Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amy je trapná

+22
Strix
rraol
skejtacek
Kyong
stana85
waldor
salamandr
KRtek™
Lusi
MartyCZ
Isabel
Miro
Irwain Nornossa
Ironmonger
janice
Kitelon
clif
minnie
rampage
Ďasík
R&omize
Hyxman
26 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  KRtek™ Sun 22 Jan 2012, 01:47

Amy už nemůžu ani vystát, ty její sexuální nápady mi už nepřijdou vtipný ale přehnaný a nechutný. Hlavně tím, že ona je ženský Sheldon, tak si scénáristi můžou dovolit vytvářet k té mužské části i ženskou a absolutně tím rozbili prvotní ideu celého seriálu... Patří ke skupině postav, které postrádám nejméně (Amy, Prya, Leslie)
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Amy

Příspěvek  salamandr Thu 01 Mar 2012, 23:48

Považuji Amy z azajímavý protiklad Sheldona, je sice chytrá, ale její sexuální touhy ji řadí více k lidskému druhu, než k vulkáncům a jiným emzákům jako je sheldon

salamandr

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

http://englishtoczech.cz/

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty ...

Příspěvek  waldor Mon 23 Apr 2012, 19:02

ako ti moze vadit sheldon? Very Happy ved on je hlavna postava serialu Very Happy a jeho hlasky Very Happy

waldor

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Ďasík Sun 15 Jul 2012, 21:18

Naprosto chápu, jak někomu může vadit Sheldon. Mi vadí nehorázně už od první série. Nejvíc mi zatím vadil v tom díle, kdy válčil s Penny, tam si to trochu spravil jen mou oblíbenou hláškou "S velkou mocí přichází velká zodpovědnost" ze Spider-Mana. Neříkám, že občas není fajn, většinou když ho něco vyvede z míry (úžasný byl na té konferenci, jak se všichni hádali a on nevěděl, co má dělat, nebo když vyhrál kancl, kde bylo všechno proti němu), ale jinak je to postava, která by mi nejmíň chyběla.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  NoMouse Sun 15 Jul 2012, 22:30

Možná by ti nechyběl, ale prostě bez Sheldona to není TBBT. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Ďasík Sun 15 Jul 2012, 22:31

Tak jistě. Smile Já beru Sheldona přesně takhle - je to postava, která je základem TBBT. Bohužel. Ale nechyběl by mi. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty zpráva

Příspěvek  stana85 Thu 30 Aug 2012, 23:06

Někde jsem četl že představitelka Amy měla nějakou nehodu. Víte o tom něco nebo je to kec?

stana85

Počet příspěvků : 15
Bodů : 17
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  NoMouse Fri 31 Aug 2012, 01:12

Viz třeba zde, prý autonehoda: https://bigbangtheory.forumczech.com/t641-spoilery-sezona-6#24091
Podle fotky akorát ruka v sádře, takže asi nic vážného.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  rampage Sun 02 Sep 2012, 20:01

Nevím jak vážná nehoda to byla, ale nechtěl bych v tom autě sedět.

http://www.tmz.com/2012/08/16/mayim-bialik-car-accident-hand-injuries-photo-publicist-liar/
http://www.tmz.com/2012/09/01/mayim-bialik-busted-hand-lax-video/
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Strix Fri 28 Sep 2012, 20:25

bodomkes napsal:A navíc stačí v pubertě málo - začít se líčit, aby byla jako ostatní, chodit s nimi na kalby, apod.
Lol, promiň, ale tohle mi zavání naváděním ke stádnímu chování. Osobně je mi lidí, kteří se snaží svému okolí za každou cenu zalíbit a potlačují při tom svou přirozenost, upřímně líto. Třeba já jsem taky nikdy nezapadal do nějaké "party", ale postupem času jsem si došel k tomu, že budu mít raději několik skutečných přátel, s kterými můžu být sám sebou a trávit s nimi čas pro mě příjemným způsobem (k čemuž u mě třeba "kalby" opravdu nepatří - vždycky jsem si říkal, co tam sakra dělám, když jsem se na podobné akci náhodou vyskytl), než abych si (např. - paralela k líčení) patlal vlasy gelem a každý pátek povinně vyrážel do hospody nebo na diskotéku s bandou "kamarádů", s kterými bych vedl duchaplné rozhovory ve stylu "Co škola? Co práce? Blbej pracovní týden. Konečně víkend - můžu se ožrat. Rodiče jsou kreténi. Politika v ČT stojí za h***o." ... apod. jen abych "zapadl do kolektivu".

Prostě když přijdeš na to, že "nejsi normální", máš vždycky na výběr - buď to přijmeš a řekneš si, že možná spíš není "normální" tenhle svět a bereš to tak, že se nemáš potřebu zavděčit nebo zalíbit lidem, s kterými tě stejně nic nespojuje a času s nimi stráveného bys akorát litoval(a), než aby ti to něco dalo - a přijmeš fakt, že s tímhle postojem budeš vždycky v menšině a spousta lidí tě kvůli tomu nepochopí nebo odsoudí - ale dojde ti, že názor lidí, kteří pro tebe nic neznamenají, ti může být naprosto ukradený, že přátelství není o kvantitě, ale o kvalitě a raději si najdeš pár dalších "nenormálních" (zato skutečných) přátel.

...nebo...

Můžeš udělat to, co píšeš - zapřít sám/sama sebe, abys "byl(a) jako ostatní" a předstírat, že patříš někam, kde ti ve skutečnosti není a nikdy nebude dobře, protože tam nemůžeš projevit svoje pravé já a jen ztratíš spoustu času s lidmi, s kterými se jednou (např. po maturitě nebo státnicích) rozejdeš a už si na ně nevzpomeneš, protože není proč, není o čem (jasně, můžeš si s nima na Fakebooku dál psát o konzistenci své ranní stolice a že tě štve, že venku prší)...

Takže asi tak... Twisted Evil

Ad Amy (ať tady jen nespamuju mimo téma) - ze začátku mi taky vadila, ale už delší dobu je pro mě plnohodnotnou a docela sympatickou postavou - ty kyblíky hnoje, co tu na ni kydáte, si prosím račte zase odvézt... Laughing Jinak doufám, že Leslie se v TBBT ještě objeví - tu jsem měl taky celkem rád (narozdíl od Rajovy sestry - pro mě zatím asi nejhorší postava v TBBT).


Naposledy upravil Strix dne Sat 29 Sep 2012, 00:54, celkově upraveno 7 krát
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Ďasík Fri 28 Sep 2012, 20:37

Souhlas se Strixem. Hlavně co se přítomnosti na pařbách týče. Smile Každopádně tohle právě "ti normální" nikdy nemůžou pochopit... Chtěl jsem ještě něco napsat, ale zapomněl jsem, co. Very Happy Tak až si vzpomenu, tak si to budete moct přečíst...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Kyong Sat 29 Sep 2012, 14:29

Tak když jsem si to tady až teď přečetl, tak souhlasím taky s Irwainem a Strixem. Kdyby tohle bylo tak jednoduché, jak většina holek píše nebo říká. Nejlepší je, že většina říká to stejné, že jsi chytrý, hodný, nebudeš mít tak problém atd., ale ve výsledku tě stejně žádná nechce, tak to si moc spolu ani nesedí. Very Happy A tak už mě začíná spíš štvát, když pak nějaká opět řekne to stejné. Very Happy
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Strix Sat 29 Sep 2012, 14:54

@Kyong Tak to pozor - to od toho, o čem tady mluvím já, trošku odbočuješ... Wink Mě už sebemrskačské tendence a skuhrání, že mě "žádná nechce" docela přešly. Ano, jsem si vědom toho, že nejsem ideálem průměrné dnešní slečny. Fór je v tom, že já bych s "průměrnou slečnou" taky nevydržel ani týden. Takže i když si občas říkám, že to mají "konzumenti" v mnohém vlastně jednodušší (pokud si vystačí s tím, že se někde hromadně opijou a zkouší, která je nechá si sáhnout Laughing), rozhodně jim nezávidím a nechci být jako oni. Vím, že moje potřeba skutečného souznění s partnerkou i moje nemalé nároky na inteligenci, společné zájmy, podobný pohled na svět apod. znamenají, že budu pravděpodobně hledat o něco déle než lidi, kteří se spokojí s málem - ale o to lepší to pak bude - a naučit se mezitím být spokojený sám se sebou taky není od věci - mít své štěstí postavené jen na tom, jestli má člověka rád jeho protějšek, to je docela zhoubná a nebezpečná závislost... Pokud si prostě připadáš oproti většině lidí "jinej", jde jen o to přestat to vnímat jako handicap a udělat z toho přednost - a najednou začneš potkávat lidi, kteří to mají stejně... Very Happy
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Kyong Sat 29 Sep 2012, 16:32

No, já to tak v podstatě i myslel, já už to taky takhle neřeším, ale stejně vždy vidím právě to, co jsem napsal. Snad to nemotám. Very Happy
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  skejtacek Thu 29 Nov 2012, 21:14

No, Amy se mi taky nelíbí, vtipná mi ani trochu nepřijde. Sheldon je prostě geniální postava u které se směju pořád,ale Amy není to samé.

skejtacek

Počet příspěvků : 2
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  rraol Fri 30 Nov 2012, 01:26

Amy je trapná? :-D :-D :-D
To je hláška týdne :-)
Tak pro případ, že autor nechápe na jaký seriál se vlastně koukal: V TBBT jsou VŠECHNY postavy trapné, proto je ten seriál jiný, zajímavý a reflektující ta nejexotičtější zákoutí lidské duše :-)
Tvůrci více než na příběhu tohoto sitcomu pracují na tvorbě postav. Každá postava představuje koncentrát některé lidské povahy, které mají společného jmenovatele - TRAPNOST. Ani jeden z hrdinů TBBT by neměl v reálném životě moc šancí zavadit o partnerský vztah. A absurdním zveličením jedné ze směšných, protivných, konfliktních nebo obtěžujících vlastností u každého z nich vzniká přehlídka trapnosti ve velkolepém panoptiku "THE BIG BENG THEORY" :-D
A poznámka pod čarou - psychologie eviduje jeden z názorů, že pokud se střetneme s člověkem, který je nám výrazně proti srsti pro nějakou svou vlastnost, měli bysme se podívat do svého nitra, protože zřejmě tu samou vlastnost v sobě máme, a usilovně ji před světem, a hlavně před sebou samým tajíme! Nejčastější maskou je právě okázalé předvádění opačné vlastnosti, a hlasité poukazování (a hledání obecného souhlasného odsouzení) takové vlastnosti širším kolektivem. Takže nahlédni do sebe, kolik Amy v sobě nosíš :-)

rraol

Znamení : Váhy Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 11. 12
Věk : 44
Místo : Praha 9

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Strix Fri 30 Nov 2012, 01:31

rraol napsal:Ani jeden z hrdinů TBBT by neměl v reálném životě moc šancí zavadit o partnerský vztah.
Myslím, že minimálně Penny a Bernadette by problémy neměly... Wink Laughing Jinak ale docela zajímavý příspěvek, něco na tom být může...
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Kolikokoli Fri 30 Nov 2012, 02:27

Myslím, že ani Howard nebo Leonard by neměli v reálném životě zas takový problém někoho najít. A znám dva Sheldony a oba jsou v dlouholetém vztahu Very Happy (i bez smlouvy Very Happy).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Strix Fri 30 Nov 2012, 02:31

Kolikokoli napsal:...znám dva Sheldony...
Chceš říct dva lidi Sheldona vzdáleně připomínající...? lol! Takovouhlo anomálii potkáš jednou za život (pokud vůbec) Laughing
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Kolikokoli Fri 30 Nov 2012, 02:33

No vidíš, jaké mám štěstí Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Strix Fri 30 Nov 2012, 02:36

Kolikokoli napsal:No vidíš, jaké mám štěstí Very Happy.
Otázkou zní, jestli je to štěstí - já bych s Sheldonem vydržel v jedné místnosti asi tak 5 minut - představa dvou najednou u mě vzbuzuje obavy, že by se jim společnými silami i bez konkrétně mířené snahy konečně povedlo ono vybouchnutí (mé) hlavy silou mysli (nebo v tomto případě pouhou snahou o konverzaci) Laughing
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Kolikokoli Fri 30 Nov 2012, 02:42

A teď si představ, že ten jeden bydlí ve vedlejším pokoji Very Happy. Ale ne, není to Sheldon, to zase ne Very Happy. Ten druhý... ten rozhodně Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  yossarian Fri 30 Nov 2012, 11:14

Amy do serialu sedi a neni trapna. Respektive "hraje" nektere trapne sceny, ale jinak je naprosto perfektni.
Treba jak smatne po tom DVDcku se startreckem a nebo jak telefonuje apod.
Tema jsem necetl(ale prectu), jen jsem citil potrebu se k tomu vyjadrit.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  NoMouse Fri 30 Nov 2012, 15:47

Tohle téma hlavně bylo založeno před rokem, od té doby se mohla spousta věcí změnit...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  bodomkes Sat 01 Dec 2012, 20:47

Amy byla hrozná tak před rokem, teď je už vesměs neškodná....hlavně pokud se člověk snaží nepředstavit si, jak asi vypadala před tou masivní depilací. Very Happy
Jinak už konečně není tak úchylná, jako ji dělali dřív. (Narážky na Penny v jednom kuse.)
Koli: Wow, dva Sheldony? A s oběma se stýkáš dobrovolně? Very Happy NEmyslím tím nic ve zlém, ale ze seriálu mi jasně přijde, že Sheldon má známé jen proto, aby je využíval a případně jako publikum k jeho nepřekonatelné skvostnosti. Very Happy To mi nepřijde z pohledu parťáka zas jako takové plus. Cool
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Amy je trapná - Stránka 3 Empty Re: Amy je trapná

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru