Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně.

+7
MartyCZ
bodomkes
R&omize
Kolikokoli
NoMouse
Ďasík
Irwain Nornossa
11 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně. - Stránka 8 Empty Re: O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně.

Příspěvek  bodomkes Sat 11 Jun 2011, 21:42

Já vás chápu, kluci. Very Happy Já vždycky spěchám na náš bus, protože jezdí náhodně brzo/pozdě, tak nikdy nevím. A většinou se oblékám po cestě... bundu pod paží apod., takže si mě většinou lidi na zastávce dost prohlíží, že se uřícená přihrnu, pak se teprv začnu oblékat a upravovat. Koukají na mě jak na cvoka. Laughing Ale třeba rozmotat sluchátka, najít šalinkartu, sepnout vlasy doma prostě nestíhám!! Very Happy
Ale občas se oblíkám po cestě a jelikož nosím skoro pořád batoh, tak je to jak popisuje NoMouse... nejlepší když se člověk snaží obléct svetr a přitom držet batoh... a další variace. Very Happy Když můžu, tak zaměstnávám kamarády a kamarádky jako věšák, abych se mohla obléct... Smile
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně. - Stránka 8 Empty Re: O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně.

Příspěvek  Ďasík Sat 11 Jun 2011, 21:54

Já teploměr nemám a nikdy jsem ho nepotřeboval... Buď se podívám z okna, co lidi nosí, nebo to risknu. A v batohu vždycky nosím deštník a mikinu (nebo tenkou bundu), kdyby náhodou.

Bodomkes: Autismus je něco trochu jiného.
Irwain: Neboj, nic ti nehrozí, když chceš mít místo srdce hvězdu, proč ne. Wink Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně. - Stránka 8 Empty Re: O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně.

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 11 Jun 2011, 22:03

Á, chození rychle, oblíkání se za chodu… Praktikuju. Chodim rychle už jen proto, že tím nechci ztrácet čas. Je mi jedno, jestli je kopec nebo ne, jdu prostě co nejrychleji.
Oblíkání se po cestě s batohem v ruce jde. Smile Požívám to častěji. Samozřejmě v lepších obdobích, než je tohle.
Co třeba ale nikdy nedělám, je poslouchání hudby nebo čtení venku. Sluch potřebuju, jako další způsob vnímání okolí, stejně jako zrak.
Místo srdce hvězdu…něco mi to připomíná, ale nepamatuju si, co jsem kde psal.

Edit by Ďasík: Diskuse o poslouchání hudby venku a hudbě obecně byla přesunuta SEM
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně. - Stránka 8 Empty Re: O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně.

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 12 Jun 2011, 00:13

Ďasík napsal:Psal jsi, že máš místo srdce termojaderný reaktor. Very Happy
Ale to bylo myšleno jako kus technologie. Navíc ne jako sluneční reaktor. Ale mít tam sluneční reaktor, tak chci H→He proces, ne studený C→N→O cyklus.
Tak když jsem doma, tak taky poslouchám stle něco. Ale venku? Ne. Potřebuju slyšet. A taky nechápu lidi, kterým to řve tak šíleně moc…
Btw, k tomu zpívání si, to by mě zajímalo, jak bych si zpíval něco od Unter Null. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně. - Stránka 8 Empty Re: O ročních obdobích, jak se v létě chladit, a podobně.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru