Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

+2
Deckard
baal666
6 posters

Goto down

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Vote_lcap19%Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Vote_rcap 19% 
[ 9 ]
Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Vote_lcap21%Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Vote_rcap 21% 
[ 10 ]
Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Vote_lcap6%Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Vote_lcap17%Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Vote_rcap 17% 
[ 8 ]
Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Vote_lcap13%Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Vote_rcap 13% 
[ 6 ]
Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Vote_lcap24%Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Vote_rcap 24% 
[ 12 ]
 
Celkem hlasů : 48
 
 

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Empty Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Příspěvek  baal666 Tue 15 Dec 2009, 21:49

přišli byste na sraz do nějaké pražské hospody, abyste se seznámili s ostatními lidmi, kteří tento seriál sledují?
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Empty Re: Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Příspěvek  Deckard Tue 15 Dec 2009, 21:58

Měl bys počítat s tím, že na hlasování "přišli byste" budeš mít většinu ano, na otázku "kdo by to zorganizoval" dlouhé ticho. Pokud stojíš o výsledky předchozích 3 pokusů toto zkoumat, určitě někde najdu archiv minulého fóra.

Pouze chci říct, že zatím nikdy nenašel nikdo kdo by měl chuť nebo schopnost tento sraz zorganizovat a podle mě byste u toho měli začít....
Deckard
Deckard
Admin

Počet příspěvků : 16
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Empty Re: Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Příspěvek  Kolikokoli Tue 15 Dec 2009, 22:22

Praha je dááálekoooo... Sad
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Empty Re: Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Příspěvek  karlos89 Tue 15 Dec 2009, 22:39

Tak nemá cenu z toho hrotit oficiální akci, k organizaci toho se asi nikdo nedokope. Ale třeba někdo může nadhodit svoji oblíbenou hospodu a den, pověsí se to týden předem na stránky a kdo bude chtít dorazí. Pokud se sejdem tři, tak dáme pivko a můžeme podebatovat o budoucím organizovanějším srazu. Pokud nás bude víc, tak tím líp... Jinak já tu sice mám kolej, ale nerad bych v Praze zůstával zbytečně na víkend. A přes týden se to asi nehodí ostatním, co? Smile

karlos89

Počet příspěvků : 39
Bodů : 43
Reputace : 3
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Empty Re: Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Příspěvek  baal666 Wed 16 Dec 2009, 00:02

karlos89 napsal:Tak nemá cenu z toho hrotit oficiální akci, k organizaci toho se asi nikdo nedokope. Ale třeba někdo může nadhodit svoji oblíbenou hospodu a den, pověsí se to týden předem na stránky a kdo bude chtít dorazí. Pokud se sejdem tři, tak dáme pivko a můžeme podebatovat o budoucím organizovanějším srazu. Pokud nás bude víc, tak tím líp... Jinak já tu sice mám kolej, ale nerad bych v Praze zůstával zbytečně na víkend. A přes týden se to asi nehodí ostatním, co? Smile
přesně... já nemluvím o nějaké super akci na letenské pláni, kam by se sešlo 800 000 lidí, ale o tom, že by se nás třeba pár sešlo v hospodě (tak cca 10) a k tomu ani není třeba žádné organizace... stačí, když někdo navrhne dobrou hospodu, kam se dá jednoduše dostat a kde není moc draho a tam se nás pak pár sejde...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Empty Re: Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Příspěvek  minnie Mon 11 Oct 2010, 21:20

baal666 napsal:
karlos89 napsal:
přesně... já nemluvím o nějaké super akci na letenské pláni, kam by se sešlo 800 000 lidí, ale o tom, že by se nás třeba pár sešlo v hospodě (tak cca 10) a k tomu ani není třeba žádné organizace... stačí, když někdo navrhne dobrou hospodu, kam se dá jednoduše dostat a kde není moc draho a tam se nás pak pár sejde...

to zní jako bezva nápad.. pátek nebo svátek.. neřeším.. a co se týče hospůdky..
http://tlustakoala.cz/
tahle je na podobné akce super.. taky kousek od hlaváku a masarykova nádraží, přímo na žlutém metru a několika tramvajích.. 10 druhů piva, ceny přiměřené..


Naposledy upravil minnie dne Mon 11 Oct 2010, 21:45, celkově upraveno 1 krát
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Empty Re: Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Příspěvek  Kolikokoli Mon 11 Oct 2010, 21:39

OK, a byla by to ryze chlastačka nebo mají povolený vstup i čajíčkáři? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Empty Re: Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Příspěvek  yossarian Mon 11 Oct 2010, 22:27

hlavne to nedavejte na ten svatek jak bude, vetsina lidi uz na to bude mit nejaky program a bude vtahu. jinak ja jsem prazak (fuuuuj ukazte si na nej) a neni problem vybrat nejakou hospodu :-)
a jak rika baal sejdem se tri, dame pivko pokecame :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Empty Re: Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Příspěvek  baal666 Wed 13 Oct 2010, 19:54

No řekl bych, že čím víc lidí příjde tím to bude lepší... Takže pokud se dohodnem, bylo by dobrý dát to na hlavní stránku...
Sejít se můžem prakticky v jakékoliv příjemné hospodě poblíž hlavního nádraží, kterejkoliv víkend, nejlíp asi v sobotu, o uspořádání nějakýho velkýho srazu jako ten, co se chystal kdysi dávno, bych uvažoval až pozděj...
Takže já bych navrhoval sobotu 23. nebo 30. října, třeba u té Koaly, podle fotek se mi to tam docela líbí...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Empty Re: Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Příspěvek  karlos89 Wed 13 Oct 2010, 21:20

V sobotu? Nedáme to někdy v týdnu, třeba ve středu? Very Happy Přes víkend tu moc studentů nebývá...

karlos89

Počet příspěvků : 39
Bodů : 43
Reputace : 3
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Empty Re: Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Příspěvek  baal666 Fri 15 Oct 2010, 09:03

karlos89 napsal:V sobotu? Nedáme to někdy v týdnu, třeba ve středu? Very Happy Přes víkend tu moc studentů nebývá...
No, já se v týdnu do Prahy nedostanu, leda v pátek, když bude mít BBT pauzu...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze? Empty Re: Přišli byste na sraz fanoušků TBBT v Praze?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru