Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

+33
daliborh
kamajkl
Klarush
legoxx
yossarian
Geser
Grepis
Georgo
kbs1
Zero
minnie
Ufimcef
Erenessil
ork
Raistlin
Steve
Strix
Sheldon 3.0
lemming
lib
Kolikokoli
cl3rick
TwoR
baal666
Ďasík
Polylux1
Dodo
vendulkabendulka
ohara
ogedeikhan
happy.crazy
ghostdog
Admin
37 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Erenessil Sat 16 Oct 2010, 07:08

jak to ctu, sem asi jedinej, kdo s kazdym dalsim dilem vidi jen zklamani.. dej a chovani jednotlivych postav je na me uz prilis predvidatelne a jednoduche. pro me zatim nejhorsi dil ze ctyrky:(

Erenessil

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  lib Sat 16 Oct 2010, 11:03

Nejsi jedinej... Snad poprvé jsem se díval, kdy už bude konec. Vůbec se mi nelíbí, kam se TBBT posunulo. Z předchozích sérií si můžu pustit téměř jakejkoliv díl a budu se bavit od začátku do konce. U 4. série se párkrát usměju, ve zbytku času si říkám: WTF? Plno trapných scén, laciné vtipy, přehrávání herců. Čím to je, proboha? Vždyť ten seriál dělají pořád stejní lidi.

lib

Počet příspěvků : 27
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Ufimcef Sat 16 Oct 2010, 11:29

Steve napsal:může mí někdo říct, kdo byl ten číňan?

Hikaru Sulu, dustojnik hvezdne flotily.
Ufimcef
Ufimcef

Znamení : Beran Had
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Věk : 35
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 16 Oct 2010, 11:51

lib napsal:Nejsi jedinej... Snad poprvé jsem se díval, kdy už bude konec. Vůbec se mi nelíbí, kam se TBBT posunulo. Z předchozích sérií si můžu pustit téměř jakejkoliv díl a budu se bavit od začátku do konce. U 4. série se párkrát usměju, ve zbytku času si říkám: WTF? Plno trapných scén, laciné vtipy, přehrávání herců. Čím to je, proboha? Vždyť ten seriál dělají pořád stejní lidi.

jo, ale nekoukají na to furt stejní lidi.. to bude myslím příčina toho posunu..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Zero Sat 16 Oct 2010, 12:46

Tenhle díl mě příjemně překvapil. Vtípky jsou sice jasně laciné, ale je to rozhodně lepší než to, co předvedli v předchozích dílech nebo vůbec v skoro celé třetí sérii.
Zero
Zero

Počet příspěvků : 46
Bodů : 46
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  kbs1 Sat 16 Oct 2010, 13:05

dost dobry diel, musim uznat Very Happy:D

kbs1

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Sat 16 Oct 2010, 13:45

minnie napsal:
lib napsal:Plno trapných scén, laciné vtipy, přehrávání herců. Čím to je, proboha? Vždyť ten seriál dělají pořád stejní lidi.

jo, ale nekoukají na to furt stejní lidi.. to bude myslím příčina toho posunu..

Musím nesouhlasit. Třeba já sleduju TBBT od začátku a i když mám taky nejradši 1. a 2. sérii a vidím, že se nám od té doby TBBT v některých věcech změnil (či i trošku pokazil), pořád je to pro mě jeden z nejlepších sitcomů, co znám. Asi už ho beru jinak než dřív (ze začátku jsem byl z každýho novýho dílu opravdu 100% nadšenej), ale než bych pořád srovnával, co je, co není a co by měl být "ten správný" TBBT, raději prostě trochu "vypnu" a bavím se. Nutno podotknout, že stále v průměru velmi dobře.
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 16 Oct 2010, 16:20

Strix napsal:
minnie napsal:
lib napsal:Plno trapných scén, laciné vtipy, přehrávání herců. Čím to je, proboha? Vždyť ten seriál dělají pořád stejní lidi.

jo, ale nekoukají na to furt stejní lidi.. to bude myslím příčina toho posunu..

Musím nesouhlasit. Třeba já sleduju TBBT od začátku a i když mám taky nejradši 1. a 2. sérii a vidím, že se nám od té doby TBBT v některých věcech změnil (či i trošku pokazil), pořád je to pro mě jeden z nejlepších sitcomů, co znám. Asi už ho beru jinak než dřív (ze začátku jsem byl z každýho novýho dílu opravdu 100% nadšenej), ale než bych pořád srovnával, co je, co není a co by měl být "ten správný" TBBT, raději prostě trochu "vypnu" a bavím se. Nutno podotknout, že stále v průměru velmi dobře.

no, myslela jsem to spíš tak, že zatímco na začátku se na seriál dívali opravdu "fajnšmekři" - lidi, kteří měli přehled a byli schopní rozumět spoustě narážek a odborných termínů - mohli si tvůrci dovolit mnohem víc chlapce (a samozřejmě penny) vyšperkovat, půstupem času a s narůstající popularitou se seriál posunul více do mainstreemu - aby byl stravitelný pro větší publikum... proto byla potřeba styl humoru pro tuto skupinu diváků trochu upravit..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 16 Oct 2010, 16:30

Minnie: Souhlas.
Strix: Souhlas. Very Happy

Taky si nemyslím, že by se TBBT nějak výrazně zhoršila. První díl 4. série se mi hodně líbil, druhý byl naopak docela nudný, třetí byl dobrý, ale nepřesný, a čtvrtý byl podle mě takovým správným návratem ke kořenům. Ale žádný z nich nebyl špatný. U Přátel, Simpsonů, Futuramy, M*A*S*He aj. seriálů mám taky své oblíbené díly a díly, na které se moc nekoukám. Ale neznamená to, že by se ty seriály postupem času nějak horšily. Prostě jen není každý díl úplně úžasný.
A co se TBBT týče, zatím mám pořadí oblíbenosti sérií 1-3-2... Čtvrtou zatím není možné soudit.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Sat 16 Oct 2010, 17:39

Ono je to asi u všech seriálů. Než nastoupil TBBT tak jsem měla na prvním místě přátele a musím říct, že třeba 8. a 9. řada byly nejlepší. Je to tím, že s přibývajícími díly lidi hold víc srovnávají a taky už nás toho tolik nepřekvapí. Na druhou stranu musím říct, že TBBT si drží svůj standart a nespadl tak jako třeba HIMYM do hlubin trapnosti a předvídatelnosti.
Uvidíme, kam se TBBT posune na konci 4. řady, ale doufám, že si tvůrci uvědomí, proč se na to lidi začali dívat v první řadě a to je to, že to není další nudně předvídatelný a přiblblý seriál, ale seriál s chytrými hláškami, primárně určený lidem, kteří dokáží ocenit matematické a fyzikální vtípky a odkazy na vědce nebo sci-fi (spíš než na připitomělý "celebrity").
Za mě TBBT jako celek stále: 10/10 Twisted Evil
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 16 Oct 2010, 19:21

Ale cameo Katee Sackhoff a George Takeie potěšilo Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 16 Oct 2010, 19:34

Kolikokoli napsal:Ale cameo Katee Sackhoff a George Takeie potěšilo Smile
Na sto procent. Smile Ještě nikdy jsem v TBBT nezažil, že by byly tři vedlejší postavy v jednom záběru, tohle se mi fakt líbilo. Jak v ložnici, tak i v autě. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Georgo Sun 17 Oct 2010, 03:05

Minnie: toto môže platiť pre "neoficiálnych divákov", medzi ktorých patríme my, ale televízie by nikdy nepustili do primetime seriál, ktorý by nedokázal zaujať mainstreamového diváka, takže tu problém s kvalitou TBBT určite nebude. Rozhodne teda nie je pravda, že by bol seriál zo začiatku zameraný na geekov a potom sa až začal profilovať ako klasický sitcom. Keby to tak bolo, neprežil by na CSB ani pol sezóny.

Čo sa však nutne deje, je:
- Dochádzajú nápady. Tvorcovia samotní nikdy nemajú dopredu pripravený materiál na desiatky epizód. Je to potom o tom mať kvalitných autorov, ktorí sú schopní seriál ďalej rozvíjať.
- Autori sa snažia postavy niekam posunúť. Toto pri seriáloch spravidla nefunguje.
- Diváci si viac obľúbia určité postavy, čo sa následne odrazí v písaní.
- Objednávateľ (televízia) zasahuje do tvorby.
Je to vždy len o tom, ako dlho sa autorom podarí udržať seriál "čerstvý" bez toho, aby robili radikálne zmeny v postavách.

Tento diel bol úplne skvelý - hneď z niekoľkých dôvodov:
- Postavy sa držia svojho štandardu - žiadne experimentálne odchylky (Sheldonove mačky)
- Má to tempo a spád, a pritom epizóda nepôsobí nedokončene, ako niektoré iné
- Howard a Raj dostali priestor a vyplatilo sa!
- Amy je preč, Bernadette je späť - ale v rozumnej miere.
- Leonard si drží nadhľad a humor.
- Penny pôsobí tak, ako má - a teda je znesiteľná, narozdiel od veľkej časti 3. série.

Rozhodne to napravilo chuť po 3x03 a zostáva len dúfať, že to scenáristom vydrží.

Georgo

Počet příspěvků : 33
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Sun 17 Oct 2010, 22:22

To se právě mýlíš, někdy se stane, že seriál vydrží, byť byl ze začátku i lehce úzkoprofilový, jenže bohužel dojde k jeho zmainstreamování tak či tak, nejlépe to dělají Britové, 3x6 dílů a dost, byl sem vždycky hodně naštvaný, jak u Black books nebo u The it crowd, ale v nejlepším skončit, to dělá kultovní seriál, ne jak to prohlašují na Prima Cool o každé volovině, to jsou ubohé pokusy získat pro upoutávku pozornost, ale zpět k The big bang theory, vším a to si snad uvědomujete nejvíc hýbou hlavně peníze, nejsem vůbec geek, ale mám rád vyhraněnost těchto svojských sérií, no i TBBT o ni už přišel, hlavní herečtí představitelé dostávají už velmi dobrý honorář, který byl po úspěšné sezóně či dvou agenty určitě dobře navyšován, z toho vyplývá, že jiné postavy, než hlavní herecké jádro po delší dobu nezůstanou ( nejsou na ně penízky :-) ), no geek jsem ale rozhodně v tom, že takovou kultovní postavu, jako je G. Takei alias Hikaru Sulu využijí ke komentářům Hawardových milostných zblížení, mě jako obdivovatele průkopnické první série Star Treku docela urazilo, rozhodně bych chtěl nějakou sofistikovanější roličku než komentování muckání, seriál má klesající tendenci naopak proti tvému vyjádření o nutné stagnaci vývoje postav právě proto, že žádný rozvoj postav není, ten stereotyp prostě nakonec přemůže všechny ... no musel sem to vysypat, třeba já osobně, tím nechci nikoho urazit, bych se na takovou drbárnu ( myslím slovní ) jako je HIMYM nikdy nedíval, proto komentáře o porovnání těchto seriálů už beru jako jasný propad, ... a ano dřív jsem se taky smál hodně v první a v druhé sérii... a lepší už to nebude, i u My name is Earl, který měl první dvě sezóny slušný rozjezd, jsem si přál po té hrůze ve čtvrté aby byl už konec a naštěstí se stalo ... tady to nevidím o moc déle ..
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Sun 17 Oct 2010, 23:01

No zase IT Crowd bych zrovna za příklad nedával Very Happy

Jestli Takei a Sackhoff budou mít nějaký častější výskyt (jakože asi ne) jako geekoidní čertík s andílkem na ramenou, dávalo to tam smysl. Jinak by to bylo neuvěřitelný mrhání.
A Howard a jeho masturbování ve čtvrté řadě WTF!
Bernadette mi o moc lepší než Amy ani nepřijde. Ale velký plus za neukňouranýho Lea.

4/10
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Mon 18 Oct 2010, 12:53

u BBT se bavim a az moc neresim ktery dil je lepsi, nesrovnavam to. Hodnoceni bych dal asi podle toho jak moc jsem se smal, protoze nekdy se jen tak usmivam a nekdy se smeju nahlas az nemuzu prestat.
Tenhle dil mel opravud spad a kdyz skoncil, tak jsme se s pritelkyni na sebe divali jestli to bylo opravdu 20 minut a nezkratili to.

Jinak tedka nedavno jsem koukal na nekolik rozhovoru na youtube - prevazne s J. Parsonsem, protoze vyhral tu Emmy. A v jednom rozhovoru (myslim ze u Lettermana) povidaji o tom, jak vlastne BBT bylo na zkousku na 1 serii a pak po uspechu se naplanovaly dalsi serie. Rikal tam, ze od zacatku nebyl zadny bombasticky divacky rating, ale kazdym dilem stoupal. Takze tomu CBS udelila zelenou. To je videt i na vysilacich casech, kdy se 4. serie presunula na hlavni serialovy cas ctvrtek vecer.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  legoxx Mon 18 Oct 2010, 13:29

ohara napsal:Hezky na tomvje ze je to podle me odkaz na Kubrickovo sci-fi AI, pokud si vzpominate jak tam chtel byt real boy.

ja myslim ze je to skor narazka na klasickeho pinokia ako na nejaky AI...
predsa len tieto rozpravky su na zapade ovela viac znamejsie

legoxx

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Klarush Mon 18 Oct 2010, 16:06

cl3rick napsal:sem jediný nebo i někomu z vás se zdálo, že Howardova mamka měla jiný hlas?
Tak jsem si to schválně pustila znovu a mám stejný pocit :-)

Klarush

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  kamajkl Tue 19 Oct 2010, 03:53

co to je za písníčku, jak Howard leží v posteli a sní o Bernadette a Kate a do toho mu tam klasicky řve jeho máma? Byla i ve filmu Nestyda, už jí nějaký ten pátek hledám a nemůžu přijít na název, díky.

Btw todle byl skvělej díl Smile už jsem měl dost toho ukňouranýho Lea a mám rád, když Raj vyvádí nějaký kraviny, hlavně se Sheldonem bounce

kamajkl

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Tue 19 Oct 2010, 07:48

kamajkl napsal:co to je za písníčku, jak Howard leží v posteli a sní o Bernadette a Kate a do toho mu tam klasicky řve jeho máma? Byla i ve filmu Nestyda, už jí nějaký ten pátek hledám a nemůžu přijít na název, díky.

podle mě je to tohle
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 19 Oct 2010, 09:27

Klarush napsal:
cl3rick napsal:sem jediný nebo i někomu z vás se zdálo, že Howardova mamka měla jiný hlas?
Tak jsem si to schválně pustila znovu a mám stejný pocit :-)
Podle mě ten hlas je pořád stejný, akorát v tomhle díle byl zkreslený tou hudbou, co si Howard pustil... Zatím na něj matka řvala, jen když bylo ticho.

A když už jsme u těch písniček, nevíte náhodou, co je to za písničku, kterou Sheldon hraje Leonardovi na flétnu, když se probouzí v díle, jak měli jet do Švýcarska? Je to strašně používané vždycky, když se někdo probouzí. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 19 Oct 2010, 10:30

Myslíš toto: https://www.youtube.com/watch?v=Ya5ICVKUERg&feature=fvsr ??? Nejsem teď u sebe na PC, takže nevím, co mu tam hraje, ale toto je písnička, která se často hraje při probouzení.
Pokud to není ono, tak mě nebijte, nepamatuji si všecko Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 19 Oct 2010, 10:33

Jo, to je přesně ona. Very Happy A ještě navíc se fakt jmenuje Morning. Dobrý! Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 19 Oct 2010, 10:36

Ďasík napsal:Jo, to je přesně ona. Very Happy A ještě navíc se fakt jmenuje Morning. Dobrý! Wink

Super, tak aspoň nejsem tak zapomnětlivá, jak jsem si původně myslela Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  kamajkl Tue 19 Oct 2010, 11:38

minnie napsal:
kamajkl napsal:co to je za písníčku, jak Howard leží v posteli a sní o Bernadette a Kate a do toho mu tam klasicky řve jeho máma? Byla i ve filmu Nestyda, už jí nějaký ten pátek hledám a nemůžu přijít na název, díky.

podle mě je to tohle
stokrát díky What a Face

kamajkl

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E04 - The Hot Troll Deviation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru