Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

+29
lib
bodomkes
Repetálek
kbs1
R&omize
Pinny
Nosiris
king666
arajnoha
Arrowka
mortiik
lemming
mnn
Georgo
Flowy
Kolikokoli
metztli
tx
NoMouse
janice
al-kesh
minnie
Bazzingaa
Ďasík
MartyCZ
Sirid
mike2
Sheldon-Cooper
Admin
33 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  mortiik Sat 05 Feb 2011, 07:15

Z posledni doby se mi teda tenhle dil libi nejvic, jednak proto, ze pokud to zas nezazdi autori nevysvetlitelnym preskokem nekam uplne jinam, mame zadelano na celkem zajimavy deni do budoucna, ale hlavne tim, ze nebyla o Leonardovi a Penny. L/P-centricke epizody uz me zacinaji celkem dost vytacet, posila to serial ponekud jinam, nez do smeru, ve kterym by mohl nejlip vytezit potencial, a spis k 'yet another Friends-esque TV show'.

Je to osvezujici mit epizodu, ve ktery se neresi L/P, tech je v serialu fakt az prilis.

mortiik

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 05. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Arrowka Sat 05 Feb 2011, 10:48

Pro mě průměrná epizoda, k zasmání téměř nic, ale vyloženě strašné to taky nebylo.
Penny má se Sheldonem svatou trpělivost. Čekala jsem, že mu nějak vrátí toho parazita z úvodu a protislužba za herecký kurz by tak mohla být mnohem zajímavější, než 40 dolarů.

Arrowka

Počet příspěvků : 40
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Perfektní!

Příspěvek  arajnoha Sat 05 Feb 2011, 11:23

Naprosto vydařená epizoda! Rajovy sny byly úžasné, taky Shlednovy pokusy stály za to Very Happy
arajnoha
arajnoha

Znamení : Váhy Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 5
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 01. 11
Věk : 29
Místo : Brno

http://adamrajnoha.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  king666 Sat 05 Feb 2011, 13:38

Stejně jsem ty duté hlavy nechtěl učit.
Myslím, že přesně tohle řekl Darth Vader těsně předtím, než začal budovat hvězdu smrti.

Nemělo chybu Very Happy

king666

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Nosiris Sat 05 Feb 2011, 16:12

no opět díl nic moc... nemůžu si pomoct ,ale ty díly na sebe nemají žádnou a nebo velice minimální návaznost... seriál prostě ztrácí... v prvních dvouch sériích sem se vždy těšil na nový díl a teď je mi to nějak jedno ,kdy to vyjde a ,kdy to uvidim... je čas vrátit tento seriál tam ,kde začal bylo to originální ,ale tohle je prostě HIMYM...

Nosiris

Počet příspěvků : 9
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sun 06 Feb 2011, 00:28

Jak jsem u minulého dílu psal, že byl podle mě nejlepší, tak u tohohle bych napsal skoro nejhorší Neutral Asi jsem moc očekával z minula a po takovém čekání mi to přišlo prostě slabé no .. Tak snad zas příště Smile .. 3/10

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Jednou nahoře, jednou dole

Příspěvek  R&omize Sun 06 Feb 2011, 00:56

Pinny napsal:Jak jsem u minulého dílu psal, že byl podle mě nejlepší, tak u tohohle bych napsal skoro nejhorší Neutral Asi jsem moc očekával z minula a po takovém čekání mi to přišlo prostě slabé no .. Tak snad zas příště Smile .. 3/10
minnie napsal:... a přitom začátek vypadal moc slibně.. sheldonovy vtípky na přednášce, "don't kid yourselves", kluci to zatím sledujou na twitteru.. takhle nějak by to přece mělo být, ne? ale pak.. od callu s amy to bylo KMN.. nemůžu si pomoct.. No
Naprostý souhlas. Díl začínal a já si říkal, ty vogo, to snad bude tak dobrý, jak ten minulý, a pak najednou sešup tak znatelný, že se mi až nechtělo věřit, jak je možné mít tak rozporuplný díl. Když jsem pak dopředu po Sheldonovu "dramatickém" zaklepání uhodl, což se mi běžně nestává, že už zkouší hrát, tak si říkám a je to v pytli, naděje pohřbeny. Škoda, snad příště. Nakonec ale naštěstí nebyla tak špatná linka Sheldon + Penny a Bollywood trochu zachránil linku druhou. Spíchnuto HODNĚ horkou jehlou! Hold není každý den posvícení.
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  kbs1 Sun 06 Feb 2011, 03:03

suhlas, cele onicom, chcel som vidiet ako sheldon aplikuje svoje herecke sklony pri uceni. tiez som chcel vidiet skutocnu interakciu rajesh / bernadette + howard a nie len jeho predstavu. na ten treti krat si tam mohla naozaj prisadnut, po tej jeho (podla mna velmi zbytocnej) scenke to mohli cvaknut s tym ze bernadette by tam stale sedela a cakala na odpoved. mohli to rozvinut.

kbs1

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Repetálek Sun 06 Feb 2011, 18:37

Poslední díly jsou tragedie asi jim nesvědčí ty pauzy měli , je zavřít do studia a celý rok nepouštět až v létě na prázdniny.

Repetálek

Počet příspěvků : 7
Bodů : 5
Reputace : -2
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty To určitě.

Příspěvek  R&omize Mon 07 Feb 2011, 00:18

[irony]To by jim svědčilo rozhodně líp.[/irony] kbs1, rozhodně souhlas.
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 07 Feb 2011, 19:48

Proč jen byl ten minulý díl tak dobrý, když to pak takhle vzápětí zkazí?? Mad Už jsem se těšila, že tvůrci tbbt chytili "druhý" dech a ono zase nic. Sheldon vůbec nebyl sheldonovský od telefonátu s Amy. Vlastně celý díl vypadal velmi slibně do osudného telefonátu. Achjo Sad Od té chvíle jako by autoři nedodržovali integritu postav i celého seriálu. Jediné, co mě napadlo, když jsem uviděla ty hudební vložky, bylo, že snad chtějí napodobovat Glee, nebo už nevím.... Prostě většinu času KMN. Suspect
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  lemming Tue 08 Feb 2011, 09:33

bodomkes napsal:Proč jen byl ten minulý díl tak dobrý, když to pak takhle vzápětí zkazí?? Mad Už jsem se těšila, že tvůrci tbbt chytili "druhý" dech a ono zase nic.

No vidíš, já se zas u minulého dílu chytal za hlavu, že scénáristi ztratili i poslední kousky zdravého rozumu a u tohohle se upokojil, že to bylo asi jen chvilkové zatmění. Prostě, lidi jsou různí Cool

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Repetálek Tue 08 Feb 2011, 12:51

lemming napsal:
bodomkes napsal:Proč jen byl ten minulý díl tak dobrý, když to pak takhle vzápětí zkazí?? Mad Už jsem se těšila, že tvůrci tbbt chytili "druhý" dech a ono zase nic.

No vidíš, já se zas u minulého dílu chytal za hlavu, že scénáristi ztratili i poslední kousky zdravého rozumu a u tohohle se upokojil, že to bylo asi jen chvilkové zatmění. Prostě, lidi jsou různí Cool

Ne lidi nejsou různí, to ty jsi divnej. Very Happy

Repetálek

Počet příspěvků : 7
Bodů : 5
Reputace : -2
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 08 Feb 2011, 13:17

Lemming: No, já tě taky nechápu. Smile Až na to, že ta epizoda s konferencí vyzněla nedokončeně - což je bohužel od dílu, kdy Sheldon ukradl Wilu Wheatonovi film, trend - byla naprosto super. Už dlouho jsem se nezasmál tak, jako když se stěhovali z pokoje do pokoje nebo když se pohádali na té přednášce. Tu přednášku si dokonce občas pouštím několikrát za sebou a pokaždé padám smíchy ze židle... Podle mě to je (až na ten nedokončený závěr) jedna z nejlepších epizod vůbec.

Tahle epizoda taky nebyla úplně špatná, jen navazuje na tři skvělé epizody za sebou (Silvestr, mobilní aplikace a konference) a nevyrovnala se jim, to je celé. Neviděl bych v tom žádnou katastrofu...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 08 Feb 2011, 13:24

Souhlasím s Ďasíkem. Díl byl super, ale prostě vedle takových velikánů, jako tři předchozí díly se ztrácí.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  lib Tue 08 Feb 2011, 19:13

Nemá Sheldon náhodou problém mluvit před větší skupinou lidí? Na přednášce jsem jich napočítal cca 28 Smile (i když tohle pravidlo bylo porušeno už v předchozím díle na konferenci a asi i někdy předtím). Dál se mi zdá, že to autoři trochu přehnali s "politickou korektností" - jen cca polovina bílých mezi doktorandy?

lib

Počet příspěvků : 27
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 08 Feb 2011, 20:23

To nebyli lidi. Pro Sheldona to byly hloupé negramotné opice houpající se na stromě... Ti doktoranti byli jen opálení, však je to Kalifornie Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  lemming Wed 09 Feb 2011, 12:42

Repetálek napsal:
lemming napsal:No vidíš, já se zas u minulého dílu chytal za hlavu, že scénáristi ztratili i poslední kousky zdravého rozumu a u tohohle se upokojil, že to bylo asi jen chvilkové zatmění. Prostě, lidi jsou různí Cool

Ne lidi nejsou různí, to ty jsi divnej. Very Happy

To je nas víc, jak jsem tak četl Very Happy

Mně prostě přišel ten díl strašně vykonstruovaný. A Howard je sice idiot, ale takový zas ne, atp.

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 09 Feb 2011, 14:17

lemming napsal:A Howard je sice idiot, ale takový zas ne, atp.
To, že Howard žárlil, mi nepřišlo moc idiotické, spíš naprosto normální a víceméně i pochopitelné. Co si, když už budu něco hledat, nedokážu vysvětlit, je spíš to, že microbernadette (její Twitter - ten dvojsmyslný nick krásně sedí) chodila s takovým šíleným dlouhánem.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Wed 09 Feb 2011, 14:27

ehm, to já bych zas klidně pochopila.. sama jsem maličká, ale chlapci, s kterýma jsem chodila, byli skoro vždycky dlouháni Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Corumssss Wed 09 Feb 2011, 22:45

Tak já jsem spokojený s tímto dílem. Opravdu úžasná hláška u který ( ikdyž nuceně jsem to musel tlumit kvůli spícímu dítěti) jsem fakt zasmál byla od Penny: „I think I broke your son“. To opravdu stálo za to a fakt mě to dostalo Smile

I Raj a jeho Bollywoodská představa mi přišla vtipná a logická po tak velké době bez ženy a "gaysituací" v kterých se ocitl.

Za mě určitě jeden z těch lepších dílů.

Corumssss

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 10. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  lemming Thu 10 Feb 2011, 00:01

Ďasík napsal:
lemming napsal:A Howard je sice idiot, ale takový zas ne, atp.
To, že Howard žárlil, mi nepřišlo moc idiotické, spíš naprosto normální a víceméně i pochopitelné.

Jo, v principu to je OK, ale to provedení jsem (autorům) prostě nevěřil.

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  bobosus Fri 11 Feb 2011, 21:36

Tak jsem se po zkouskovem vratil zpatky na privat a dali jsme se se spolubydlicim do sledovani toho, co jsme zameskali.


Tenhle dil mi prisel slabsi. Raje moc nemusim a v tomhle ho bylo zbytecne moc a ani zabavny nebyl. Penny + Sheldon prumerni, ale dil trochu aspon trochu zachranili.

Ale zacatek byl uzasny Very Happy

bobosus

Počet příspěvků : 17
Bodů : 18
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Geovevera Mon 29 Oct 2012, 23:42

Zdravím všechny,

nemá někdo náhodou tip, kde tento díl stáhnout? V sekci download sice je spousta odkazů, ale na všech je soubor smazán. Zkolaboval mi externí disk, tak vše stahuji znovu a tento díl mi chybí.....
Poradí někdo?

Geovevera

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 30 Oct 2012, 14:24

Zkus se zeptat pana Uložta. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E14 - The Thespian Catalyst [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru