Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

+18
Astropon
bodomkes
Kolikokoli
Ďasík
Pinny
deanera
Sh4d0W
petear
xegiie
Kitelon
MartyCZ
NoMouse
Miro
filda44
Substance242
yossarian
trinx
SangInnocent
22 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 30 Nov 2012, 09:37

lol! lol! Co víc k tomu říct. Začátek vypadal nemastně neslaně, ale pak se to rozjelo k fakt dobrýmu dílu. Bernie je stejně nejlepší.

Spoiler:

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 30 Nov 2012, 10:18

amy a bernie byly dneska BOŽÍ!!!! lol! lol! lol!
nemám k tomu víc co říct Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Mrcek Fri 30 Nov 2012, 10:38

Upřímně, tenhle díl půjde do síně slávy... Theoretical sex life se stane kultovní a nesmrtelnou hláškou. Nej díl 6. série.

A docela lituju ty, co tvrdili, že Amy a Bernie tam nemají co dělat!

Mrcek

Počet příspěvků : 122
Bodů : 127
Reputace : 1
Datum registrace : 18. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  SangInnocent Fri 30 Nov 2012, 12:17

Jsem oddaným fanouškem seriálu a na každý pátek se těším už jen kvůli němu, ale dneska to byl snad nejhorší díl ze všech sérií. Vyjma hádky Amy s Bernie.. opravdu trapné. affraid

SangInnocent

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 17. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Kitelon Fri 30 Nov 2012, 13:31

Holky nám většinou díly více či méně kazí, tentokrát jsem se u nich chechtal na celé kolo Laughing Laughing Laughing Epesní díl, Amy vs. Bernadette famózní (hlavně Bernie), pánové a zbytek dílu zdatně sekundoval. Jupíjajou cheers
Kitelon
Kitelon

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 30 Nov 2012, 13:39

Mrcek napsal: A docela lituju ty, co tvrdili, že Amy a Bernie tam nemají co dělat!

To jsem byl asi ja (predevsim o Bernie, Amy mi tak nevadi) a ohledne Bernie nehodlam nic menit ani po tomhle vybornym dilu, kde jeji postava mela konecne smysl a prinos pro dej. Ta postava mi proste neprijde nicim zajimava od prvniho dilu, co se v TBBT objevila, ale to je vec nazoru, ze ano.

Jinak k dilu - dneska hodne dobry, min prostoru tentokrat dostali Rajesh, Leonard a Penny, ale zas tak moc to nevadilo. Hadka Amy a Bernie byla vyborna, scena H+S na parkovisti taky. Vypada to, ze se scenaristi snazi zase hrat na geekovskou notu, coz je jen dobre.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 30 Nov 2012, 13:47

SangInnocent napsal:Jsem oddaným fanouškem seriálu a na každý pátek se těším už jen kvůli němu, ale dneska to byl snad nejhorší díl ze všech sérií. Vyjma hádky Amy s Bernie.. opravdu trapné. affraid
odvážné tvrzení.. my tu lidi s jiným názorem nebijem, ale přece jen, být na tvém místě bych ten komentář ještě zvážila.. Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  deanera Fri 30 Nov 2012, 14:07

SangInnocent napsal:Jsem oddaným fanouškem seriálu a na každý pátek se těším už jen kvůli němu, ale dneska to byl snad nejhorší díl ze všech sérií. Vyjma hádky Amy s Bernie.. opravdu trapné. affraid

Noo, ja to vidím rovnako ako Minnie, postavy sa chovali presne tak, ako by som na nich povedala, že sa v takých situáciách budú chovať, neriešili sa tam toľko vzťahy (narážky na teoretický sex nerátam - inak to bolo proste bohovské Very Happy ), malo to spád a každú chvíľu som čakala, čo sa zas stane...A že mal Raj menej miesta, tomu som celkom rada, pretože začína byť fakt otravný v poslednej dobe...
deanera
deanera

Znamení : Kozoroh Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 10. 09
Věk : 35
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Kitelon Fri 30 Nov 2012, 15:13

Nesedělo mi tam dnes jen minimum věcí, vybavím si snad jen jednu. Odkdy se Sheldon nechá uplatit sušenkou? Naopak to on kdysi drezuroval Penny ("have a chocolate"; šplíchání vodou mu Leonard nepovolil Smile )
Deanera: Jo, Raj se v té nikdo-mě-nemá-rád póze nehezky zasekl. Už mi připomíná maniodepresivního robota Marvina ze Stopaře.
Kitelon
Kitelon

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 30 Nov 2012, 17:34

Tyjo. Jako dneska me to moc nesedlo. Amy vs Bernie super, zbytek me az tolik nenadchl.Konec s Penny taky dobrej. Takze to bude asi blbou naladou. Radsi tedy nehodnotim, dam tomu cas :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 30 Nov 2012, 17:53

Kitelon napsal:Nesedělo mi tam dnes jen minimum věcí, vybavím si snad jen jednu. Odkdy se Sheldon nechá uplatit sušenkou? Naopak to on kdysi drezuroval Penny ("have a chocolate"; šplíchání vodou mu Leonard nepovolil Smile
Mě teda spíš zarazilo, že si tu sušenku vzal přímo z Leonardovy ruky a v klidu ji snědl. Jindy se štítí svým kamarádům na ruce jen sáhnout a teď z nich přímo svačí? Come on Razz Laughing

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 30 Nov 2012, 18:13

come on, vy jste hrozní rejpalové Very Happy
chlapci byli úžasní a dámy (jak jinak Very Happy) ještě lepší, tak bych do toho nešťourala Very Happy
yossarian: koukni znova v neděli večer, to snad budeš mít lepší náladu Very Happy dneska se žádné špatné hodnocení nepřipouští Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 30 Nov 2012, 19:53

Od té laciné zápletky jsem čekal, že se bude konat pouze trumfování se v tom, co komu kdo provede a taky že jo, ale hoši si teda nic nedarovali. Holky sice odstarovali vcelku nechutně temi naražkami na bikini parts, to co následovalo jsem ale neočekával. Ty hádky hlavne skvěle vygradovali u Bernie doma. Dneska sice byli Penny, Leonard v pozorovatelské pozici, ale tak nemůžou být vždy středem dění. Rajova účast už byla taková standartní, byly i díly, kde vystupoval méně.
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Astropon Fri 30 Nov 2012, 21:08

Jenom je škoda že tam nezapracovali Alex, je tam velmi pěkným spestřením a dle mně je tam s Penny daleko lepší než Bernadet a Amy


Naposledy upravil Astropon dne Fri 30 Nov 2012, 23:20, celkově upraveno 1 krát

Astropon

Počet příspěvků : 6
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Substance242 Fri 30 Nov 2012, 21:24

U mňa jedna z naj epizód, a ešte nikdy sa mi pri TBBT nestalo, že som sa vyslovene tešil kedy bude zase scéna s tými dvomi (tromi) dámami. :-)

Výborná i záverečná vanity card, kiežby som sa vedel na svet pozerať tým optimistickejším spôsobom... Na druhú stranu, ako niekoho vnímam je teda len na mne? Čiže jeho/ju to nijako neovplyvní, a je to len o mne, o mne, o mne. To mi nestačí, chcem aby bol/bola naozaj štaštná/šťastný. (koniec filozofického odstavca)

Substance242

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 30 Nov 2012, 22:02

moss napsal:Dneska sice byli Penny, Leonard v pozorovatelské pozici, ale tak nemůžou být vždy středem dění. Rajova účast už byla taková standartní, byly i díly, kde vystupoval méně.
Astropon napsal:Jenom je škoda že tam nezapracovali Alex, je tam velmi pěkným spestřením a dle mně je tam s Penny daleko lepší než Bernadet a Amy
kaley o tom mluvila v nějakém rozhovoru
Spoiler:
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sat 01 Dec 2012, 04:06

minnie napsal:come on, vy jste hrozní rejpalové Very Happy

A nezapomeň, Howard se přece strašně stydí, když by měl být nahej. A najednou si dobrovolně sedne nahej na gauč? scratch lol!

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 01 Dec 2012, 11:30

Pinny napsal:
minnie napsal:come on, vy jste hrozní rejpalové Very Happy

A nezapomeň, Howard se přece strašně stydí, když by měl být nahej. A najednou si dobrovolně sedne nahej na gauč? scratch lol!
vsak to jen ukazalo jak byl nasranej, ze mu Sheldon vzal tu helmu , dit tam skoro fnukal Smile
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 01 Dec 2012, 11:38

Pinny napsal:
minnie napsal:come on, vy jste hrozní rejpalové Very Happy
A nezapomeň, Howard se přece strašně stydí, když by měl být nahej. A najednou si dobrovolně sedne nahej na gauč? scratch lol!
to jo, ale zakrýval se shellyho laptopem Smile
nezapomeňte, že když se chce shelly pomstít, udělá cokoliv.. a to jak v díle kde válčil s penny, tak s rajem...
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 01 Dec 2012, 15:04

Moc povedený díl, hlavně Amy vs. Bernardette, Sheldon vs. Howard o něco málo slabší. Mimochodem, ještě někomu Sheldon ve scéně na parkovišti při vyplazování jazyku a pak při pohledu z okénka Howardova auta připomínal Mr. Beana?
xegiie napsal:vsak to jen ukazalo jak byl nasranej, ze mu Sheldon vzal tu helmu , dit tam skoro fnukal :)
Mně nepřišlo, že by skoro fňukal, spíš že na něj jen tak tak nevrhnul - ale asi pořád ještě nebyl naštvaný dost, aby si přestal uvědomovat, že na to nemá postavu.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 49

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sat 01 Dec 2012, 15:58

TBBt si prostě kvalitu drží, k tomu není co dodat.
Dnes 8/10 - ty dva body za nahého Sheldona, to se tam vůbec nehodilo a on by to nikdy neudělal. Jinak super!

Pinny napsal:
Kitelon napsal:Nesedělo mi tam dnes jen minimum věcí, vybavím si snad jen jednu. Odkdy se Sheldon nechá uplatit sušenkou? Naopak to on kdysi drezuroval Penny ("have a chocolate"; šplíchání vodou mu Leonard nepovolil Smile
Mě teda spíš zarazilo, že si tu sušenku vzal přímo z Leonardovy ruky a v klidu ji snědl. Jindy se štítí svým kamarádům na ruce jen sáhnout a teď z nich přímo svačí? Come on Razz Laughing

Přesně! Sušenky z cizí ruky, to jsem absolutně nepobral.
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  deanera Sat 01 Dec 2012, 16:23

Prečo nie? Sheldon je tiež človek a Pavlovov reflex by teoreticky mal fungovať aj na neho a ak to Leonard s tými sušienkami spravil už viackrát...veď takisto trénoval aj on kedysi Penny Wink
deanera
deanera

Znamení : Kozoroh Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 10. 09
Věk : 35
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 01 Dec 2012, 18:26

No celkom prekvapenie. Asi najlepší diel šiestej série. Hádka s Amy a Bernadette bola hustá - a to som si vo chvíli keď vchádzali do bytu Penny pomyslel, že či by nebolo lepšie ich vypustiť (všetky tri) zo seriálu von lebo aj tak ma ich línie väčšinou nezaujimajú, ale dnes sa mi tuším prvýkrát páčila ich linka. Chalani nezaostávali tiež, až na otravného Raja ktorý stále rieši kokotiny Suspect Inak bezva diel !

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 01 Dec 2012, 20:05

Děláte ze Sheldona robota. Vsadím se, že kdyby teď v nějakém díle naznačil, že masturbuje, tak by se tu vyrojilo milion příspěvků o tom, že se to k němu nehodí, a že nejspíš ani neví, co to je atd. (nehledě na to, že o tom byla vlastně celá 1. scéna seriálu).
Sheldon je člověk.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 01 Dec 2012, 20:20

ano, navic presne takova pomsta mi prave od Sheldona sedi Smile
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA] Empty Re: S06E09 - The Parking Spot Escalation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru