Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

+32
cubkacenko
Georgo
PEPIK00
NoMouse
ghostdog
NO-15
Geser
tx
metztli
Sheldon 3.0
Grepis
lib
dejf
Arrowka
glassmoon
Vertico
Raistlin
Strix
Kolikokoli
baal666
kik
Steve
janice
Kal-El
yossarian
Snake.Bite
Ďasík
tnt.bigfoot
minnie
happy.crazy
vendulkabendulka
Admin
36 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Thu 21 Oct 2010, 22:12

Vysílání: 22.10.2010

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Ale jo

Příspěvek  vendulkabendulka Fri 22 Oct 2010, 03:52

Sheldon opet krapet prehrava, ale jinak to bylo celkem dobre.

It's time for me to make love to your daughter's vagina Smile))

vendulkabendulka

Počet příspěvků : 16
Bodů : 23
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Fri 22 Oct 2010, 10:10

Začínám si na tyhle epizody pomalu zvykat, jediné co mi vadí je Amy a needy Leonard, ale jinak Sheldon v přestrojení neměl chybu:-D
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 22 Oct 2010, 11:04

musím říct, že jsem se fakt bavila.. pravda, je to už trochu jiný seriál než to býval.. ale amy je neuvěřitelná.. a sheldon, který se snaží za každou cenu vyhnout vztahu..

"Amy, I find myself wondering if we should actually engage in coitus at least one time in our relationship." byla zase jednou bazinga která mě rozsekala.. Very Happy

jen mi chybí penny, ve většině podobných situací je prostě její komentář třešnička na dortu..

"Got your back, Jack.
Bitches be crazy." lol!
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  tnt.bigfoot Fri 22 Oct 2010, 11:45

Naprosto výborná epizoda. Bál jsem se toho, že čtvrtá řada bude už moc jiná a nebude mě bavit, ale zatím je to pořád tak skvělý, jako to bejvalo. Narozdíl od HIMYM, který mě zklamává pořád víc a víc a koukám na něj spíš jen ze setrvačnosti a zvědavosti, má TBBT pořád co nabídnout (i když mi trochu vadí prkennost Amy).

OT: Koukal jsem se nejdřív na 1x00 a pak na 4x05 a přijde mi, že Sheldon hodně zestárnul, co myslíte? Taky už je Jimovi Parsonsovi 37 let.

tnt.bigfoot

Počet příspěvků : 1
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 22 Oct 2010, 12:23

No, tahle epizoda se mi zároveň nelíbila (Leonardovo rande aj.) a zároveň se mi líbila tak, že jsem se občas smál hodně nahlas (Sheldonův převlek neměl chybu; to, co provedli Amyině matce...) Very Happy Very Happy Very Happy
Jinak i když mi tam pořád "něco" chybělo, ani mi nedošlo, že tam není Penny, dokud jsem si to tady nepřečetl. Ale žádný strach, brzo by se měla zase objevit, Kaley Cuoco si zlomila nohu.

OT: Jo, je to pravda, Sheldon skutečně hrozně zestárnul, taky mám ten pocit...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 22 Oct 2010, 12:47

Ďasík napsal:No, tahle epizoda se mi zároveň nelíbila (Leonardovo rande aj.) a zároveň se mi líbila tak, že jsem se občas smál hodně nahlas (Sheldonův převlek neměl chybu; to, co provedli Amyině matce...) Very Happy Very Happy Very Happy
Jinak i když mi tam pořád "něco" chybělo, ani mi nedošlo, že tam není Penny, dokud jsem si to tady nepřečetl. Ale žádný strach, brzo by se měla zase objevit, Kaley Cuoco si zlomila nohu.

OT: Jo, je to pravda, Sheldon skutečně hrozně zestárnul, taky mám ten pocit...

no, ale pořád nevypadá na to kolik mu je.. ani náhodou.. kdybych si to někde nepřečetla, nevěřila bych tomu, pořád je to chlapec k o*ukání.. s prominutím Embarassed

leonardovo rande byla taková vatička, snažila jsem se to ignorovat.. ale ta holka byla vážně příšerná.. jestli měla nahradit penny, tak to ani náhodou.. penny je zábavně trhlá, tohle bylo jen nechuté a místy až trapné...
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Snake.Bite Fri 22 Oct 2010, 13:04

Ač se autorům většinou povede vykrást jejich vlastní vtipy, Leonardovo rande mi připomnělo neodvysílaný pilot. Doufám, že se Joy a jejímu nechutnému humoru vyhneme. Shamy mi přestává vadit, ale dvakrát zábava to není. Sheldon se vždy vyhýbal vztahům s lidmi s elegancí, tohle už bylo trošku moc. A Penny se vůbec neukázala, bylo by mnohem zábavnější, kdyby Sheldon svůj problém s Amy řešil s ní...

Snake.Bite

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 22 Oct 2010, 13:15

Bavil jsem se, akorat to rande bylo divny. doufejme, ze tohle je jediny dil ktery penny vynecha. Hold ten ranc Caley Cuoco si vybral zrovna dan na zlomene nozce :-) BTW v tom dilu kdy spolu spali a howard jim delal vajicka mela 100% vymknuty kotnik nebo namozenou nohu. Hadam ze taky z jezdeni. :-)
Ta bernardetina kamoska strasna. Penny se vytahla vic, kdyz howardovi dotahla Bernardetu.
Jinak trapne narazky na to jak je Leonard sam me neprisly vtipne.
Jo a pridani dalsi uchylky Sheldnovi - pocitani schodu podle vzdalenosti hvezd- me prislo zbytecne a tak na silu vrazene do toho dilu.

yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 22 Oct 2010, 13:41

yossarian napsal:Bavil jsem se, akorat to rande bylo divny. doufejme, ze tohle je jediny dil ktery penny vynecha. Hold ten ranc Caley Cuoco si vybral zrovna dan na zlomene nozce :-) BTW v tom dilu kdy spolu spali a howard jim delal vajicka mela 100% vymknuty kotnik nebo namozenou nohu. Hadam ze taky z jezdeni. :-)
Ta bernardetina kamoska strasna. Penny se vytahla vic, kdyz howardovi dotahla Bernardetu.
Jinak trapne narazky na to jak je Leonard sam me neprisly vtipne.
Jo a pridani dalsi uchylky Sheldnovi - pocitani schodu podle vzdalenosti hvezd- me prislo zbytecne a tak na silu vrazene do toho dilu.
Souhlas, to se schodama bylo vyloženě trapné, ještě horší, než kámoška Bernadette. Ale jinak se mi ten díl hodně líbil, byl prostě takový nevyvážený a řekl bych i nedokončený, ale na druhou stranu hodně zábavný... A narážky na to, že je Leonard sám, se mi líbily - Raj měl sice jen jednu hlášku, ale skvělou. To, že si najde hluchou holku, by mě nenapadlo... A Stuarta mi je fakt líto...
Jo a někdo tu psal, že se Sheldon se vztahy vždy vyrovnával s grácií... Není to pravda, nepamatujete snad na Ramonu Nowitzki (čili "You can be my Yoko Ono")? Zdrhal před ní úplně stejně, řekl bych, že ještě hůř. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 22 Oct 2010, 14:02

Ďasík napsal: Jo a někdo tu psal, že se Sheldon se vztahy vždy vyrovnával s grácií... Není to pravda, nepamatujete snad na Ramonu Nowitzki (čili "You can be my Yoko Ono")? Zdrhal před ní úplně stejně, řekl bych, že ještě hůř. Smile

přesně tak, kde žijete? sheldon přece na mezilidské vztahy nikdy moc nebyl.. na to měl penny.. další důvod proč mi tady docela chyběla..

Ďasík napsal: A Stuarta mi je fakt líto...

stuart je parádní, moje nejoblíbenější vedlejší postava, kdykoliv se objeví, má nějakou hlášku.. Smile ten by klidně mohl dostat i víc prostoru..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 22 Oct 2010, 14:24

minnie napsal:stuart je parádní, moje nejoblíbenější vedlejší postava, kdykoliv se objeví, má nějakou hlášku.. Smile ten by klidně mohl dostat i víc prostoru..
Jo, Stuart je super, a chybí mi i Kripke a dr. Gablehouser, ten obzvlášť, byl to sympaťák... Leslie Winkle jsem ani moc nemusel, je taková suchá...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Fri 22 Oct 2010, 16:32

Penny prostě chyběla. Bez ní to není ono. 6/10 - Amy narovinu už mě trochu štve..
Leaonard a konečná scénka kde přišla tam fuj bluj kulturiska xd Bylo mě ho líto.

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty tak

Příspěvek  janice Fri 22 Oct 2010, 17:12

mne zrovna schody prisly vtipny, odkazuje to na to, ze spousta lidi si vytvari vlastni ritualy....neco jako kdyz se otrhava kytka, ma mne rad/nema mne rad. neco co by sheldon normalne nikdy neudelal, ale v zoufalstvi zkousi vsechno. Oproti HIMYM se vyborne bavim...nicmene nato, jak je HIMYM posledni sezony nudny, vcera byl dobrej dil.

janice

Počet příspěvků : 24
Bodů : 26
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Steve Fri 22 Oct 2010, 17:18

s Penny je to škoda, měli jí tam dát se zlomenu nohou, byla by sranda, třeba by mohli kvůli ní i opravit výtah

Steve

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Fri 22 Oct 2010, 17:39

Steve napsal:s Penny je to škoda, měli jí tam dát se zlomenu nohou, byla by sranda, třeba by mohli kvůli ní i opravit výtah

tak to mě dostalo:D ale jasně, proč ne, už měla vymknutou ruku, snědla mouchu a kdo ví, co ještě, takže klidně mohla přifrčet na kolečkovém křesle a hoši mohly ukázat, jak ji dostat do toho třetího patra...
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  kik Fri 22 Oct 2010, 18:22

happy.crazy napsal:
Steve napsal:s Penny je to škoda, měli jí tam dát se zlomenu nohou, byla by sranda, třeba by mohli kvůli ní i opravit výtah

tak to mě dostalo:D ale jasně, proč ne, už měla vymknutou ruku, snědla mouchu a kdo ví, co ještě, takže klidně mohla přifrčet na kolečkovém křesle a hoši mohly ukázat, jak ji dostat do toho třetího patra...

Very Happy hoši by půl hodiny řešili možnosti jak ji dostat nahoru...a ona by nakonec radši vstala a vyskákala to po jedné.

kik

Počet příspěvků : 1
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  baal666 Fri 22 Oct 2010, 18:26

Vzhledem k tomu, že jsem se snad ani jednou nezasmál(pořád jsem měl sice přihlouplý úsměv, ale to není ono) hodnotím tento díl jako jeden z nejslabších, prostě v něm nebyl žádný pořádný vtip a u překladu jsem dokonce usnul!!! Navíc několik drobností: Oproti normálu se mi Amy sice líbila, ale stejně by to bylo lepší bez ní. Joy byla neuvěřitelně nepříjemná a Leonard v roli ukňouraného ubožáka otravný. Raj skoro nedostal prostor a to si myslím, že by měl převzít od Sheldona hlavní roli. Howard byl jen jakési lepidlo v pozadí a epizoda neměla celkově vůbec žádnou pořádnou zápletku až na to, že když už to konečně opět vypadalo, že se seriál zbaví Amy, byla k radosti všech znovu "zachráněna."

Jo a v příštím díle myslim Penny taky nebude... (nejsem si jistej, ale mám dojem, že jsem to někde četl...)
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 22 Oct 2010, 20:17

Mně se tato epizoda líbila. Jistě, ukňouraný Leonard v depresi je hrozný, ale taky vím, jaké to je, když všichni kolem mě někoho mají a jen já jsem sama Very Happy. Linie Sheldon a Amy se mi líbila moc Very Happy, hlavně ten konec Very Happy. Po tom jak Shelly navrhnul Amy společné chvíle v ložnici, jsem čučela jak puk se zmraženým úsměvem na tváři, dokud Sheldon neřekl "bazinga" Very Happy Very Happy Very Happy.
A to odpočítávání hvězd - to se mi líbilo asi nejvíc. Musím se tu písničku naučit Very Happy

Ale Penny mi chyběla Sad
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Fri 22 Oct 2010, 21:12

baal666 napsal:Vzhledem k tomu, že jsem se snad ani jednou nezasmál(pořád jsem měl sice přihlouplý úsměv, ale to není ono) hodnotím tento díl jako jeden z nejslabších, prostě v něm nebyl žádný pořádný vtip.
Naprosto souhlasím! Jak jsem tady pročítal předchozí komentáře, dost mě udivilo, že je většina z vás spokojená. Pro mě je tohle asi vůbec nejhorší díl TBBT, jaký zatím natočili. Opravdu jsem se u něj téměř nudil - to se mi nikdy dřív nestalo Sad Navíc míra samoúčelného toaletního rádoby-humoru tady už přerůstá únosnou mez - Nejdřív Howardova matka (kdyby tvůrci zůstali jen u té první hlášky přes dveře, tak ta mě ještě docela pobavila, ale ten dodatek už byl trochu moc) a následně ještě Joy (mimochodem pro mě asi nejnesympatičtější vedlejší postava, jaká se zatím v TBBT objevila - kam se na ni hrabe třeba ta Ďasíkova "oblíbená" ženská z pracáku - vlastně jsem nikdy nepochopil, co mu na ní vadillo - zrovna tahle scénka se mi celkem líbila)... Tohle je vážně úpadek Evil or Very Mad

Celé to na mě dnes působilo jako jakési "meziscénky", či "výplň" mezi něčím, co tam mělo být a nebylo. Trochu pobavila snad jen matka od Amy na konci (i když i tahle scénka na mě působila, že ji tvůrci nedokázali ukončit včas a zbytečně to přehnali až k trapnosti). Je pravda, že mám docela solidní spánkový deficit, a tak jsem možná jen trochu mimo já, ale v tuto chvíli, po prvním shlédnutí, musím za sebe říct, že to byla opravdu bída.

Nečekal jsem, že zrovna já někdy sáhnu takhle nízko, ale nezaslouží si to v mých očích víc než 3/10 pig
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 22 Oct 2010, 21:41

Já si myslím, že právě ono rande byla rychlá náhražka po Kaleyně nehodě. Taky jsem se u toho moc nezasmála, ale naopak Sheldon mě velice pobavil. Jindy sebevědomý a egoistický robot se změnil v ustrašeného králíčka jen po jedné větě, kterou mu řekla jeho "kamarádka".
Navíc ta úvodní scéna je podle mě naprosto skvělá. Hlavně když Shelly řekne "Leonard nežárlí." a na konci je vidět, jak se Jim usmívá Very Happy. Celkově mi byl dneska Sheldon velmi sympatický a to ho jinak nemusím.

EDIT: dneska hodnotím: Sheldon = sunny , Leonard = Neutral , Amy = Neutral , Raj = Very Happy , Bernardette = alien , Stuart = I love you , Joy = No , Howard = Neutral , jeho matka = pig


Naposledy upravil Kolikokoli dne Fri 22 Oct 2010, 21:48, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Fri 22 Oct 2010, 21:42

Tedy, übernesympatická Joy nastavila laťku tak nízko, že i Amy Farrah Fowler byla tentokrát ještě snesitelná. Co se Joy a celé její scény v restauraci týče - Nevermore měsíce října! Jakous takous koukatelnost tentokrát zachraňoval Leonard, v téhle roli ho mám zkrátka rád - možná proto, že tím dává vzpomenout na zlaté časy první série. Takže hlavně jeho zásluhou a díky dvoum třem Sheldonovým momentům, nad kterými jsem se skrytě pousmál, tentokrát 5/10. Jinak toho ovšem epizoda nabídla po hříchu málo k pobavení.

PS: Penny jsem vůbec nepostrádal. Když nad tím tak přemýšlím, ryze pánská jízda* není úplně špatná vložka a drobná přestávka neuškodila.

*Amy lze stěží považovat za příslušníka jakkoliv pohlavně vyhraněného druhu, o maskulinní Joy nemluvě.
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Vertico Fri 22 Oct 2010, 21:48

Tohle ... byl ... prostě ... hnus
Vždycky jsem na foru zuřil nad lidmi, kteří kritizovali epizodu a mě se zrovna líbila a teď se stanu jedním z nich, protože tohle fakt nešlo. Amy bych nejradši nakopnul, Joy, nebo jak se ta kráva jmenovala, by letěla hned za ní.
Díl o ničem, vždycky zoufale prosím Boha, ať ještě díl neskončí a v záchvatu smíchu si ho hned pouštím znovu.
Tady jsem ho vymazal hned a nevěřícně kroutil hlavou. Chyběla mi Penny, a to víc, než jsem si myslel, Raj, který taky hláškuje dobře, opět v pozadí. Toaletní humor nemá cenu komentovat.
P.S.: Velmi mě zajímá komentář Gesera.

Vertico

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 22 Oct 2010, 21:55

Strix napsal:Jak jsem tady pročítal předchozí komentáře, dost mě udivilo, že je většina z vás spokojená. Pro mě je tohle asi vůbec nejhorší díl TBBT, jaký zatím natočili. Opravdu jsem se u něj téměř nudil - to se mi nikdy dřív nestalo Sad Navíc míra samoúčelného toaletního rádoby-humoru tady už přerůstá únosnou mez - Nejdřív Howardova matka (kdyby tvůrci zůstali jen u té první hlášky přes dveře, tak ta mě ještě docela pobavila, ale ten dodatek už byl trochu moc) a následně ještě Joy (mimochodem pro mě asi nejnesympatičtější vedlejší postava, jaká se zatím v TBBT objevila - kam se na ni hrabe třeba ta Ďasíkova "oblíbená" ženská z pracáku - vlastně jsem nikdy nepochopil, co mu na ní vadillo - zrovna tahle scénka se mi celkem líbila)... Tohle je vážně úpadek Evil or Very Mad

Celé to na mě dnes působilo jako jakési "meziscénky", či "výplň" mezi něčím, co tam mělo být a nebylo. Trochu pobavila snad jen matka od Amy na konci (i když i tahle scénka na mě působila, že ji tvůrci nedokázali ukončit včas a zbytečně to přehnali až k trapnosti).
Já jsem nenapsal, že jsem spokojený, ale je pravda, že až tak znechucený jsem nebyl, byly tam chvíle, kdy jsem se vážně smál nahlas. Prostě to bylo šíleně nevyvážené a skutečně to působilo "miniscénkovým" dojmem - jak jsem psal dřív, přišlo mi to takové nedokončené.
Pro mě je nejhorším dílem, jak se Leonard ztrapňoval u Penny, když sledovali ten fotbalový zápas... Tyhle scény vždycky přetáčím.
S tím samoúčelným toaletním rádoby-humorem se nedá nesouhlasit, robotická ruka v prvním díle sice byla dobrá a Howardovy představy minule taky (čím to asi je, k Howardovi to prostě nějak elegantně sedí), ale tohle bylo skutečně moc. Souhlasím, že Joy je absolutně nejhorší postavou všech dob (no, aspoň co se TBBT týče) a tu protivnou ženskou na pracáku strčila hravě do kapsy (mimochodem - nemám ji rád, protože neměla žádný důvod zavolat na Sheldona ochranku, nijak ji neohrožoval).
Takže celkově - jako nejhorší díl bych to neviděl, ale nebylo to úplně to pravé ořechové... Občas jsem se skutečně zasmál a to se cení... U druhého dílu jsem se nahlas nezasmál ani jednou.

Souhlasím s baalem, aby můj oblíbenec Raj převzal otěže a ukázal Sheldonovi, zač je toho loket. Very Happy Taky by mě zajímala ta jeho hluchá holka...
A kolikokoli, jo, máš pravdu, Sheldonovo "Leonard nežárlit" bylo skvělé, a to tvé smajlíkové hodnocení je taky pravdivé (až na Lea, mi se v téhle pozici líbí). Sheldon (dneska ale jen výjimečně), Stuart a Raj byli fajn. Very Happy
Raistlin: Jsme na tom úplně stejně. Celou dobu jsem si sice říkal, že mi tam něco chybí, ale že to je asi Penny, mi došlo teprve tehdy, když jsem si to tu přečetl. Smile
Vertico: Myslím, že na Gesera jsme zvědaví všichni. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 39
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  glassmoon Fri 22 Oct 2010, 22:00

bazinga!
pirat

glassmoon

Počet příspěvků : 21
Bodů : 21
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA] Empty Re: S04E05 - The Desperation Emanation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru