Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S08E13 - The Anxiety Optimization

2 posters

Goto down

S08E13 - The Anxiety Optimization Empty S08E13 - The Anxiety Optimization

Příspěvek  bodomkes Thu 05 Feb 2015, 20:40

No tak jsme se zase načekali... Very Happy
Ta hra mi přišla vtipná, i když ta Emilyina reakce na konci už méně Neutral
Většina dílu probíhala spíše v klasickém stylu ze začátku seriálu, kde ukazují další stránku Sheldonovy maniacké osobnosti Laughing Ale pro mě to byla spíš průměrná epizoda - neurazí, nenadchne.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S08E13 - The Anxiety Optimization Empty Re: S08E13 - The Anxiety Optimization

Příspěvek  NoMouse Mon 09 Feb 2015, 19:21

No, tak jsem se konečně podíval na měsíc starý díl a pak na tento a ještě mi zbývá ten nejnovější. Holt nadšení už opadlo.
Občas přemýšlím, jak bychom to hodnotili, kdyby osmá série byla první. Tento díl byl celkem fajn, ale je fakt, že už jsme to viděli v bledě modrém víckrát. Ale myslím, že je nevyhnutelné, že po osmi sériích má seriál klesající tendenci - buď proto, že sklouzne někam, kam nechceme, nebo proto, že se opakuje. Je teda pravda, že ten propad se imho poslední dobou celkem zpomalil, ale i tak si pořád myslím, že je teď poslední šance seriál důstojně ukončit. Spíš mám ale pocit, že se CBS snaží počtem sérií srovnat skóre s Přáteli. Deváté série se celkem bojím a desáté se děsím. Vlastně tak trochu tajně doufám, že si herci zase řeknou o větší honorář a tentokrát se už nedohodnou. Twisted Evil

Z hraných seriálů asi jediný dost specifický případ je Doctor Who, který díky principu postupného kompletního obměňování postav bez narušení běhu seriálu a díky tomu, že zabírá snad všechny možné žánry, pořád může vyrábět nové kvalitní a originální epizody (a ani jemu se to ne vždy podaří). Takže jediné, co by TBBT mohlo zachránit je nějaká razantní změna, ale to se zase moc do kontextu seriálu nehodí (na rozdíl od DW, který je na tom v podstatě založený).
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru