoval.. teď když víme jak dopadne 3. série tak jsem zvědav jak to bude v té 4. sérii .. Laughing Wink
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E18 - The Pants Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru