Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

+15
mike2
Lukas_SVD
Gustiksarapatka
filda44
slackblack
Pinny
moss
yossarian
OndraN
Kolikokoli
bodomkes
Dolfi
minnie
xegiie
pathy
19 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 16 Feb 2013, 04:07

Speciální vánoční, valentýnské apod. díly většinou nejsou nic moc, ale tenhle se docela povedl, i když na minulý to zdaleka nemělo.
Lukas_SVD napsal:No a ještě k tomu dílu... Raj se na konci teda fakt projevil... Taková podpásovka!!!
No, řekl bych, že se projevil přesně tak, jak se projevuje... možná ne odjakživa, ale přinejmenším od druhé série.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 49

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 16 Feb 2013, 11:12

Lukas_SVD napsal:Ženy, uvědomte si, jak by to bylo v háji, kdyby se všem chlapům líbil jen jeden typ. Ano, možná kdyby jste byli v té škatuli "přitažlivé" tak by vás asi těšilo, že by se kvůli Vám chlapi klidně i pozabíjeli, ale co když by jste byli v té škatuli "zbytek"? Hrozná představa. I pro mě. Smile
ale to já přece dávno vím.. a jsem za to neskonale vděčná Very Happy
a je to vidět i tady.. ani my ženské se neshodnem která je nejhezčí.. natož tak chlapi Very Happy protože ta škatule "přitažlivé" má naštěstí pro každého úplně jinou definici.. ufff Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sat 16 Feb 2013, 11:53

Koli: NEEE, Chrise nejde nahradit!! Chris zůstal v našich srdcích... hlavně v tom mém I love you
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  vojtamar Sat 16 Feb 2013, 14:34

Tak nejdřív k dílu - průměr, víc "doják" než legrace, ale šestá série je obecně srandy kopec, takže ve valentýnském speciálu nevidím problém.

Mno a teď ty ženský Very Happy

Můj žebříček by asi byl 1. Alex + Penny (Penny je v seriálu nesrovnatelně dýl a už jsme viděli mnoho jejích podob a úprav, včetně několika rozhodně nehezkých; v tom má Alex takovou výhodu toho nového, neokoukaného). Až po nich Bernadette. Nutno ovšem dodat, že postava nerovná se herečka - třeba na předávání People's Choice Awards to podle mne jednoznačně víc slušelo Melisse Rauch než Kaley, která to trochu přehnala s make-upem a neměla úplně dobré šaty, na rozdíl od Melissy. Taky by se slušelo podotkonout, že na rozdíl od postavy Amy je její představitelka Mayim Bialik hezká, i když se to zdá neuvěřitelné.... Jj, šminky a hadříky udělají své Smile

Btw - vzpomněl si někdo třeba na Priyu? Very Happy

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Feb 2013, 14:42

Hm, když počítáme i vedlejší role, tak jedině Trudy... pardon Abby Very Happy (Danica McKellar)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  vojtamar Sat 16 Feb 2013, 15:20

Kolikokoli napsal:Hm, když počítáme i vedlejší role, tak jedině Trudy... pardon Abby Very Happy (Danica McKellar)

Ta pro mě zůstane navždy, NAVŽDY Winnie Cooperovou z Báječných let (Wonder Years)... Jako kluk jsem ten seriál zbožňoval! Smile Znovu bych se podíval, ale nedávám moc šancí tomu, že by ho znovu reprízovali.... Sad

vojtamar

Počet příspěvků : 32
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Feb 2013, 15:22

Ježiš! To je ona! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 16 Feb 2013, 15:48

mě se teda Alex moc nelíbí, navíc ani to jak se chová, Penny je zas taková typická americká bárbínka, pěkná je o tom žádná, to už se mě jako ženská líbí víc Bernadeta nebo Amy v realu, kde nemá navlečené punčocháče a 3 svetry Smile
jinak... když už jsou na stole i jiné seriály, tak u mě jednoznačně vede Summer Glau Wink
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Feb 2013, 16:38

xegiie napsal:jinak... když už jsou na stole i jiné seriály, tak u mě jednoznačně vede Summer Glau Wink
Zvlášť když má nevinné šatičky, vojenské boty a pistole I love you
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 16 Feb 2013, 17:14

Kolikokoli napsal:
xegiie napsal:jinak... když už jsou na stole i jiné seriály, tak u mě jednoznačně vede Summer Glau Wink
Zvlášť když má nevinné šatičky, vojenské boty a pistole I love you
přesně tak:))
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  TristanTzara Sat 16 Feb 2013, 21:23

Tak mně teda Alex přijde jako nejhezčí žena, která se v BBT kdy objevila. Štíhlá, chytrá, krásný oči a vlasy, to štětka Penny se svym oteklym obličejem á la lívanec se může jít vycpat.

TristanTzara

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  brian78 Sat 16 Feb 2013, 21:43

Mne to dnes tiež nejako nepasovalo ale predsa som sa pobavil na Howardovom Xboxe, tiež sa mi páčil Sheldon ktorý si zobral darček pre Amy, no keď som videl ako Amy púšťa Sheldona na jeho miesto začali mi trochu chýbať staršie epizódy s vetšou Sheldnovou "robotikou" a tým že pre svoje miesto na gauči by vraždil. No mne to ako valentýnsky diel stačilo. I love you
brian78
brian78

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 17 Feb 2013, 00:42

xegiie napsal:když už jsou na stole i jiné seriály, tak u mě jednoznačně vede Summer Glau ;)
Hm, TSCC, nejhůř ukončený seriál, co jsem kdy viděl. Mně žádná seriálová postava vysloveně nevyčnívá - kromě Summer Glau třeba Robin z HIMYM, Claudia Black (Vala) v SG-1 (no, Morena Baccarin (Adria) je ještě o něco hezčí), Jessica Alba (Max) v Dark Angel, obě seriálové Nikity (Peta Wilson a Maggie Q), Robin v HIMYM, Gina Bellman (Sophie nebo jak se vlastně jmenovala) v Leverage, ... Kdyby se to neomezovalo na seriály, tak by to bylo jednodušší: Audrey Hepburn jako jasná jednička.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 49

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 17 Feb 2013, 00:50

Třináctka (House M.D.)
Madame de Pompadour (Doctor Who)
Lucy Sparow (Doctor Who)
Jenny (Doctor Who)
Emma (Glee) - a prakticky každá druhá zrzka v seriálech Very Happy.

a úplně nejvíc Cassie Nelson, ale tu jakože neznám...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 17 Feb 2013, 01:04

mike2 napsal:
xegiie napsal:když už jsou na stole i jiné seriály, tak u mě jednoznačně vede Summer Glau Wink
Hm, TSCC, nejhůř ukončený seriál, co jsem kdy viděl. Mně žádná seriálová postava vysloveně nevyčnívá - kromě Summer Glau třeba Robin z HIMYM, Claudia Black (Vala) v SG-1 (no, Morena Baccarin (Adria) je ještě o něco hezčí), Jessica Alba (Max) v Dark Angel, obě seriálové Nikity (Peta Wilson a Maggie Q), Robin v HIMYM, Gina Bellman (Sophie nebo jak se vlastně jmenovala) v Leverage, ... Kdyby se to neomezovalo na seriály, tak by to bylo jednodušší: Audrey Hepburn jako jasná jednička.
hmmm.. asi ti vyčnívá robin.. máš ji tam dvakrát Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sun 17 Feb 2013, 06:39

mike2 napsal:
xegiie napsal:když už jsou na stole i jiné seriály, tak u mě jednoznačně vede Summer Glau Wink
Hm, TSCC, nejhůř ukončený seriál, co jsem kdy viděl. Mně žádná seriálová postava vysloveně nevyčnívá - kromě Summer Glau třeba Robin z HIMYM, Claudia Black (Vala) v SG-1 (no, Morena Baccarin (Adria) je ještě o něco hezčí), Jessica Alba (Max) v Dark Angel, obě seriálové Nikity (Peta Wilson a Maggie Q), Robin v HIMYM, Gina Bellman (Sophie nebo jak se vlastně jmenovala) v Leverage, ... Kdyby se to neomezovalo na seriály, tak by to bylo jednodušší: Audrey Hepburn jako jasná jednička.
tam jde o to, že ten seriál měl pokračovat, ale asi kvůli nezájmu (totálně nechápu) to zrušili.. jinak podle mě dost dobrej seriál:))
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 17 Feb 2013, 13:17

xegiie napsal:tam jde o to, že ten seriál měl pokračovat, ale asi kvůli nezájmu (totálně nechápu) to zrušili..
To chápu, jen mi přijde nezodpovědné zakončit sérii takovým cliffhangerem, pokud není jistota, že bude i další. Tohle bylo snad ještě horší, než kdyby třeba BBT utnuli po druhé sérii.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 49

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sun 17 Feb 2013, 13:19

taky jsem byl nasranej, nádnerjně otevřený příběh a už nikdy nezjistím jak by to bylo dál
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Hehe,

Příspěvek  Polylux1 Mon 18 Feb 2013, 03:42

Ja se dneska zas lognul asi po dvou seriich, protoze tenhle dil me bavil tak jako naposled druha/treti serie. Tak jsem se chtel sverit jak jsem to videl dvakrat a pokazdy se nahlas rozesmal u tak krasnejch blbosti jako "everything's OK?" apod... A tady koukam, ze se na to zas vsichni koukaj jak na telenovelu Smile

Za me snad poslednimi par dily opoustime slepou ulicku vztahovych zapletek, nezbytne pary se ustalily, ten proces jsem nejak prezil, a vracime se k hodnotne zabave Smile


Polylux1

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E16 - The Tangible Affection Proof [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru