Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

+32
vojtamar
Totka
Pinny
NoMouse
skypej
Sheldon-Cooper
yossarian
Ahura
Repetálek
Winniie
metztli
Melindaaaa
kezir
Nosnx
jozo129
Mystic_CZ
Strix
Kolikokoli
moss
kamokere
minnie
Kyong
rampage
mnn
sofis
filda44
trinx
xegiie
Sharon14
MartyCZ
Ďasík
patras
36 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  patras Fri 19 Oct 2012, 12:04

Bože přísahám, že tohle byla nejlepší epizoda minimálně za poslední rok. Smál jsem se od začátku do konce. Jen tak dál Wink

patras

Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Oct 2012, 12:53

Nejlepší epizoda tohoto roku. Smál jsem se tak, že mi jednou skoro prolítl jogurt nosem. Very Happy (Vím, že to je trochu nechutné, ale je to bolestivá pravda. Very Happy) Po dílech, které mi nanejvýš tak vykouzlily mírný úsměv na tváři, je tohle něco neuvěřitelného. Sheldon rulez a chudák Howard... Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 19 Oct 2012, 13:25

Co, chudák Howard? Co třeba chudák Sheldon? Když ho tam Penny a Amy tak mučili. Very Happy O nejlepší epizodě bych zatím nerozhodoval, příští týden bude Halloweenský díl. Nejlepší ale bylo, když jsem pochopil "present" (jsem hodně zvědavý, jak to přeložíte Smile ) hned jakmile to Amy uhádla.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Sharon14 Fri 19 Oct 2012, 13:28

skvělá epizoda. Smála jsem se od začátku do konce. A taky si myslím, že chudák Howard Very Happy

Sharon14

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 19 Oct 2012, 14:06

nejlepší asi ne, ale výbornej určitěSmile vtípky chvílema nechutný ( Howardova matka a postelová scénka ) ale pobavili Smile
taky mě napadlo, jak se asi přeloží ten present a present Smile
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 19 Oct 2012, 14:26

bylo to pekny, ale toho zvraceni uz je trochu zbytecne moc. Hned jak Bernie poprve zakaslala na letisti jsem si rikal - hlavne at tam pak neni scena, kdy spolu budou chtit spat a Bernie bude zvracet. Hm a 2 minuty nato to tak presne bylo Neutral Jinak je to peknej dil, spousta peknych vtipu. Az na tuhle vytku nemam nic. Nechapu, proc se musi tvurci vykradat, tenhle motiv je tam uz nekolikrat.

ad present vs. prezent - tak se to neprelozi... proste se do titulku napise "darek" a "soucasnost" Wink

Btw. - ten zubar hral v pratelich Very Happy kdo uhodne koho?

odpoved:
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 19 Oct 2012, 15:13

trinx napsal:
Btw. - ten zubar hral v pratelich Very Happy kdo uhodne koho?

To jsem věděl i bez spoileru - nejlepší scéna:
"Takže jste alegický na všechny druhy oříšků?"
"Zajímavé, že ne."
"Promiňte, ale tady poněkud hazardujete se slovem zajímavé"

Jinak díl super, chudák Howard, a chudák Sheldon ani omylem - konečně mu to někdo nandal.
A také jsem tajně doufal, že se ukáže Howardova matka - nic, no...
9/10
BBT si drží velice dobrou úroveň v 6. sérii...
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 19 Oct 2012, 15:46

filda44: Nandat, to jo, ale jak ho Penny přimáčkla k zemi a spolu s Amy se do něj pustily, to už bylo pro Sheldona jako by ho zavřely do cely s Goofym. Very Happy (Neříkám, že to nebyla sranda Twisted Evil )
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  sofis Fri 19 Oct 2012, 15:50

ze začátku spíš průměr ale pajk jsem se fakt nasmál není nad to když to natřou Sheldonovi Laughing

sofis

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 05. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Fri 19 Oct 2012, 15:53

Ďasík napsal:Nejlepší epizoda tohoto roku. Smál jsem se tak, že mi jednou skoro prolítl jogurt nosem. Very Happy (Vím, že to je trochu nechutné, ale je to bolestivá pravda. Very Happy) Po dílech, které mi nanejvýš tak vykouzlily mírný úsměv na tváři, je tohle něco neuvěřitelného. Sheldon rulez a chudák Howard... Smile
No a ja si zase myslím, že predchádzajúce epizódy boli úžasné a dnes som mal len mierne úsmevy na tvári.

Súťaženie v pohode (hlavne keď Penny zvíťazila nad Sheldonom v obyčajnej matematike zo základnej školy), ale keď sa hodila Penny na Sheldona a potom aj Amy, tak to, aspoň pre mňa, zabilo celú túto časť. Ani pohľad Howarda na zdivočelých priateľov nepomohol.

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 19 Oct 2012, 16:44

Tak nevím, ale asi jsem viděl úplně jinou epizodu než ostatní. Uvidíme až budou titulky kolik mi toho uteklo, zatím nic moc.
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Kyong Fri 19 Oct 2012, 17:10

Podle mě dnes taky nic moc. Hlavně Sheldon by normálně něco takového, co dneska prováděl, vůbec nedělal. Vždyť se nechtěl předtím zúčastnit ani té fyzikální soutěže.
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 19 Oct 2012, 17:20

no.. howardova linie byla jednoduše nechutná.. když byl s bernie, vybavil se mi tady ten nechutný vtípek
Líbají se dva milenci a slečna povídá: "Ty máš žvýkačku?" "Ne,rýmu..."
a ty homosexuální narážky u raje, to taky nikdy vtipné nebylo a nechápu že se toho tvůrci furt drží..
navíc howie podle mě není žádný chudák, ale blbec.. když bernie nebylo dobře, měl by s ní zůstat doma a starat se o ni a ne trajdat kdoví kde..

druhá linie byla naopak výborná, korunovaná scénou s pojídáním koláčů. kdybych si mohla vybrat, nejradši bych samozřejmě viděla penny hrát miss mokré tričko Very Happy ale u ostatních bych si to asi i odpustila.. Very Happy
ale jinak dobrý díl.. ne nejlepší, ale tak za šest z deseti asi jo Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Oct 2012, 17:25

Minnie: Zapomínáš, že se právě vrátil z ISS a chtěl projevit trochu toho uznání. Už na letišti ho mrzelo, že ho nikdo kromě Bernadette nepřišel přivítat...

Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  kamokere Fri 19 Oct 2012, 17:28

Zdravím Smile Výborná časť. Bavil som sa až na postelnú scénu Howarda a Bernadett. Podobnom duchu tu už bola časť s Penny a Leonardom a už vtedy ma to vôbec nechytilo. Inak žiadna výtka.Najviac som sa pobavil na Penny keď mala strčiť hlavu do koláča Very Happy . Pri Amynom druhom počítani je dobre vydno ,že sa dokonca pozrie na chvílu do kamery z výrazom „To vážne?“ Very Happy

kamokere

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 19 Oct 2012, 17:44

kamokere napsal:Najviac som sa pobavil na Penny keď mala strčiť hlavu do koláča Very Happy . Pri Amynom druhom počítani je dobre vydno ,že sa dokonca pozrie na chvílu do kamery z výrazom „To vážne?“ Very Happy
jj, to jsem si taky všimla a dostalo mě to Very Happy
Ďasík: no ale taky by mu prospělo kdyby chvilku nemyslel jen na sebe.. Smile bernie zase muselo zklamat když on byl takhle zklamaný.. těšila se na něj a chtěla ho mít pro sebe, a už to mu přece mělo polechtat ego..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 19 Oct 2012, 17:49

Teda, dneska to byl příjemný útok na naše bránice. Boys vs. girls nemělo chybu v žádné scéně a Sheldon vdechující borůvku, to už prostě lol! . (I když by se dalo úspěšně tvrdit, že tohle by Sheldon z 1. série nikdy neudělal). Scénka Howarda s Bernie samozřejmě nechutná, takový vývoj se dal čekat. Chudák, si postupně pohár hořkosti vypil až do dna, ale tak na konci se mu malého uznání dostalo. A samozřejmě Rajova hláška, sice mě rozsekala, ale na tuhle strunu už tvůrci brnkají moc dlouho.

A taky jsem zvědavý, jak se vytáhnete u překladu Very Happy
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Fri 19 Oct 2012, 18:46

Ďasík napsal:Minnie: Zapomínáš, že se právě vrátil z ISS a chtěl projevit trochu toho uznání. Už na letišti ho mrzelo, že ho nikdo kromě Bernadette nepřišel přivítat...

hlavně zapomíná, že on blbec je Smile
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 19 Oct 2012, 18:48

Super díl, ty hry byly parádní (musíme si zahrát na srazu Very Happy)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Fri 19 Oct 2012, 19:45

rampage napsal:Tak nevím, ale asi jsem viděl úplně jinou epizodu než ostatní.
Taky na to tady zírám s otevřenou hubou Shocked Nevím, možná jsem jen v divné náladě (což bych ani neřekl), ale pro mě teda dnes (slušně řečeno) silný podprůměr. Alespoň trochu to zachraňuje "Pictionary" (u téhle scény jsem se jako u jediné opravdu zasmál), jinak ale pro mě kandidát na jeden z nejhorších dílů vůbec. Ty ostatní soutěže mi jako jedna "dějová linie" opravdu nestačily - spíš jsem si u nich říkal "Co to má sakra být?! To už tvůrcům definitivně došly nápady?". Nápad s Howardem, který se vrátí a nikdo z toho nemá radost, nebyl špatný, ale provedení mi přišlo převážně stupidní. Scéna s Bernadette byla vtipná asi tak prvních 20 sekund, pak už to byla směsice trapnosti a nechutnosti (vzpomněl jsem si přesně na to, na co Minnie). Howardova matka byla druhou světlejší chvilkou, kterou ale vzápětí zabila návštěva u Raje ("plnění děr" byla další prvotřídní trapnost) a u kluků (to pojídání koláče byla jedna z nejhorších věcí, co jsem kdy v TBBT viděl (i když závěr předchozícho "wrestlingu" nebyl o moc lepší) - a udělat z takové blbosti navíc důvod, proč se zachovají takhle hnusně k Howardovi (ještě po tom, jak tam Sheldon důležitě zmiňuje, že mu vadí, že ho nebude moci přivítat), tak to je přešlap jako hrom!). Pro mě dnes opravdu zklamání Mad
patras napsal:Bože přísahám, že tohle byla nejlepší epizoda minimálně za poslední rok.
Ďasík napsal:Nejlepší epizoda tohoto roku.
To si děláte srandu, že jo??? Shocked


Naposledy upravil Strix dne Fri 19 Oct 2012, 21:05, celkově upraveno 11 krát
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty prosím

Příspěvek  Mystic_CZ Fri 19 Oct 2012, 19:57

kde se dá stáhnout poslední epizoda ? CZ Torrent nefunguje a nic jiného neznám.
Díky.

Mystic_CZ

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  jozo129 Fri 19 Oct 2012, 20:10

Strix napsal:
rampage napsal:Tak nevím, ale asi jsem viděl úplně jinou epizodu než ostatní.
Taky na to tady zírám s otevřenou hubou Shocked Nevím, možná jsem jen v divné náladě (což bych ani neřekl), ale pro mě teda dnes (slušně řečeno) silný podprůměr. Alespoň trochu to zachraňuje "Pictionary" (u téhle scény jsem se jako u jediné opravdu zasmál), jinak ale pro mě kandidát na jeden z nejhorších dílů vůbec. Ty ostatní soutěže mi jako jedna "dějová linie" opravdu nestačily - spíš jsem si u nich říkal "Co to má sakra být?! To už tvůrcům definitivně došly nápady?". Nápad s Howardem, který se vrátí a nikdo z toho nemá radost, nebyl špatný, ale provedení mi přišlo stupidní a absurdní. Scéna s Bernadette byla vtipná asi tak prvních 20 sekund, pak už to byla směsice trapnosti a nechutnosti (vzpomněl jsem si přesně na to, na co Minnie). Howardova matka byla druhou světlejší chvilkou, kterou ale vzápětí zabila návštěva u Raje (ta byla ještě "jen" nudná - tedy alespoň než došlo na "plnění děr" - tehdy se to zvrtlo k další prvotřídní trapnosti) a u kluků (to pojídání koláče byla jedna z nejhorších věcí, co jsem kdy v TBBT viděl (i když závěr předchozícho "wrestlingu" nebyl o moc lepší) - a udělat z něj navíc důvod, proč se zachovají takhle hnusně k Howardovi (ještě po tom, jak tam Sheldon důležitě zmiňuje, že mu vadí, že ho nebude moci přivítat), tak to je přešlap jako hrom!). Pro mě dnes opravdu zklamání Mad
patras napsal:Bože přísahám, že tohle byla nejlepší epizoda minimálně za poslední rok.
Ďasík napsal:Nejlepší epizoda tohoto roku.
To si fakt děláte srandu, že jo??? Shocked
Prečo by si mali robiť srandu keď sa tebe nepačila časť tak automaticky by sa nemela páčiť všetkým?

jozo129

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Fri 19 Oct 2012, 20:12

jozo129 napsal:Prečo by si mali robiť srandu keď sa tebe nepačila časť tak automaticky by sa nemela páčiť všetkým?
To samozřejmě netvrdím, ale takhle oslavné reakce dnes prostě fakt nechápu...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  jozo129 Fri 19 Oct 2012, 20:14

Strix napsal:
jozo129 napsal:Prečo by si mali robiť srandu keď sa tebe nepačila časť tak automaticky by sa nemela páčiť všetkým?
To samozřejmě netvrdím, ale takhle oslavné reakce dnes prostě fakt nechápu...
ale vieš každy má rád iný druh srandy taže tak Smile

jozo129

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 19 Oct 2012, 20:44

Strix napsal:to pojídání koláče byla jedna z nejhorších věcí, co jsem kdy v TBBT viděl - a udělat z takové blbosti navíc důvod, proč se zachovají takhle hnusně k Howardovi (ještě po tom, jak tam Sheldon důležitě zmiňuje, že mu vadí, že ho nebude moci přivítat), tak to je přešlap jako hrom!
Naopak! Pojídání koláčů byl vrchol dílu a jejich reakce naprosto očekávaná, prostě chtěli za každou cenu vyhrát... Lepší byly už jen obrázky, ze kterých jsem fakt nemohl. Když Sheldon nakreslil mrtvou ženskou s lampičkou, v životě by mě nenapadla Marie Curie. Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

 S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA] Empty Re: S06E04 - The Re-Entry Minimisation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru