Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

+23
KRtek™
janulka
NoMouse
Mikee33
kezir
mike2
Ghurka
skallda
bodomkes
janice
pmcsk
glassmoon
minnie
Matthew
yossarian
MartyCZ
tx
Kolikokoli
Brundibar
firkraag
Ďasík
R&omize
Pinny
27 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Fri 29 Apr 2011, 22:49

Před tím než jsem si pustil nový díl, jsem si četl komenty zde na foru a dost mě to navnadilo....a bylo na co Very Happy
Prya se mi na ve sprše líbila, to její "právničení" se dalo ale pak mi byla klasiky nesympatická, takže pohoda Very Happy
Trojce P+A+B zabíjela.....Very Happy Zvláště Amy, ta mě poslední díly fakt baví a začínám mi být čím dál příjemnější, ze začátku, jako když vstoupila do TBBT, mi trochu více vadila, teď sem rád že tam má pár hlášek Very Happy
H+R dnes lehce zastrčeni ale i tak, byli skvělí.....prostě díl co mě fakt sakra bavil Smile
11z10.....zaslouženě bo sem už dlouho nic nestopnul abych se přestal smát a mohl se dál v klidu dívat Very Happy

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Paráda

Příspěvek  Mikee33 Fri 29 Apr 2011, 23:02

Tak tohle byl jeden z NEJ dílů!!! 10/10... Jsem zvědavej, kam to povede dál...

Mikee33

Znamení : Kozoroh Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 15
Bodů : 17
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 10. 09
Věk : 52

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 29 Apr 2011, 23:31

No dneska asi taky nebudu s většinou a díl bych za NEJ neoznačil, ale jako dobrý byl docela dost. Nevím, možná je to náladou/únavou... Ale utekl hrozně rychle teda, nabitý byl dost.
Ještě bych vypíchnul, jak Howard po velmi dlouhé době opět napodoboval počítačový hlas Stephena Hawkinga. Very Happy Vlastně to naposledy dělal v Pilotu, takže nostalgie byla značná. Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 29 Apr 2011, 23:36

Ne, taky bych ho za nej neoznačil... Třeba na Rajův stůl neměl. Ale byl fakt dobrý. Problém je, že od "Silvestra" jsou všechny díly TBBT výborné, takže si dost konkurují. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 29 Apr 2011, 23:45

Pro mě je 4. řada zatím nejvtipnější. Přidání nových postav seriálu nesmírně prospělo.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 29 Apr 2011, 23:50

Jo, čtvrtá série je super. Sice měla několik výpadků, ale celkově je fakt dobrá.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Mon 02 May 2011, 09:37

R&omize napsal:[i]"Dimik bude mít žně - spoustu idiomů - jestli ještě žije nějaká konkurence našich titulků a přeloží jeden nejmenovaný titulek jako brokovnice, tak to můžou rovnou zabalit...

Z ceho to vlastne vzniklo? Vim ze americke svestky a serifove na miste spolujezdce vozi brokarnu.
Occamova britva? Nejmene komplikovane vysvetleni je spravne? cyclops

EDIT: Jo a cekal jsem ze se Dasik, Baal nachytaji na Waltzu, ale kluci nezavahali. Hezky. Tleskam.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 02 May 2011, 10:14

Díky. Ale člověka, jehož taťka je trumpetista a dirigent a který chodil do hudebky ještě dřív, než uměl číst, napálit (co se hudby týče) nemůžeš. Very Happy Navíc jsem dvakrát chodil do tanečních a Na krásném modrém Dunaji (to, co zpíval Sheldon a řidič taxíku) je podle mě nejhezčí valčík, co kdy byl napsán. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Mon 02 May 2011, 10:17

yossarian: To by taky dávalo smysl. I když Urban Dictionary říká něco jiného:
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=shotgun&defid=709676[b]
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Mon 02 May 2011, 10:47

Dasik:
Tak ze mas takovy hudebni backround jsem nemohl tusit :-)
Ja sice hudebni sluch moc nemam,ale jak na stredni a po stredni skole jsem hodne tancoval. S takovou partou a nebo jen s tan. partnerkou jsme vymetali tak 3 tanecni akce (ples/prodlouzena/maturaky) tydne. To bylo super.
Bohuzel valcik jako zakladni tanec si mysli ze umi tancit "vsichni" tak kdyz zacnou hrat dunaj, bejva parket nacpany k prasknuti. Pri latine jsme si vetsinou udelali dost mista.

Marty:
Vidis. To s tim dostavnikem to dava smysl :-)
Kazdopadne kdyz jsem posledne jel s pritelkyni (nema ridicak), tak jsem zavolal "shotgun" a hrdnul se k prave strane auta. Koukala dost nechapave Laughing
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 02 May 2011, 12:54

Tak to já jsem zase taneční vyvrhel Very Happy. Chodila jsem sice do tanečních, ale nic moc jsem se tam nenaučila, bohužel. Ale hudbu (i vážnou) vskutku poslouchám a Na krásném modrém Dunaji je pro mě jedna z nejkrásnějších skladeb.
Dokonce mi i lásku k němu nepokazil film Síla lidskosti, kde je záběr na Mengeleho, kterak rozděluje lidi, na ty kteří půjdou do plynu, a kteří ne a během tohoto záběru hraje právě "Na krásném modrém Dunaji".

Edit by Ďasík: Diskuse o koncentráku v Osvětimi, Krakově, solných dolech ve Wieliczce a Katowicích byla přesunuta SEM
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Mon 02 May 2011, 14:32

Za tech par co jsem chodil do tanecnich jsem zjistil ze pro holky vetsinou tanecni byva bud dobry nebo katastrofa. A hodne to zalezi na klucich.
Bud dostane nekoho koho to bavi, pouziva deodorant a pere si rukavicky aspon jednou za mesic, nebo dostane nejakyho vochmelku co se akorat neleje pivem a riha ji chmel do tvare. to by me taky nebavilo.

BTW do tanecnich opakovane jsem nechodil proto ze jsem byl takove drevo,ale protoze vetsina party i tanecni partnerka delali asaky v jiste tanecni skole (nebudu jmenovat).
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 02 May 2011, 15:05

Mě taneční znechutilo to, že jsme museli pomáhat na WC holce, která se neskutečně ožrala a neustále omdlévala (hlavně že měla krásné třpytkované šaty), a taky to, že instruktor byl úchyl Very Happy.

A taneční dřevo jsem taky Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Taneční

Příspěvek  bodomkes Mon 02 May 2011, 18:29

Kolikokoli napsal:Mě taneční znechutilo to, že jsme museli pomáhat na WC holce, která se neskutečně ožrala a neustále omdlévala (hlavně že měla krásné třpytkované šaty), a taky to, že instruktor byl úchyl Very Happy.

Jojo, v některých oblastech jsou předsudky naprosto namístě. A to je jedna z nich. Většina instruktorů, co jsem potkala, byli bud úchylní na mě, anebo na mého tanečníka Very Happy
A slečny se také aspoň v 6/10 případů ukázaly ve světle, které zcela nepatří křehkým květinkám. Very Happy Holky často odcházely chlastat do hospody ještě dřív než kluci. A bonus byly holky na neúnosně vysokých podpatcích, vhodných akorát k vymknutí kotníku, jež na tom neuměly ani stát, natož tančit Very Happy Very Happy
A yossorian má podle mě pravdu. Hodně záleželo na tanečnících. Proto mě naprosto odradily základní taneční, ale pak jsem riskla jít do pokračovaček, kde už zůstali jen ti, kteří měli hudební sluch či zájem tančit. To bylo naopak skvělé Smile
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Tanec

Příspěvek  janulka Mon 02 May 2011, 20:28

Když už tady řešíte ty taneční..nevíte někdo, jaký tanec tančili Amy a Sheldon? Snažila jsem se na to nějak přijít, ale zatím neúspěšně.. (na chachu málo kroků a v mambu se nepřešlapuje..)

janulka

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 02 May 2011, 20:59

Tančili cha-chu... A dokonce úplně s přesnými kroky, jak jsem se je učil já. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  janulka Mon 02 May 2011, 22:10

Ďasík napsal:Tančili cha-chu... A dokonce úplně s přesnými kroky, jak jsem se je učil já. Wink
Aha..no já jsem relativně čerstvě po tanečních a učili jsme se to v rytmu "raz, dva, tři, chacha" tak nevím..to mě právě zmátlo.

janulka

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  KRtek™ Mon 02 May 2011, 23:21

jo to je jasná cha-cha, ne úplně ten základní krok ale s přidanými new yorky (aspoň tak tomu u nás říkali) Smile
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Polylux1 Mon 02 May 2011, 23:48

Díl byl fajn a jste borci, že jste zmákli ten waltz-valčík, ale tohle si neodpustím:
Na Krásném Modrém Dunaji je v podstatě největší sr*čka klasické hudby vůbec! Dokonce i v kontextu všeobecně příšerný tvorby páně Johannově a většinový zrůdnosti vídeňský muziky tý doby celkově. To není otázka osobních preferencí nebo subjektivního vkusu. To je podloženej a jasně měřitelnej fakt...

Sorry, to MUSELO ven:-))) Ale o tom tohle fórum není...

Polylux1

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 02 May 2011, 23:59

Ještěže nejsi nablízku, hned bych tě něčím bacila Very Happy. Na krásném modrém Dunaji je nádhera. Lásku k této skladbě ve mně zažehl film 2001: Vesmírná odysea a Kubrick by si to nevybral, kdyby to byla blbost.
Lepší v klasické hudbě už pro mě je jenom Moonlight sonata od Beethovena..
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Tue 03 May 2011, 00:20

To by mě zajímalo, jakým přístrojem jsi ten fakt měřil... Very Happy Samozřejmě že JE to subjektivní. Hudba je vždycky subjektivní.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 03 May 2011, 00:46

polylux: Nečekal jsem, že tohle někdy od někoho "uslyším". To je neuvěřitelné. Teď už bys tomu mohl rovnou nasadit korunu a říct i to, že Bach, Mozart nebo Beethoven byli břídilové. Ne nadarmo se Straussovi říká Král valčíků. Wink

Koli: Jo, Sonáta měsíčního svitu je taky úžasná. Z klavírních skladeb mám ale nejradši Uherskou rapsodii č. 2 od Liszta. A konečně jsem si sehnal Mozartovo Requiem - to je bomba. Smile

KRtek: Máš pravdu, říká se tomu New Yorky. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Tue 03 May 2011, 11:05

Ďasík napsal:KRtek: Máš pravdu, říká se tomu New Yorky. Wink

Akorat by u toho clovek nemel vypadat ze je v kreci nebo ze ma zrovna zachvat krivice. No ale to by to pak nebyl for zejo cyclops
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Polylux1 Tue 03 May 2011, 11:45

Nechtěl jsem dělat flame na podružné téma, ale OK, zareaguji...

Termín král valčíků vznikl ve Vídni v období, za které by se celá Vídeň měla stydět:-) Sorry, přátelé, ale jestli něco v klasice nemá místo, je to kýč... a Dunaj, to je přímo manifest hudebního kýče...

Měřil jsem to standardním sračkometrem - tj. většinovým (v extrémních případech jako je tento dokonce jednotným) názorem celé profesionální hudební obce, jíž zbyl ještě aspoň kousek cti v těle. Apropo, nezapomenu na PhDr. Kulíka (profesor dějin hudby na pardubické konzervatoři), když můj spolužák v maturitním ročníku nebyl připravenej na zkoušení a nechtěně, coby plácnutí do vody, zaměnil Richarda Strausse (o němž bývá mimochodem ve všech skriptech i publikacích k dějinám hudby několikastránková kapitola) právě za Johanna Strausse ml. (kterej se zpravidla i s otcem odbude na čtyřech řádcích).... Kulík, pán v letech, začal mlátit do stolu, halekat "Pá-da-pa-pa, pa-pa, pa-pa" a řvát: "To je moje práce za čtyři roky! Johann Strauss!! Vy-pad-ni!!! PRYYYČ!!!":-)))

Nemám nic proti tomu, že se to někomu líbí, že k tomu někdo chová lásku...ale neříkejte tomu klasika, prosím... Vždyť srovnání s Mozartem, Bachem a dalšími zde uvedenými to nesnese ani na tomto poli internetové diskuze o geekovském seriálu:-)

edit: aby můj příspěvek nevyzněl tak negativně - requiem doporučuju dvě verze-Guardineriho a mýho oblíbenýho Jordiho Savalla. Je neuvěřitelný, kolika způsobama se to dá zahrát...

Polylux1

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 03 May 2011, 12:35

Requiem je krása, zamilovala jsem si ho díky Amadeovi (což je jeden z mých nejoblíbenějších Formanových filmů - je na prvním místě hned vedle Muže na Měsíci). Ale Na krásném modrém Dunaji mi nikdo hanit nebude. Je mi jedno, jestli to je kýč nebo není, ale vždycky když mám špatnou náladu, tak stačí slyšet pár sekund z tohoto díla a hned se cítím nádherně. Stejně na mě působí třeba Vltava.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

  S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E21 - The Agreement Dissection [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru