Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

+33
metztli
arabela.2
mike2
bodomkes
Borboletka
Don Arian
Zet
lemming
NoMouse
Pinny
al-kesh
DrNicholasRush
Flowy
mnn
Dominik Matus
kezir
g.hofstadter
mial90
minnie
Kolikokoli
Georgo
baal666
trinx
MartyCZ
Ďasík
Grepis
Kal-El
yossarian
tx
Gerico
firkraag
R&omize
Admin
37 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Thu 07 Apr 2011, 20:31

Vysílání: 8.4.2011

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Moc dobrých dílů na to, aby to byla jen náhoda!

Příspěvek  R&omize Fri 08 Apr 2011, 06:54

"Shut your ass!" Pro někoho návrat ke kořenům pokračuje, i když tam na někoho bude asi moc vztahů, avšak pojaté zase tím správným způsobem (což bude ale spoustě lidem jedno, protože jim to stejně příjde jako noví Přátelé... Ale víte co, je mi to jedno, vrátilo se to k nerdovinám a geekovinám a jsem tedy více něž spokojený, i když to jinak bude jako Přátelé) a tak trochu otevřený konec a tři týdny čekání na rozuzlení... Evil or Very Mad Začátek skvělý, nevěřil jsem, že ho všichni v té místnosti nebudou chtít zabít po jeho výstupu, naštěstí to pojal jako nevyřčenou Bazingu... clown Koupelnová scéna s další částí pravidel, které musí Leonard dodržovat, pokud chce bydlet s Sheldonem, také nebyla špatná. Každopádně mně osobně se nejvíce líbila bratrosesterská část, jako bych viděl sebe a svou sestru... I love you Bylo to v TBBT něco nového (u Shelly-Missy nebyla ta správná chemie... Wink ) a Rajovi bohaté předpojaté rodiče taky můžu klidně i častěji. Nakonec přece jenom Raj-Bernie odbočka nebyla slepá ulička. Raj plakající, když se všichni okolo smějí, naprostá bomba... Laughing Ach ta Amy a ty její sociální experimenty, ach ta Penny a ta její prořízlá pusa... To budou DLOUHÉ 3 týdny Exclamation Ale aspoň vymazlíme dneska ne zrovna úplně lehké titulky k dokonalosti, vidím to na minimálně 15 stránek v sekci titulků... Čekám, že se překladatelský tým do plema podělí s oříšky co nejdříve, ať máme velice kvalitní i první verzi... afro Opět předem děkuji za titulky, dneska se budou rozhodně hodit... bounce
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty ?

Příspěvek  firkraag Fri 08 Apr 2011, 07:53

ta fráze s návraty ke kořenům začíná bej otřepanější než pštros s epilepsií. Každopádně současný díly patřej k tomu lepšímu z TBBT.

firkraag

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Dvakrát už je moc?

Příspěvek  R&omize Fri 08 Apr 2011, 07:59

Použil jsem ji teprve podruhé, že se zalíbila Ďasíkovi natolik, aby se o ni podělil na hlavní stránce a v prvním příspěvku sekce titulků, už je věc druhá... Cool Jinak dále ještě při rozhovoru s rodiči ta část o židech neměla chybu a ten závěr byl také pěkná tečka, i když jsem spíš čekal, že Penny použije svou mozkovou buňku na to, aby si uvědomila, že si z ní Amy dělá prdel a ne aby stihla napsat SMS Leonardovi dřív, než se s ním Amy potká o pár pater níž na schodech... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Gerico Fri 08 Apr 2011, 08:51

geniální díl!! Very Happy akorát by mě zajímalo jestli se Bernadette vážně chtěla rozjeít s Howardem... a ano, budou to opravdu velice dlouhé 3 týdny silent

Gerico

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  tx Fri 08 Apr 2011, 09:29

Dnes parádní díl Very Happy
Nevím, co vyzdvihnout dříve - zda Shamyiny sociální experimenty, či sourozenecký rozhovor s rodiči. Nebo snad Rajeshovy "tears of joy" na konci? Laughing
A souhlasím s R&omizem, že dnes titulky asi nebudou úplně jednoduché (po dlouhé době mám pocit, že je budu opravdu potřebovat).
Ty tři týdny do další epizody budou hodně dlouhé.
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 08 Apr 2011, 09:54

Tahle epizoda ma jako nosne tema "drby" tak co jeden vypustit?
Sheldon by mel vic cvicit nebo zhubnout? Viz ten rozhovor s amy u lednice. Laughing
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Fri 08 Apr 2011, 10:10

10/10

Nejvíc jsem se smál u toho zasnoubení. Yes, I will .. You will ? Very Happy
štastný Howard a smutný Raj Very Happy.. Super epka

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty !

Příspěvek  R&omize Fri 08 Apr 2011, 10:22

yossarian napsal:Tahle epizoda ma jako nosne tema "drby" tak co jeden vypustit?
Sheldon by mel vic cvicit nebo zhubnout? Viz ten rozhovor s amy u lednice. Laughing
Takže se mi to nezdálo Exclamation
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Fri 08 Apr 2011, 10:51

Holt už sem si dlouho nerýpnul, takže do toho. Tvrdíte tu, že poslední epizody patří k lepšímu? .. no dá se na to obstojně koukat. Druhá věc ovšem je, že posledních několik dílů se objevilo až moc vykradaček ... díl od dílu mám dojem a jsem vlastně docela pevně přesvědčen, že takřka všechny nosné situace už jsou a to nejen jednou reinkarnovány z jiných seriálů. Vtipy jsou opravdu hodně vousaté. Možná pro ty mladší z vás to může být skvělá zábava, no já v Kristových létech musím konstatovat, že originalita už je prakticky nulová. Přesto se i tak posledních pár dílů párkrát zasměju, byť se silným pocitem ''deja vue''.
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Who cares?

Příspěvek  R&omize Fri 08 Apr 2011, 10:57

Grepis napsal:Holt už sem si dlouho nerýpnul, takže do toho. Tvrdíte tu, že poslední epizody patří k lepšímu? .. no dá se na to obstojně koukat. Druhá věc ovšem je, že posledních několik dílů se objevilo až moc vykradaček ... díl od dílu mám dojem a jsem vlastně docela pevně přesvědčen, že takřka všechny nosné situace už jsou a to nejen jednou reinkarnovány z jiných seriálů. Vtipy jsou opravdu hodně vousaté. Možná pro ty mladší z vás to může být skvělá zábava, no já v Kristových létech musím konstatovat, že originalita už je prakticky nulová. Přesto se i tak posledních pár dílů párkrát zasměju, byť se silným pocitem ''deja vue''.
Ten seriál je POSTAVEN na vykrádání situací z jiných filmů a seriálů odjakživa, pokud ti to došlo až teď, tak upřímnou soustrast, mě naopak potěší, že pomaličku v každém třetím starším filmu vidím něco, čím se TBBT "inspiroval"... Wink To je, jako kdybys nadával Červenému trpaslíku za neoriginalitu... Idea
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Fri 08 Apr 2011, 11:13

Asi sis zaměnil dva pojmy. Vykrádání a inspirace. Jasněže byl seriál postaven na inspiraci. No vykrádání nosných témat, či zcela totožných vtipných situací z jiných seriálů je věc druhá a zásadnější.
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  firkraag Fri 08 Apr 2011, 12:02

Grepis napsal:Holt už sem si dlouho nerýpnul, takže do toho. Tvrdíte tu, že poslední epizody patří k lepšímu? .. no dá se na to obstojně koukat. Druhá věc ovšem je, že posledních několik dílů se objevilo až moc vykradaček ... díl od dílu mám dojem a jsem vlastně docela pevně přesvědčen, že takřka všechny nosné situace už jsou a to nejen jednou reinkarnovány z jiných seriálů. Vtipy jsou opravdu hodně vousaté. Možná pro ty mladší z vás to může být skvělá zábava, no já v Kristových létech musím konstatovat, že originalita už je prakticky nulová. Přesto se i tak posledních pár dílů párkrát zasměju, byť se silným pocitem ''deja vue''.

so true, naštěstí, krom skvelejch herců (hlavně Parsons) má tbtt kliku na nekritický fandy. 4 série už je moc. Nemějte mi to za zlý, ten seriál mám rád, ale pokud fakt plánujou další 2 nebo kolik řad, tak jednou přijde hořký vystřzlivění. Ale jsem rád, že se minimálně snažej o nějaký střídání joků. Teď si tipnu, že příští díly nebude moc "coitusů a intercoursů". ale bude se zas dělat prdel z howardovy matky+sheldonův "smích" Cool

firkraag

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 08 Apr 2011, 12:38

Nevím, vykrádaček si všímám hodně, ale pokud tam dneska nějaká byla, tak jsem si teda opravdu nevšiml. Jediné, co by se tak možná dalo brát, ale pouze jen jako inspirace, je ta linie s Howardem a Bernadette, kdy v Přátelích bylo, že se Chandler před zasnoubením snažil, aby se s ním chtěla Monica rozejít, aby to "Vezmeš si mě?" pak pro ni bylo o to větší překvapení. Ale na nic skutečně vykrádajícího jsem nenarazil... Sheldonovo a Amyino vědecké zkoumání se snad ani ukrást nedá, protože v žádném jiném seriálu by to být nemohlo (i když v MASHi vypustili drb, že přijede Marilyn Monroe Smile). A to, že se sourozenci snaží něco zatajit před rodiči, je snad normální. To, že se dvě sokyně nemají rády, taky... A stejně, jak už tu někdo psal, WHO CARES?

Pro mě se čtvrtá série už před nějakou dobou dostala na přední místo, řekl bych, že teď je mé pořadí 1-4-3-2.

No a co se mi dneska nejvíc líbilo? Jednoznačně Raj! Very Happy Ať už jeho "Shut your ass!", což asi přeložím "To si děláš prdel!", nebo jeho "tears of joy" na konci. Smile

Jo (a to si neberte špatně, jen umím francouzsky), déjà vu (doslova "už viděno") se nepíše deja vue. Wink


Naposledy upravil Ďasík dne Fri 08 Apr 2011, 12:45, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 08 Apr 2011, 12:42

Koliina věštba budoucího vývoje seriálu se začíná naplňovat Smile. Další skvělý díl, hezky podaný další krok ve vztahu Howarda a Bernadette. Rajeshovo snění o Bernie naštěstí opravdu nebylo slepou uličkou, takže bod i za to, a jeho interakce se svou sestrou byla prostě super. Zápletka i linky okolo ní byly prostě perfektní. Suma sumárum nadmíru povedený díl s ještě povedenějším koncem.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Another ass version

Příspěvek  R&omize Fri 08 Apr 2011, 13:00

Ďasík napsal:... "Shut your ass!", což asi přeložím "To si děláš prdel!" ...
To mě napadlo taky a napadlo to asi každého, co takhle trocha invence?

"No to radši sevři pulky!" (Já se fakt snažím, tak se nesmějte... Very Happy )
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 08 Apr 2011, 14:25

peknej dil... tri dily za sebou je to parada. Tak snad se takhle bude pokracovat. Nicmene musim rict, ze kdyz Leonard rika Penny, ze si ma dat na Sheldona pozor, protoze je jen kousek od toho stat se superzaporakem, myslim, ze ted se ukazalo, jak to muze dopadnout, kdyz se spoji jeste s Amy Very Happy
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 08 Apr 2011, 14:26

Minulý díl mě moc nebral, ale tohle bylo úžasný... Jako když si po nepříliš dobré Skryté Hrozbě, otřesných Klonech Útočí a ucházející Pomstě Sithů pustím ze své 10 let staré videokazety zase Novou Naději a předu u každého zapraskání a zvlnění obrazu... Prostě awesome!
Ďasík napsal:
Pro mě se čtvrtá série už před nějakou dobou dostala na přední místo, řekl bych, že teď je mé pořadí 1-4-3-2.
I když se mi tenhle díl líbil, tak jinak souhlasím s tím, že 4. série je děs a hrůza a na tvoje pořadí sérií zareaguju asi takhle: "Shut your ass!",
což asi přeložíš jako"To si děláš prdel!"
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Fri 08 Apr 2011, 15:26

Pred pár týždňami už som ani nedúfal, ale posledných pár epizód situáciu zvrátilo. Fakt super.

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 08 Apr 2011, 15:48

Rozhodně to není děs a hrůza, třeba:

- S04E04 - Raj se Sheldonem sdílejí kancl a hádají se o to, jestli si Raj může pořídit stůl... BRILLIANT! (+ Howard a jeho našeptávači Katie Suckhoff a George Takei byli taky super)
- S04E09 - Pennyin otec, taky super. (Prosím, prosím, nevzdávej to s ní!)
- S04E11 - Silvestrovská epizoda, ta byla přímo dokonalá.
- S04E13 - Vědecká konference - to stěhování z pokoje na pokoj a následná hádka ráno na konferenci... Ta hádka patří mezi nejlepší momenty v TBBT vůbec.
- S04E14 - Sheldonova hrozná přednáška (Dr. Cooper se zhostil relativně nudného tématu a dokázal ho udělat naprosto nesnesitelným. Navíc vypadá jako obří hmyz.), učení se herectví (Myslím, že jsem vám rozbila syna.) a Rajovy představy o Bernadette (- Nezbývá mi, než se s tebou opakovaně a bez pocitu viny milovat až do konce života. - Tak jsem to taky slyšela.)...
- S04E15 - Leonard a postarší sponzorka univerzity. (Takže ti ty peníze nedala? - No, myslím, že Leonard dal jí.)
- S04E17 - Sheldonovi "noví přátelé" Kripke, Zack a Stuart (Tak si ke mně vlezla do vířivky a první, čeho jsem si všiml, bylo... - Že se zvedla hladina vody.)
- S04E19 - Sheldona připravili o všechno. O všechno! I o pštrosa... To byla BOMBA!
- S04E20 - Dnešní díl - a ten byl taky naprosto úžasný.

A ani ostatní nebyly na škodu, třeba Howardův karetní trik byl skvělý, ale Priya ten díl totálně zkazila... A jeho robotická ruka byla taky hodně dobrá.

Ze špatných věcí bych jmenoval to, že díl s Wilem Wheatonem mohl být dokončený a Howard tam nemusel čůrat do pytlíku. A když měla Caley zlomenou nohu, nemuseli Leonardovi dělat takové děsné rande. No a Sheldonových 25 koček bylo úplně mimo mísu. Ale jinak klady čtvrté série rozhodně převažují.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 08 Apr 2011, 16:45

Ďasík napsal:Rozhodně to není děs a hrůza, třeba:

- S04E04 - Raj se Sheldonem sdílejí kancl a hádají se o to, jestli si Raj může pořídit stůl... BRILLIANT! (+ Howard a jeho našeptávači Katie Suckhoff a George Takei byli taky super)
- S04E09 - Pennyin otec, taky super. (Prosím, prosím, nevzdávej to s ní!)
- S04E11 - Silvestrovská epizoda, ta byla přímo dokonalá.
- S04E13 - Vědecká konference - to stěhování z pokoje na pokoj a následná hádka ráno na konferenci... Ta hádka patří mezi nejlepší momenty v TBBT vůbec.
- S04E14 - Sheldonova hrozná přednáška (Dr. Cooper se zhostil relativně nudného tématu a dokázal ho udělat naprosto nesnesitelným. Navíc vypadá jako obří hmyz.), učení se herectví (Myslím, že jsem vám rozbila syna.) a Rajovy představy o Bernadette (- Nezbývá mi, než se s tebou opakovaně a bez pocitu viny milovat až do konce života. - Tak jsem to taky slyšela.)...
- S04E15 - Leonard a postarší sponzorka univerzity. (Takže ti ty peníze nedala? - No, myslím, že Leonard dal jí.)
- S04E17 - Sheldonovi "noví přátelé" Kripke, Zack a Stuart (Tak si ke mně vlezla do vířivky a první, čeho jsem si všiml, bylo... - Že se zvedla hladina vody.)
- S04E19 - Sheldona připravili o všechno. O všechno! I o pštrosa... To byla BOMBA!
- S04E20 - Dnešní díl - a ten byl taky naprosto úžasný.

A ani ostatní nebyly na škodu, třeba Howardův karetní trik byl skvělý, ale Priya ten díl totálně zkazila... A jeho robotická ruka byla taky hodně dobrá.

Ze špatných věcí bych jmenoval to, že díl s Wilem Wheatonem mohl být dokončený a Howard tam nemusel čůrat do pytlíku. A když měla Caley zlomenou nohu, nemuseli Leonardovi dělat takové děsné rande. No a Sheldonových 25 koček bylo úplně mimo mísu. Ale jinak klady čtvrté série rozhodně převažují.
Spíš ne Very Happy
Nebudu se tady zdlouhavě rozepisovat o každé epizodě... Navrhuju udělat TBBT.con.2011, kde se podíváme na všechny epizody a potom zhodnotíme...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty A ještě...

Příspěvek  R&omize Fri 08 Apr 2011, 16:49

Ještě jsem zapomněl vyzdvihnout Shellyho "mimické" schopnosti... Wink Jinak u mě je to stále -1-2-4-3-.
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 08 Apr 2011, 18:08

Úžasný díl. Čtvrtá řada je asi nejlepší zatím. Dokonce lepší i než ta první (pro mě). Raj na konci - babička musela sejít z druhého patra se na mě podívat, jestli se mi něco nestalo Very Happy Very Happy Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 08 Apr 2011, 18:14

Kolikokoli napsal: Dokonce lepší i než ta první (pro mě). .
affraid affraid affraid
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Ať žije mainstream... ;)

Příspěvek  R&omize Fri 08 Apr 2011, 18:16

No toto už je ale kacířství a rouhání... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA] Empty Re: S04E20 - The Herb Garden Germination [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru