Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

+9
Davidsoft
Miro
Frosty4ever
Kitelon
xegiie
minnie
problemchild
MartyCZ
Kolikokoli
13 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 27 Apr 2013, 15:59

SGA doběhlo jako knížky a celkem uspokojivě. Ale SGU mě štve, obzvlášť protože letos by měla posádka opustit stázi.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 27 Apr 2013, 16:11

MartyCZ napsal:Ale SGU mě štve, obzvlášť protože letos by měla posádka opustit stázi.
Vida, tak to by si měli pohnout a obnovit to... Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 27 Apr 2013, 16:45

NoMouse napsal:
MartyCZ napsal:Ale SGU mě štve, obzvlášť protože letos by měla posádka opustit stázi.
Vida, tak to by si měli pohnout a obnovit to... Very Happy
Zavolej jim a zeptej se, jak to má končit Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 27 Apr 2013, 16:51

To ne, ale mohl by do Syfy zavolat programový ředitel, ať zruší wrestling a přeplatí Carlyleův plat na Once Upon a Time. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 27 Apr 2013, 16:56

Ach, OUaT... včera jsem se kvůli Belle podívala na tu původní disneyovskou verzi Krásky a Zvířete a tu Belle v OUaT fakt vychytali Very Happy. Vlastně i Rumpla docela trefili (i když je ještě o chlup zlejší). Ten poslední díl byl opravdu LOL Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  moss Sat 27 Apr 2013, 20:44

Nejvíc mě tentokrát bavil Sheldon, hlavně volání do Syfy, jinak výborná Amy. A jak to pak všechno dokončil Very Happy U Raje toho snesu hodně, ale s tím psem už to bylo moc. Přesto mě jeho linka bavila víc než Penny- Leonard. Já taky nechápu, co lidi tak žerou na Buffy, pro mě je to hrozná slátanina (prosím nekamenovat Very Happy )
Za poslední roky mě nejvíc štvalo ukončení SGU, i když to k tomu směřovalo dlouho a taky V. Naopak u Heroes mi to taky bylo jedno, i když to vlastně skončilo obrovským cliffhangerem.
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 27 Apr 2013, 20:51

Heroes hlavně skončili pěkně trapně, když 4. série se snaží utajit schopnosti a mění kvůli tomu minulost i budoucnost a najednou jim je to šumák s tím, že je svět už připraven Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sun 28 Apr 2013, 08:49

jasny, Buffy je nuda. Kazdej vi, ze Buffay - the vampire layer je daleko kvalitnejsi dilo Very Happy

Kazdopadne paradni dil.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Tue 30 Apr 2013, 11:53

Sheldonova linie super! Laughing Raj několikrát pobavil, ale taky mě opět donutil několikrát kroutit hlavou s nevyřčeným "WTF" (a myslím, že všichni víme, o které scéně především mluvím - i když uznávám, že Howieho výraz, následovaný dotazem "Neměl bych odejít?" za to snad i stál Laughing ). Bohužel mě ale vyloženě nebavila linie s Penny. K Buffy vztah nemám (navíc samotná Lennyho snaha nadchnout Penny pro nějaký seriál je recyklace již použitého tématu a jeho zpracování v tomhle díle nepřineslo nic nového) a Pennyino "hledání vášně" a závěrečné "prozření" mi přišlo plytké a o ničem. Celkově u mě průměrný díl.
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E21 - The Closure Alternative [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru