Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

data? link ke stažení

+10
Augi
clif
Miro
Dejv92
NoMouse
drew_w
Ďasík
R&omize
bodomkes
Kolikokoli
14 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Dejv92 Sun 25 Sep 2011, 14:07

tak mě napadlo dat ho do spoileru podobně jako tady na fóru

Spoiler:
Dejv92
Dejv92

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 235
Bodů : 242
Reputace : 3
Datum registrace : 19. 01. 10
Věk : 32
Místo : Sobotovice

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  clif Sun 25 Sep 2011, 14:08

Tak vzhledem k tomu, že používám k dnešnímu dni asi jen 5 hesel, tak by to problém mohl být.
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  NoMouse Sun 25 Sep 2011, 14:09

Tak to už je tvůj problém, že si dáš na fórum stejné heslo jako třeba na mail... Twisted Evil
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 25 Sep 2011, 14:09

OMG. Very Happy Tohle je docela sranda, to číst.
Za 1: tohle je JEN fórum o jednom seriálu. Tohle je třeba si uvědomit. Nikdo (aspoň doufám) tu nemá uložené nějaké citlivé informace nebo cokoliv…kompromitujícího (a i kdyby jo, člověk si musí asi docela věřit, aby si myslel, že to někoho zajímá). Takže i kdyby se sem dostal někdo nepovolaný, tak co? Maximálně bude dělat bordel, dostane BAN a hotovo. A pokud to někdo ještě dělá tak stupidně, že má heslo typu 1234ABCD stejné pro všechny stránky, kde je přihlášení, tak…to snad i tomu člověku přeju, aby mu to někdo naboural.

K předchozímu: počítačová negramotnost je daleko větší problém, než by se řeklo, to jen my žijeme mezi těmi, co s kompem umí.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  clif Sun 25 Sep 2011, 14:10

Tak na mailu mam heslo jiné a mnohem složitější než jinde.
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 25 Sep 2011, 14:11

To nejsi sám. :-) Móda 20 znakových autogenerovaných hesel je u mě v plném proudu. Hodně štěstí tomu, kdo to bude chtít prolomit.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  NoMouse Sun 25 Sep 2011, 14:12

Irwain (ten příspěvek předtím): že zrovna ty to říkáš, po tom, cos včera vymyslel prvně u šalin... Very Happy

clif: tak vidíš. A pokud máš pro víc fór stejné heslo, tak co, pořád jsou to jenom fóra...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 25 Sep 2011, 14:16

NoMouse: Tak zase kdyby si to náhodou někdo stáhl, a nějaký z mých návrhů by se mu líbil, a pak podle toho udělal šalinu… Přitom by to ale byl můj nápad. Ehm, jo, taky to vidim, blbej příklad. Dával jsem to tam asi v 1 ráno, měl jsem neskutečnej hlad, takže to berme jako chybu úsudku vlivem velkého vyčerpání.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Ďasík Sun 25 Sep 2011, 15:32

Irwain Nornossa napsal:OMG. Very Happy Tohle je docela sranda, to číst.
Za 1: tohle je JEN fórum o jednom seriálu. Tohle je třeba si uvědomit. Nikdo (aspoň doufám) tu nemá uložené nějaké citlivé informace nebo cokoliv…kompromitujícího (a i kdyby jo, člověk si musí asi docela věřit, aby si myslel, že to někoho zajímá). Takže i kdyby se sem dostal někdo nepovolaný, tak co? Maximálně bude dělat bordel, dostane BAN a hotovo. A pokud to někdo ještě dělá tak stupidně, že má heslo typu 1234ABCD stejné pro všechny stránky, kde je přihlášení, tak…to snad i tomu člověku přeju, aby mu to někdo naboural.

K předchozímu: počítačová negramotnost je daleko větší problém, než by se řeklo, to jen my žijeme mezi těmi, co s kompem umí.
Tak pod tohle se naprosto podepisuju.
Ad heslo: Absolutně jsem nepochopil, proč se tu řeší takové kraviny. Přesně, jak Irwain napsal - proč by se sem chtěl vůbec někdo někomu nabourávat???
Ad počítačová gramotnost: Nevěřili byste, kolik počítačových negramotů existuje! Já se s nimi dostávám denně do styku. A dokonce jsou to občas i lidi našeho věku (do 30 let), u kterých mi to fakt hlava nebere... Proto jsem proti tomu, abyste tu tyhle lidi uráželi nebo je odbývali hláškama typu "to neumíš googlit?" Někteří z nich ani neví, co je to Google, a to si nedělám srandu. A navíc akorát odeženete lidi, kteří by tu možná někdy i mohli něco napsat (jakkoli málo je to pravděpodobné) a taky nás informatiky pak mají lidi za "ty exoty od počítačů"... Wink Každopádně Howardova muka, když se snažil vysvětlit matce, jak vypadá ikonka obálky, znám fakt dobře. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  rampage Sun 25 Sep 2011, 15:58

Ďasík napsal:Každopádně Howardova muka, když se snažil vysvětlit matce, jak vypadá ikonka obálky, znám fakt dobře. Very Happy

To mi připomíná jednoho dvacetiletého studenta průmyslovky, kterému se zbořilo pc a jeho největší starost byla, aby po reinstalu systému tam měl "takový ty základní programy jako Tento počítač, Koš atd". Tak jsem ho uklidnil, že mu je tam nainstaluji. Very Happy Ad hesla, používám jedno heslo na všechna fóra a celkem i jednoduché. Co by mi kdo vzal ? Těch pár zmatených příspěvků, které jsem někdy někam napsal ? Ať si je klidně vezme. Neobrečel bych ani email kam mi z 90ti procent stejně chodí internetový balast a za pět minut můžu mít novou schránku. Možná jsem odstrašující příklad pc bezpečnosti, ale stačí nosit citlivé údaje pouze v hlavě a ne na deseti fleškách.

EDIT: doufám, že se toho tady někdo hned nechytne a nenabourá mi všechny účty Very Happy


Naposledy upravil rampage dne Sun 25 Sep 2011, 16:06, celkově upraveno 2 krát
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Jitřní dar Sun 25 Sep 2011, 16:01

Asi jsem blbec, ale oceňuju, že to heslo v mailu napsané je. Hodilo se to teď, při přihlašování po několikaměsíční přestávce. "nezapamatuje si heslo na těch pár minut mezi registrací a přihlášením po obdržení mailu." A pak už se víckrát nepřihlásíš? Vadí ti, že se heslo pošle mailem a pak si ho uložíš, aby kdokoli použije Tvůj počítač mohl použít tvůj účet? Nebo si na každou návštěvu děláš novou registraci?

Jitřní dar

Počet příspěvků : 14
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 25 Sep 2011, 16:06

Ďasík napsal:Tak pod tohle se naprosto podepisuju.
Ad heslo: Absolutně jsem nepochopil, proč se tu řeší takové kraviny. Přesně, jak Irwain napsal - proč by se sem chtěl vůbec někdo někomu nabourávat???
Ad počítačová gramotnost: Nevěřili byste, kolik počítačových negramotů existuje! Já se s nimi dostávám denně do styku. A dokonce jsou to občas i lidi našeho věku (do 30 let), u kterých mi to fakt hlava nebere... Proto jsem proti tomu, abyste tu tyhle lidi uráželi nebo je odbývali hláškama typu "to neumíš googlit?" Někteří z nich ani neví, co je to Google, a to si nedělám srandu. A navíc akorát odeženete lidi, kteří by tu možná někdy i mohli něco napsat (jakkoli málo je to pravděpodobné) a taky nás informatiky pak mají lidi za "ty exoty od počítačů"... Wink Každopádně Howardova muka, když se snažil vysvětlit matce, jak vypadá ikonka obálky, znám fakt dobře. Very Happy

Jé, ale ta s tímhle jsi mi udělal radost. Very Happy Napsal jsem něco, pod co se podepíšeš, to je opravdu úspěch. Smile
S tou počítačovou negramotností to je vlastně zajímavé, protože my žijeme v krátkém období zrodu počítačů, na konci doby atomu. Tzn. jsou lidi, co žili hodně dlouho bez počítačů, nebo ti, co je prostě okolo sebe neměli od narození. Počítačová negramotnost v takovémhle měřítku bude jen krátký fenomén naší doby, později to bude spíš vyjímka. Pozdější generace už budou obklopený počítačema daleko víc, i my se dožijeme úžasných věcí, jako pixely menší, než co oko může vidět (na to se fakt těším), RGB elektronický inkoust, a podobně. Asi chápeš, kam tím mířím: počítače (a počítačová technologie) budou úplně všude. My to teď prostě jen musíme přežít, a těšit se na to, jak ve stáří budeme vnoučkům vyprávět, jak děsně uboze zaostalá byla tahle doba, a oni se budou smát a nebudou tomu věřit, pak se vytasíme s fotkama, ale 8MPx bude prostě moc malé rozlišení…
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 25 Sep 2011, 16:09

Jitřní dar napsal:Asi jsem blbec, ale oceňuju, že to heslo v mailu napsané je. Hodilo se to teď, při přihlašování po několikaměsíční přestávce. "nezapamatuje si heslo na těch pár minut mezi registrací a přihlášením po obdržení mailu." A pak už se víckrát nepřihlásíš? Vadí ti, že se heslo pošle mailem a pak si ho uložíš, aby kdokoli použije Tvůj počítač mohl použít tvůj účet? Nebo si na každou návštěvu děláš novou registraci?
Tak zapomínání hesla není problém serveru. Wink Ty si to heslo máš někam uložit, pokud si ho nepamatuješ (jako já si svoje nepamatuju ani omylem). Na mailu mezi ostatníma věcma to není asi to nejlepší řešení.
Btw, zabraň tomu, aby kdokoliv používat Tvůj komp. Wink
rampage: Neber si to nějak špatně/osobně, ale i kdybys sem napsal všechny přihlašovací údaje (mail, fóra, prostě všechno), tak já (a doufám, že nejsem jediný) bych to naprosto ignoroval. Nějak mě nezajímá co má kdokoliv jiný na netu.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  clif Sun 25 Sep 2011, 16:14

Jen aby sme nedopadli, jako když se chce děda vytasit s diákama.
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Jitřní dar Sun 25 Sep 2011, 16:20

Irwain Nornossa napsal:
Jitřní dar napsal:Asi jsem blbec, ale oceňuju, že to heslo v mailu napsané je. Hodilo se to teď, při přihlašování po několikaměsíční přestávce. "nezapamatuje si heslo na těch pár minut mezi registrací a přihlášením po obdržení mailu." A pak už se víckrát nepřihlásíš? Vadí ti, že se heslo pošle mailem a pak si ho uložíš, aby kdokoli použije Tvůj počítač mohl použít tvůj účet? Nebo si na každou návštěvu děláš novou registraci?
Tak zapomínání hesla není problém serveru. Wink Ty si to heslo máš někam uložit, pokud si ho nepamatuješ (jako já si svoje nepamatuju ani omylem). Na mailu mezi ostatníma věcma to není asi to nejlepší řešení.
Btw, zabraň tomu, aby kdokoliv používat Tvůj komp. Wink
rampage: Neber si to nějak špatně/osobně, ale i kdybys sem napsal všechny přihlašovací údaje (mail, fóra, prostě všechno), tak já (a doufám, že nejsem jediný) bych to naprosto ignoroval. Nějak mě nezajímá co má kdokoliv jiný na netu.

Jaký je rozdíl, když je heslo uložené v mailu a "tajné" složce na počítači? Ta důležitá hesla si pamatuju, nedůležitá mám na tom mailu, který ostatně nikdo z mých známých nezná, používám ho právě jen při registracích. Oříšek je taky na jakém fóru mám jaké jméno. To je tak, když člověka zasáhne kreativita a vymyslí si nové jméno a někdy bohužel i to heslo. Zabránit užívání počítače jiným lidmi nejde, když je například v domácnosti jen jeden.

Jitřní dar

Počet příspěvků : 14
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  rampage Sun 25 Sep 2011, 16:20

Irwain: Neberu si to ani tak ani onak, byla to ironická poznámka pod čarou. Jsem na tom stejně, nevidím důvod proč bych někomu lezl do účtu i kdyby to heslo měl nalepený na monitoru (což se taky stává) Very Happy

clif: a když už najdeš na čem to pustit tak nemáš kabel, který by měl na obou koncích konektor jaký potřebuješ
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  clif Sun 25 Sep 2011, 16:23

rampage napsal:Irwain: Neberu si to ani tak ani onak, byla to ironická poznámka pod čarou. Jsem na tom stejně, nevidím důvod proč bych někomu lezl do účtu i kdyby to heslo měl nalepený na monitoru (což se taky stává) Very Happy

Asi tak, znám několik hesel od kámošů, včetně tatíkova na e-banking, ale proč bych tam broboha lezl?
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  bodomkes Sun 25 Sep 2011, 16:56

Jitřní dar napsal:Zabránit užívání počítače jiným lidmi nejde, když je například v domácnosti jen jeden.
Zrovna to jde v pohodě na jednom počítači vyřešit několika Uživatelskými účty s heslem. Wink

clif: asi tak. nevím proč, ale nějak přišla moje rodina na to, že mám dobrou paměť, tak si ukládají hesla do mé hlavy XD a rozhodně mě nenapadne ztrácet čas čtením jejich mailů. Very Happy nezájem.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 25 Sep 2011, 17:13

Nejen Jitřní dar: Asi takhle, pokud chceš uchovávat hesla na kompu, můžeš to udělat tak, že si vyčleníš jednu flashku, na které přes truecrypt uděláš oddíl (zaheslovaný, samozřejmě) a tam si dáš všechny hesla. Pak tu bude opravdu propastný rozdíl mezi mailem nebo souborem na kompu.

Anyway, svůj komp bych s nikým sdílet teda nemohl. Very Happy Z asi bilionu (10^24) důvodů.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  NoMouse Sun 25 Sep 2011, 17:16

Jitřní dar napsal:Jaký je rozdíl, když je heslo uložené v mailu a "tajné" složce na počítači?
A co použít takovou tu starou technologii - papír a tužka? Very Happy Myšleno jako ochrana proti kyberzločincům, ne proti ostatním členům domácnosti. Wink


Naposledy upravil NoMouse dne Sun 25 Sep 2011, 17:17, celkově upraveno 1 krát
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  bodomkes Sun 25 Sep 2011, 17:16

to se nejlíp ztrácí Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 25 Sep 2011, 17:24

Papír a tužka nepodporují CTRL+C a CTRL+V. Například, jak bys chtěl psát 20 znakové autogenerované heslo? Nebo rovnou několik za den?
Btw, Bodomkes, v úterý mi (snad) přijde balík, a budu Ti moct prodat nějaká skripta.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  NoMouse Sun 25 Sep 2011, 17:28

Náhodně generované 30místné heslo pro wifinu jsem taky vždycky na novém zařízení opisoval ručně z papírku Very Happy (u mobilu ani jiná možnost nebyla). Samozřejmě pokud máš takovou zrůdnost jako heslo k něčemu kam se pořád přihlašuješ a nenecháváš zapamatovat přihlášení, tak už je to o něčem jiném... Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 25 Sep 2011, 17:33

Fuj, tohle opisovat. Jako já jsem to zkoušel, a prostě to nešlo. Nějaký znak je špatně, já je potřebuju vidět, tečky mi toho moc neřeknou, a už se tam prostě nepřihlásim.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  NoMouse Sun 25 Sep 2011, 17:34

Ono teda nebylo tak zrůdné jako to tvoje, jsou tam jenom velká/malá písmena a číslice...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

data? link ke stažení - Stránka 2 Empty Re: data? link ke stažení

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru