Nové fórum

Goto down

Nové fórum

Příspěvek  Admin za Sat 26 Sep 2009, 13:02

Vzhledem k problémům se starým fórem, které pravděpodbně stálo za útokem na celé stránky jsem se rozhodl diskusi přesunout jinam.
Pozitivní je, že toto fórum nabízí mnohem více možností a doufám, že se bude úspěšně rozvíjet, stejně jako bude navštěvované.
Stinná stránka je ztráta původních témat i uživatelů. Důležité posty budou postupně přeneseny, ale uživatelská jména je třeba registrovat znovu. Omlouvám se za tuto komplikaci, ale původní podmínky fóra neumožňovaly manipulaci s údaji uživatelů a taky tam existovalo plno mrtvých duší. Takže tento nový začátek by mohl nakonec i pomoci.

Jinak stejně jako stránky, na formě a obsahu fóra se stále pracuje, takže mějte trpělivost.

Díky

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Zobrazit informace o autorovi http://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Problém s potvrzujícím emailem

Příspěvek  Deckard za Wed 30 Sep 2009, 18:52

Několika z vás se stalo, že po registraci ještě neobdrželi aktivační email. Důvodem bylo vytížení odesílání těchto mailů a současně rychlý nárůst registrací. Aktuálně dochází postupně k odesílání fronty těchto mailů, takže vyčkejte až dorazí. Pokud se tak nestane během následujících 1-2 dní, bude třeba registraci provést znovu.

Pokud by ani to nepomohlo, pište na help a nezapomeňte napsat jak svoje vybrané login jméno (které jste při registraci zvolili), tak email. Bude vyřízeno ručně.

Díky za pochopení a trpělivost.
avatar
Deckard
Admin

Počet příspěvků : 16
Bodů : 33
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru