Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TOP 5 seriálů!

+38
dejf
Shelly-Nelly
Fello
Bizzy
luciakanky
sarhan
entry002
rampage
g.hofstadter
clif
Dr_Proximus_Centaurius
juta
Melindaaaa
minnie
Sheldon-Cooper
Isabel
NoMouse
MartyCZ
bodomkes
Irwain Nornossa
Cartman182
terminal
Amin
R&omize
BillieJean
David204
Kal-El
Programen
TedTonks
Greg
TwoR
tx
KilianD
Geser
Ďasík
baal666
Kolikokoli
happy.crazy
42 posters

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 11:36

Irwain Nornossa napsal:MASH???? Simpsonovi???? Tohle bych jmenoval, kdybych sestavoval 50 nejhorších. Very Happy
Tak nějak nevím, co ti na to říct, protože oba to jsou skvělé seriály. Navíc MASH výborným způsobem zachycuje krutosti války a podle mě by ho měl povinně sledovat každý. Ten humor tam totiž není na prvním místě - je tam jen proto, aby se ti aktéři z toho všeho, co se kolem nich děje, nezbláznili... A Simpsonovi zase velmi inteligentním způsobem zobrazují každodenní běžný život v malém americkém městě.

bodomkes: Mně se právě nové díly Simpsonů (20. a 21. série) líbí víc než ty předchozí...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 11:46

MASH je sex bez orgasmu. Jediný přirovnání, co mě napadá. Občas to hrálo v televizi, když jsem byl menší, ale doslova jsem cítil, jak mě z toho pohlcuje nuda. Mám k tomu silný odpor. Krutosti války? Mám v hlavě takovou představu války v budoucnosti, a to, jaké byly války doposud, oproti tomu vypadá jako přátelské posezení. Tím se nesnažím vlastně říct…nic. Jen, že to je relativní.
Simpsonovi…vydržel jsem půl hodiny z toho filmu, což bylo asi tak jediné, co jsem viděl. Stačilo. Pak se jejich humor stal strašně otřepaným, lehce dementním a moc jednoduchým. Aspoň takhle mi to přišlo. Ehm, inteligentním způsobem něco zobrazují? Asi jsem trochu jinde. A ne zrovna malou trochu. Za inteligentní humor považuju třeba Cimrmany.
Hodně se tady mluví o Přátelích. Věřím, že to je fajn seriál, nikdy jsem ho nesledoval, nic proti němu nemám, ale Student Agency mi ho pěkně znechutili.
Dobře, můj názor na to je asi z toho, že jsem fakt jinde. Nemusím mít tolik humoru a tak. Spíš seriály jako SGU nebo filmy jako District 9 (vlastně neexistují, nic není jako District 9) mi přijdou geniální. A jsou vážné, nikdo se nesměje, přesto mě zaujmou tak, že můžu hltat jeden za druhým, zapomenout na čas a svět okolo.
Takže se omlouvám, mám jen…jiný názor, nenechte si znechutit podívanou. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 12:11

Irwain Nornossa napsal:Simpsonovi…vydržel jsem půl hodiny z toho filmu, což bylo asi tak jediné, co jsem viděl. Stačilo.
Proč ses proboha koukal na film a ne na seriál??? Film byl zatím to nejhorší, co o Simpsonech vzniklo. I já, zapřisáhlý fanoušek, jsem prohlásil, že to byla nuda...

A MASH je fakt drsný, možná je právě chyba, že ses na to "díval", když jsi byl menší. Já se na to kdysi taky díval jinak, stejně jako na spoustu jiných věcí. Třeba Darrenovu ságu jsem četl, když mi bylo šestnáct a nic moc - a to je určená pro puberťáky - teď jsem se k ní dostal znovu a stala se nejlepším příběhem, co jsem kdy četl...

Problém ale může být i v tom, že na to pohlížíš poněkud futuristicky. Smile Mě třeba Korejská válka nebo světové války rozhodně přijdou hrozné, ať už za nás v budoucnu budou bojovat roboti, mimozemšťani nebo nastane jaderná katastrofa. Wink

A jak říkám - MASH není komedie. Jsou tam vylíčené šílené příběhy - třeba jak je celý tábor ohrožován ostřelovačem, jak operují kluka, který má v těle nevybuchlý granát nebo jak kluk zapomene všechny své vzpomínky i to, kdo vůbec je, protože viděl, jak mu zastřelili bratra... A to jsem zmínil jen tři, dílů je celkem 256... Neodpustím si svůj oblíbený MASHí výrok, který jsem tu už asi někdy psal: "Válka je válka a peklo je peklo. Ale z těch dvou je válka mnohem horší. Kdo přijde do pekla? Správně, hříšníci. V pekle nejsou žádné nevinné oběti. Válka je jich plná..."
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 12:45

Ďasík: já nevím, která série běží na primě cool Very Happy, ale tím myslím ty "nové díly". Jsou většinou morbidnější a bizarnější, než jsem byla zvyklá z dřívějška. Btw viděl jsi díl, jak byl Bart poslán do Francie a jak se naučil mimoděk francouzsky? Very Happy Ty, jakožto další frančtinář, jsi to určitě musel ocenit! Laughing
Irwain: S tím MASHem Tě prostě nechápu. Já se na něj koukám od nepaměti a i jako dítě se mi to líbilo. Na MASHi jsem vyrostla. Smile (A nepřipadám si bez smyslu pro humor. Very Happy) Jasně, D9 je super film. Člověk se nemusí jenom smát, aby byl film dobrý. U Mr.Nobody jsem se taky moc nesmála, pokud vůbec..
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 13:23

bodomkes napsal:Ďasík: já nevím, která série běží na primě cool Very Happy, ale tím myslím ty "nové díly". Jsou většinou morbidnější a bizarnější, než jsem byla zvyklá z dřívějška. Btw viděl jsi díl, jak byl Bart poslán do Francie a jak se naučil mimoděk francouzsky? Very Happy Ty, jakožto další frančtinář, jsi to určitě musel ocenit! Laughing
Kyselé hrozny sladké Francie. Very Happy To je jeden z prvních dílů vůbec, ne? Ale zklamu tě, moc se mi nelíbil.

Z nových se mi hodně líbily:
19. série: Skrytá identita (Bart má nového kámoše a zkouší pokusy s kolou a mentosem), Sranda na objednávku (z Lízy s Barta jsou vrazi), Pohřeb nepřítele (Leváka Boba), Vše o Líze (super příběh o tom, co dokáže sláva)
20. série: Curlingová romance (Simpsonovi na olympiádě ve Vancouveru), Ztraceni s GPS (tentokrát na Machu Picchu), Gone Maggie Gone (senzační hádankový díl, navíc se spoustou hlášek),
21. série: Barva žluti (Líza sestavuje svůj rodokmen a najde deník své "předkyně" z doby kolem občanské války), Čtvrtky s Abiem (děda najde konečně někoho - novináře - kdo si rád poslechne jeho historky), Mesiáš Homer (jeden z nejlepších dílů vůbec, Simpsonovi jedou do Jeruzaléma), Levák od vedle (Simpsonovi mají nového souseda - a ten mluví jako Levák Bob)

Jedna hláška z Jeruzaléma:
- Homer: "V téhle hrobce neznámého spasitele je pěkný chládek..."
- Ned: "Neznámého??? Vždyť je to nejznámější muž, co kdy žil!!!"
- Homer: "Mickey Mouse?"
- Ned: "To není muž, ale myš!!! Navíc animovaná myš!!!!"
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 13:38

Ďasíku, děkuji moc za ten přehled!! cheers Zrovna mám před přijímačkami, tak to chce vždycky v mezičasech mezi studováním něco pohodového. Díky Tobě vím, co. Smile
Mesiáše jsem taky viděla a líbil se mi velmi. Very Happy Nejlepší byl Flanders: "Ale sousede, z těch nepravých mesiášů jsi byl ty ten nejlepší." Homer: "Díky, ty kecy mám od Tebe." Very Happy A v mysli se mi nadobro usadila hláška "Mír a kuře!" xDD Fakt vtipný díl.
Ale mezi morbidní, o kterých jsem mluvila, patřil třeba díl, jak se Levák Bob naučil plastickou chirurgii a přešil si obličej, nebo (myslím haloweenský, nebo jaký,) jak pan Burns Homerovi ukrade mozek, dá ho do robota, ten na něj spadne, tak nakonec našije svoji hlavu na Homerovo tělo..... Ty byly na mě trochu moc bizarní... Suspect
EDIT: A to Vše o Líze...neobjeví se na konci paní Obamová? Very Happy nebo si to pletu s jiným dílem?
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  MartyCZ Wed 01 Jun 2011, 13:51

Popravdě ten s Homerovým mozkem je ze třetí řady, tedy z těch antických. Wink
Neřekl bych, že u Simpsononů jde kvalita dolů, jde jen o to, že ty starší řady byly většinou takové "domáčtější", Simpsonovi řešili spíš problémy, se kterými má normální člověk větší šanci se setkat, teď spíš řeší věci, které jsou, slovy Rogera Mayerse: "úplně bláznivé a plné kouzelných robotů". Very Happy Ale mám je rád úplně stejně.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 13:54

bodomkes napsal:Ale mezi morbidní, o kterých jsem mluvila, patřil třeba díl, jak se Levák Bob naučil plastickou chirurgii a přešil si obličej, nebo (myslím haloweenský, nebo jaký,) jak pan Burns Homerovi ukrade mozek, dá ho do robota, ten na něj spadne, tak nakonec našije svoji hlavu na Homerovo tělo..... Ty byly na mě trochu moc bizarní... Suspect
Tak ten s tím obličejem je právě Levák od vedle. Very Happy A je super, já miluju všechny díly s Levákem Bobem... A ten druhý je Halloween special, je to prostě taková zvláštní parodie na Frankensteina, takže ten nejde brát vážně. Wink V těch Halloweenských se prostě parodují známé strašidelné příběhy (Dracula, Frankenstein, Poeův Havran, Opičí pracka, Ostrov doktora Morroa, Sherlock Holmes, horory Stephena Kinga - Shining a Dead Zone, Chuckie - vraždící panenka, Transformers, Artificial Intelligence, Mr. & Mrs. Smith a spousta dalších).

Jinak ještě doporučím z 18. série Umění na špejli (Marge dělá sochy z dřívek od nanuků) a Pařanka Marge (to je lepší než když byla na MMORPG závislá Penny Very Happy)

MartyCZ napsal:Simpsonovi řešili spíš problémy, se kterými má normální člověk větší šanci se setkat, teď spíš řeší věci, které jsou, slovy Rogera Mayerse: "úplně bláznivé a plné kouzelných robotů". Very Happy
Nesouhlasím. Řeší pořád běžné věci, akorát častěji někam jedou (Brazílie, Ekvádor, Peru, Irsko, Anglie, Francie, Kanada, Izrael) a je nová doba, takže mají navigaci, počítače atd. Ale jinak jsou pořád stejní... A možná i lepší. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  MartyCZ Wed 01 Jun 2011, 14:07

Pravda, to jsem trochu přehnal, ale stejně. V prvních řadách řeší co se Spasitelem, Bart propadá nebo Homerova půlrodého bratra. V pozdějších: Vočko jako porotce v Superstar, Homer jako mesiáš a Homer s Marge jedou na olympiádu. Není to bláznivé, jen hodně nepravděpodobné, že by se to stalo jedné rodině.
A s tvým výběrem skvělých epizod naprosto souhlasím, Marge Gamer obzvlášť. Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 14:21

No, Simpsony je totiž třeba brát tak, jak jsou zamýšleni - tudíž jako typizaci a parodii amerického života. A taky je třeba brát v úvahu, že ty staré a "normální" zápletky se pořád dokola omílat nedají. Vočka jako porotce (to jsem ještě neviděl) a Homer s Marge na olympiádě mají společnou jednu věc - dalo by se na to koukat v televizi a Marge s Homerem by to mohli komentovat. To by tomu seriálu vrátilo "starého rodinného ducha", na druhou stranu by to ale asi byla nuda. Je mnohem lepší, když jsou sami aktéry. Navíc to zobrazuje a paroduje zákulisí těchto pořadů a akcí, které k americkému životu taky patří. Smile

A Homer jako mesiáš se původnímu konceptu nevymyká vůbec - prostě jedou na dovolenou a Homer dostane nemoc, o které si přečetl v letadle, že ji lidi v Jeruzalémě dostávají. Klasická síla sugesce, v dr. Housovi byl o tom super díl. Very Happy Tohle se může stát komukoli (a ani nemusí být šáhlý a mít IQ jako Homer)... Samozřejmě tady je to zveličené, protože jde o parodii...

Bodomkes: U toho Vše o Líze fakt nevím, jestli tam byla paní Obamová, není to důležité a tak dobře ty nové díly zatím neznám. Very Happy


Naposledy upravil Ďasík dne Wed 01 Jun 2011, 14:25, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  NoMouse Wed 01 Jun 2011, 14:25

Ďasík napsal:Klasická síla sugesce, v dr. Housovi byl o tom super díl. Very Happy
Jo, ten neměl chybu! Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  MartyCZ Wed 01 Jun 2011, 14:30

Já s tebou ve všem souhlasím, jen teoretizuji, proč se starší díly líbí bodomkes víc.
Obamová aka Flotusa1 byla v "První meta dobyta" z 21. řady.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 14:36

Však v pohodě. Very Happy
A ten díl První meta dobyta se mi nelíbil, takže jsem ho viděl fakt jen jednou. Proto si ho už ani moc nepamatuju. Každopádně se v něm projevilo právě to, o čem jsem včera psal, že nesnáším - puritánství a jeho vnucování jiným, normálním lidem... Člověk by měl být trochu tolerantní.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 15:56

Ďasík: Nevím, film se mi nějak dostal pod ruku, a ta jsem si říkal, že zkusím. No…zkusil jsem. Seriál stahovat ani vidět prostě nechci.
Futuristicky, jo, asi jo. Všechny tyhle války mi taky přijdou nudné. To po sobě mohli rovnou házet kameny, bylo by to zhruba na stejné technologické úrovni. Kdežto válka v celé Galaxii, miliony lodí, miliardy (moje, 10^12) robotických válečných strojů všech druhů a tvarů, ne jen 2 strany, co jsou proti sobě ale 10 000 stran, každá za sebe, to už je zajímavější.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 15:58

Válka nikdy není zajímavá, je jen strašlivá. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 16:06

Je jedno jestli válčí dva lidi proti sobě nebo tisíc galaxií proti všem. Je jedno jestli zemře jeden člověk nebo miliarda. Válka není nikdy řešení. Jediná věc, která je na válce "dobrá" je skokový pokrok v technologiích a zdravotnictví. Ale i tak... Válka je zlo.


Naposledy upravil Kolikokoli dne Wed 01 Jun 2011, 16:11, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 16:10

Ďasík: Tak jasně, to je. Já to myslel trochu jinak. A hlavně jde o fantazii.
Kolikokoli: Jo, pokrok v technologiích by měl být realizován i jinak.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  NoMouse Wed 01 Jun 2011, 16:17

Irwain: například vesmírnými závody, to byl taky technologický katalyzátor jak sviňa Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 16:18

Irwain: Neboj, já mám fantasii (no spíš představivost, sám příběh vymyslet nedokážu) a hlavně empatii obrovskou. Proto rád čtu, koukám na filmy a seriály a hraju adventury a RPG (hry s příběhem). Miluju příběhy a dokážu se do postav vžít tak moc, že je to fakt, jako bych jima byl. Občas to pak je obrovský problém, když mi má oblíbená postava umře...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 16:40

Ďasík: já mám taky fantazii hodně velkou, ale s empatií už je to horší. Ale snažím se, jen potřebuju, aby mě někdo "popostrčil". Každopádně úplně zlé to asi nebude. Respektive - poznám, jak se někdo cítí, ale na druhou stranu si uvědomím třeba, že smutní nebo se zlobí zbytečně. Pak nějak nevím, jak se do takového člověka vcítit, když vím, že je to kvůli hlouposti (i když na druhou stranu vím, že když je pro někoho něco hloupost, tak pro jiného to je třeba hodně důležité)... A zase jsem napsala něco, co nikdo nepochopí, jak to myslím Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 16:45

Já to pochopil. Very Happy A tenhle pocit mám občas (často) taky. Hlavně u některých holek a žen mě zaráží, jaké blbosti dokážou považovat za podstatné. To pak jde i empatie stranou. Very Happy A i v příběhu občas své postavě říkám Ty seš ale debil! Very Happy Ale obecně se fakt dokážu vžít perfektně a zvlášť u smutných scén je to pak psycho...


Naposledy upravil Ďasík dne Wed 01 Jun 2011, 18:28, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 16:49

NoMouse : Jo, vesmírné závody, to by vlastně bylo ještě lepší. Hodilo by se to do téhle doby, protože je zoufale potřeba nějaký nový systém pohánění. A hlavně něco, co nás dostane snadno do vesmíru. Když budu přemýšlet jako ekonomové, tak bych dodal, že na tom by se dalo slušně vydělat. Samozřejmě, nutné je to udělat tak, aby ty technologie byly zdarma šířitelné. To je cíl.
Ďasík 1: Tak já taky, nějaký ten příběh bych možná i dal dohromady. Empatie tu moc není. Jak už asi všichni víte. Občas mě třeba zajímá příběh nějaké hry, co se stalo, a tak. Ne hra samotná. Ale nikdy se nevžívám do postav. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 16:50

Ďasík: Jo, tak jsem to myslela. Třeba jsem nikdy nepochopila ty holky, které chtěly spáchat sebevraždu poté, co je opustil přítel (i naopak). Nebo tak. Já jsem totiž sice snílek, ale zároveň jsem taky trochu cynik Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 16:53

Very Happy Já jsem naivní cynik, naučený optimista. Very Happy
A s tím vžíváním a empatií to mám jako Ďasík. Zpravidla je mi po dočtení hrozně smutno po postavách, chybí mi jak živí lidé. Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 16:55

Jo to mně je taky smutno. Nejhorší je, když to skončí tak nějak, že ty moje oblíbené postavy z toho vyjdou nejhůř (nemyslím tím jen smrt). To mám pak hroznou depku a utvářím si v hlavě vlastní pokračování, kde ta postava dopadne nakonec dobře Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

TOP 5 seriálů! - Stránka 2 Empty Re: TOP 5 seriálů!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru