Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

+48
NoMouse
padina
honzah
Sup_
Greg
Bizzy
esanti
Mysh
ohara
Ravenyse
ludolf
tx
Kal-El
Lisa
loner
R&omize
bozdinka
Miro
Kyong
lemming
jaco
Raistlin
Georgo
baal666
Pascal
bakeLit
Sheldon-Cooper
DSemik
al-kesh
mike2
Gabrielle
karaya1
rampage
firkraag
Kolikokoli
Borboletka
Pinny
kezir
tommas
Ďasík
MartyCZ
Grepis
yossarian
bodomkes
trinx
Budjik
minnie
ogedeikhan
52 posters

Strana 16 z 20 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Thu 26 May 2011, 20:21

Proč by se Amy stěhovala h Penny? Penny nemá peníze a Amy má větší byt, takže by to bylo logičtější opačně. Pak by se do bytu Penny mohl vystěhovat Leonard, protože k Sheldonovi půjde Rajesh a Howard s Bernadette budou bydlet odděleně, popřípadě společně u Wolovitzových.

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roomate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Thu 26 May 2011, 22:06

W/e. Penny k Amy/Amy k Penny...
Mysh: Good point. Twisted Evil
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Thu 26 May 2011, 22:21

No nevím jestli by Penny nevadil Ricky Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roomate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Thu 26 May 2011, 22:31

No já myslím, že je na náladové primáty zrovna Penny zvyklá... Wink
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty To sedlo... :)

Příspěvek  R&omize Fri 27 May 2011, 00:11

bodomkes napsal:No já myslím, že je na náladové primáty zrovna Penny zvyklá... Wink
lol!
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  19K_OxiDeQ Sun 29 May 2011, 12:22

Po dlhom citani sa musim pridat aj ja.
The Big Bang Theory ide dole vodou. 1 a 2 seria tym by som dal 5 hviezdiciek 3 serii 4 a 4 serii by som dal normalne 3 ale po poslednej epizode davam len 2.
Nebojim sa o to ze tento serial skonci pretoze sledovanost je stale velmi vysoka , stale sa to drzi nad 10 mil a to islo proti American Idol a teraz to dokonca pojde proti X-Factoru takze to si musia dost verit. Ale ta posledna seria bola velmi velke sklamanie. Amy tam podla mna je totalne zbytocna , ziadna vtipna scena s nou neni. Pryia tam zapadla celkom dobre , scenaristi ju tam dali len preto aby si Penny uvedomila ze sa nemala s Leonardom rozchadzat aj sa tak stalo. Sheldon je stale perfektny az na par trapnych scen , ako napr. ked tancoval , v jednej epizode v 3 sezone povedal ze veri na vela svetov a tam je vela Sheldonov a ze v ziadnom v nich netancuje a teraz zrazu zacne tancovat , scenaristi si fakt robia co chcu. Leonard ostava stale mojou oblubenou postavou aj ked teraz dostal peknu nakladacku s tym rozchodom s Pryiou (aspon dufam) a este ta posledna nepochopitelna scena. Howard a Bernadette to je celkom pekne ozivenie. Raj ten ma totalne sklamal , v 1 a 2 serii bol perfektny po Leonardovi najoblubenejsia postava v 3 serii sa este dal ale v 4 serii to je nieco hrozne. Ziadna dobra scena s nim ziadna dobra hlaska , mozno az na Im the new homo in Town , ta cena v tej kaviarni kde sa vyzliekol bola uplne trapna. A to ze sa vyspal s Penny je neodpustitelne , hlavne ked mu este pred tym Penny povedala ze sa nemala s Leonardom nikdy rozhadzat , a podla mna urcite dobre vedel ze Pryia sa vrati spat do Indie a ze Leonarda pusti k vode. A este dobre vedel ze Penny je Leonardova jedina velka laska a ze je do nej stale zalubeny a vzdy bude. A k tomu sa s nou vyspal este v jeho posteli , takze nechapem ludi ktory vravia ze Raj je ich oblubena postava. Penny nic nevycitam dobre vieme ze ked si vypije tak sa moc neovlada viz. posledna epizoda v 3 sezone. A bola este zdrtena kvoli Leonardovi. Ale podla mna sa medzi nimi nic nestalo pretoze Sheldon by urcite nieco pocul. V poslednej epizode 3 sezony ked sa vyspala s Leonardom tak bola velmi hlucna ked mala vypite a Sheldon ich pocul aj cez sluchatka a teraz nepocul nic takze myslim ze sa nic nestalo (aspon teda dufam). Som teda dost zvedavy ako sa s tym scenaristi vysporiadaju teraz , len dufam ze 5 seria sa zase nebude tocit len o tom ako dat Leonarda spat dohromady s Penny a o svatbe Howarda a Bernadette.

19K_OxiDeQ

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 29 May 2011, 12:25

19K_OxiDeQ napsal:v jednej epizode v 3 sezone povedal ze veri na vela svetov a tam je vela Sheldonov a ze v ziadnom v nich netancuje a teraz zrazu zacne tancovat
Je vidět, žes nečetl a ani se nedíval pozorně. Takže už asi pošesté - Sheldon netančí DOBROVOLNĚ!!!!! Ale stejně jako kdysi v Texasu byl i tady k tancování donucen! Dokonce zcela jasně říká: "Zachránil jsem život jeptišce, tak zač jsem trestán?"
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 29 May 2011, 12:30

Ďasík napsal:...
Tohle jsem přesně čekala lol! .
Edit: Samozřejmě máš pravdu Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 29 May 2011, 12:32

19K_OxiDeQ: Ještě k Rajovi: Já zas nechápu, jak nemůže být tvá oblíbená postava. Vždyť je to co hláška, to perla. Má za sebou jedinou trapnou scénu - když se vysvíkl v té kavárně - to jsem si říkal "Proč, Raji, proč?!" Ale jinak je rozhodně nejvtipnější, když už se teda dostane ke slovu. A to s tím, jak strašně ublížil Leonardovi a jak porušil kamarádská pravidla ti prostě neberu, tenhle důvod ho nenávidět je zcela zcestný, zvlášť když už to je rok...

Koli: Dík. Smile Nic jiného jsem ani napsat nemohl, téma Sheldon netančí už mě unavuje...


Naposledy upravil Ďasík dne Sun 29 May 2011, 12:34, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 29 May 2011, 12:33

Asi tak. Co když řeknu, že Leonard naopak ublížil Rajovi - vždyť si začal s jeho sestrou! Jeho nejlepší přítel a jeho sestra!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sun 29 May 2011, 14:06

vec vkusu páni, 19K_OxiDeQ to svojím príspevkom totálne vychytal. Scéna kde sa Raj vyzliekol v kaviarni bola snáď najtrápnejšia v celej histórii seriálu a je fakt že to s ním ide dole vodou.

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 29 May 2011, 14:14

Chlapi tu scénu nedokážou ocenit Very Happy. Ne, je mi to jasné, je to takové divné, ale ne divnější než Raj. Vzhledem k tomu, že něco podobného provedl i jeden spolužák (vím to z doslechu), tak se tomu nedivím ani u Raje Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Sun 29 May 2011, 14:20

Navíc byl pod vlivem nějakyho pokusu Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roomate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Sun 29 May 2011, 14:47

Hm..mně přišla ta scéna taky trapná a to nejsem chlap.. Very Happy
A to někdy dokonce uznávám, že to Rajovi fakt sluší a ty jeho lichotky tehdá byly fakt povedené, ale to vyústění bylo fakt otřepané, zbytečné a nelíbilo se mi do tbbt a k Rajovi.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Sun 29 May 2011, 15:01

Souhlasím s Bodomkes. Taky se mi to tam nehodilo. Pokud si dává nějaké ty prášky nebo co, tak proč to nutně musí dopadnout takhle? může mít jiný trapas.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 29 May 2011, 15:16

Asi tak, dokud se ještě nesvlíkl, tak to bylo dobré, ale pak už jsem nevěděl, co si mám myslet...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 29 May 2011, 16:00

já taky souhlasím s tím dlouhým komentářem, svíkající se raj je věc, kterou jsem asi nepotřebovala vidět..
a k tomu sheldonovi - mi nepřišlo že by to k tomu tančení nějak zásadně nutili teda..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 29 May 2011, 16:05

Ale jo. Very Happy Apelovaly na jeho "rytířské já" - že správný muž - podle toho, co se učil Sheldon v Texasu - musí slečně splnit, o co ho žádá...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 29 May 2011, 16:32

což ale není podle mě zrovna argument, který by na sheldona skutečně platil..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sun 29 May 2011, 16:36

A co klasický argument "Je to nevolitelná společenská povinnost"? Ten na něj ze zkušenosti funguje.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 29 May 2011, 16:37

Náhodou, na Sheldona se vždycky snažili tlačit tím, že řekli, že je to součást společenského protokolu, součást závazku přátelství atd. a Sheldon vždycky ustoupil... Smile

edit: Marty byl rychlejší...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Sun 29 May 2011, 17:29

Sheldon už tančil v jednom z těch prvních dílů. Ale řekla bych, že to je jenom jedna z mnoha nepřesností, co tam jsou. Já už se to snažím přehlížet Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Sun 29 May 2011, 17:59

19K_OxiDeQ naprostý souhlas. Raj smrdí

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Sun 29 May 2011, 20:34

Koukám, že jsem asi jediný komu se líbila scéna s Rajem v kavárně. Ze začátku jsem sice čekal jak to dopadne, ale když zvednul ruce a řekl "Ta dá" tak mě dostal. Very Happy Nejtrapnější scéna IMHO je Leonardovo sledování fotbalu u Penny a o nepřesnostech v seriálu by se skoro dalo založit nové téma. Smile

A Raj nesmrdí - Raj je frajer.
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Sun 29 May 2011, 21:17

rampage napsal:Koukám, že jsem asi jediný komu se líbila scéna s Rajem v kavárně. Ze začátku jsem sice čekal jak to dopadne, ale když zvednul ruce a řekl "Ta dá" tak mě dostal. Very Happy Nejtrapnější scéna IMHO je Leonardovo sledování fotbalu u Penny a o nepřesnostech v seriálu by se skoro dalo založit nové téma. Smile

A Raj nesmrdí - Raj je frajer.

Jedinej určitě nejsi. Jsme dva Very Happy ....ještě se mi líbil ten konec, jak stál v té kuchyni Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 16 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 20 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru