Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

4 posters

Goto down

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz Empty Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

Příspěvek  KRtek™ Fri 06 May 2011, 10:44

Zdravím, jak přesně nastavujete odpočítávání na http://www.big-bang-theory.cz/ ? Protože začalo ukazovat odpočet 23. epizody, když ještě 22. ani nebyla odvysílaná. Měl jsem tu někdě velké OT ale docela přínosné s vysvětlením časování TV programu na CBS (uvádějí časy v ET/PT, což znamená vysílání ve stejný časový údaj - např. ve 20:00, protože pro západní a východní pobřeží mají jiné vysílání, právě aby na obou pobřežích mohli sledovat jejich pořady v, pro ně, stejnou dobu), nás tedy zajímá jejich první vysílání - tedy východního času (ET = GMT-4).
Je tedy možné nastavovat odpočet přesně na čas vysílání toho dílu?
http://www.cbs.com/info/schedule/index.php - Toto je TV program CBS, stačí tedy k vysílacímu času přičíst 5 hodin.
BTW na internetu se dá i najít online vysílání CBS ale já našel zatím jen pacifickou verzi, která je v pásmu GMT-7, takže např. teorii tam nevysílali dnes v 1:00 ale ve 4:00, takže už jsem na ni nevydržel čekat Very Happy
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz Empty Re: Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

Příspěvek  NoMouse Fri 06 May 2011, 10:48

KRtek™️: mohls jít dřív spat a přivstat si na ni Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz Empty Re: Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

Příspěvek  Ďasík Fri 06 May 2011, 11:07

Podle tvcountdown.com (mimochodem skvělé stránky, zobrazují, kdy se budou vysílat seriály, na výběr jich je opravdu šílená spousta) byl dnešní díl TBBT vysílán dnes ve 2:00 ráno. Odpočítávání na stránkách je ale omezeno jen na dny, ne přesný čas, tudíž od půlnoci už naskočilo nové. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz Empty Re: Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

Příspěvek  KRtek™ Fri 06 May 2011, 11:19

Ve 2:00? To mi teda nějak nesedí... muselo to být v 1:00 protože když jsem se díval na tu pacifickou verzi, tak zrovna v 17:00 začínal Dr. Phil (GMT-7 + 3 hodiny do GMT-4 a jsme na 20:00 kdy začínal TBBT, a my jsme v GMT+1, tudíž +5 hodin a jsme na 1:00 ráno)...ledaže by byl problém zase s letním časem....

edit: jedině, že by tvcountdown.com nebralo, že máme letní čas ale posunulo nás do GMT+2 (bulharsko, turecko, blízký východ), pak by to odpovídalo těm 2:00 ráno ale opravdu to vysílali v, pro nás, 1:00 ráno. tím jsem si jistý.
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz Empty Re: Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

Příspěvek  Ďasík Fri 06 May 2011, 11:26

Je to samozřejmě kvůli letnímu času, jsme GMT+2...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz Empty Re: Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

Příspěvek  NoMouse Fri 06 May 2011, 11:30

Já bych všechny ty časové pásma a letní časy zakázal, každého jenom otravují... Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz Empty Re: Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

Příspěvek  Ďasík Fri 06 May 2011, 11:47

Teď jsi mi připomněl výrok "Já bych zakázala všechny ty internety". Very Happy Osobně jsem nikdy nechápal, jak někomu může přijít letní čas "divný". Já si tu změnu skoro ani neuvědomuju, prostě si jen posunu hodiny o hoďku zpátky nebo naopak...

A časová pásma jsou naprostá nutnost, představ si, že by neexistovala, ty bys jel na opačný konec světa a i když by byla noc, tamější hodiny by ukazovaly 1 hodinu odpoledne. Wink

Každopádně, pro základní info:
- ČR patří oficiálně (tudíž v zimě) do pásma GMT+1, jsme o hodinu dopředu před Londýnem, o 6 hodin dopředu před např. New Yorkem (GMT-5) a o 9 hodin dopředu před např. Los Angeles a Vancouverem (GMT-Cool. Proto jsme zahájení zimní olympiády ve Vancouveru sledovali ve tři ráno, i když tam měli teprve 6 večer předchozího dne.
- Od jara do konce podzimu se ale přesouváme do GMT+2, čímž se zase o hodinu vzdálíme... Ale to mi naprosto nevadí a venku je aspoň dýl světlo. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz Empty Re: Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

Příspěvek  KRtek™ Fri 06 May 2011, 11:53

nejsme v GMT+2 ale v GMT+1 letním čase (ano v praxi to je GMT+2 ale letní čas se nasazuje snad v celé evropě a v drtivé většině zbývajícího světa, takže označení posunu hodiny zůstává stejné). A v USA nemají jako letní čas? Protože se to opravdu vysílalo v 1:00 a ne ve 2:00....
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz Empty Re: Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

Příspěvek  NoMouse Fri 06 May 2011, 12:00

Ďasík napsal:Teď jsi mi připomněl výrok "Já bych zakázala všechny ty internety". Very Happy
Však na co si myslíš, že jsem narážel... Very Happy

edit:
Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz 530cf5ec71_53499729_o2


Naposledy upravil NoMouse dne Fri 06 May 2011, 12:02, celkově upraveno 1 krát
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz Empty Re: Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

Příspěvek  KRtek™ Fri 06 May 2011, 12:01

Věra Pohlová je legenda! Smile
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz Empty Re: Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 May 2011, 15:11

Letní čas nemám ráda. Líbí se mi akorát posunování zimního času, protože můžu spát déle, ale tohle ne. A zavedla bych, aby den měl 36 hodin - 12 hodin den a 24 hodin noc Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz Empty Re: Počítadlo na stránkách big-bang-theory.cz

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru