Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

+29
tucnacek
kadles
carpe_jugulum
Raistlin
zesnek
edmund
muziji
acervena
Zdenda S.
Pinny
formelak
tombasek
Funky
LuKe
lvin
Strix
Katschaba
Sheldon 3.0
mirliflore
baal666
Dysharmonya
Kolikokoli
yossarian
Ďasík
metztli
karlos89
pka
ogedeikhan
Admin
33 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Funky Wed 16 Dec 2009, 00:06

A prave ta nenormalnost je na Sheldonovi vtipna. Lebo taky typ sa malokedy vidi a navyse je jeho postava genialne zahrana samotnym hercom. Raj je mozno sympaticky, ale nema potencial tahat dlhsie sceny, nieto este cely serial. Preto ako som uz pisal, ma jeho postava priestoru tak akurat.

Funky

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 16 Dec 2009, 00:10

V poslední době (od půlky 2. sérky) je nejlepší dle mého názoru Howard. Takovej tragéd, řekla bych Very Happy. Ostatní nejsou tak supr jako Howie, ale bez nich by to bylo blbý!!!! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  tombasek Wed 16 Dec 2009, 00:11

Ďasík napsal:polorobot bez citů a bez snahy jim porozumět. Raj je naopak sympaťák. Howard je moc šílený, Leonard moc normální a Penny je prostě Penny...
To je hezky napsaný! Very Happy

Mně se teda díl moc líbil! I jsem se dost zasmál.
Jajx Smile

tombasek

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 16 Dec 2009, 00:42

tombasek: Díky. Very Happy
Funky: Dneska na tom byl ale Raj opravdu bídně, nedostal skoro žádný prostor a to si fakt nezaslouží... Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  formelak Wed 16 Dec 2009, 01:03

Podle mě výborná epizoda. Většina dílů třetí série mi přišla hodně slabá oproti minulým sériím, teď sem se konečně taky pořádně zasmál.

formelak

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 16. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Wed 16 Dec 2009, 02:35

formelak napsal:Podle mě výborná epizoda. Většina dílů třetí série mi přišla hodně slabá oproti minulým sériím, teď sem se konečně taky pořádně zasmál.
Tvuj nazor sice absolutne nesdilim, ale neberu ti ho. Podle me bylo ve treti serii zatim mnoho lepsich dilu, nez ten dnesni a minuly vanocni dil byl 100:1 oproti tomuto. Parkrat jsem se pousmal, ale nic me nerozesmalo do plnych obratek. Cekal jsem holt vice no, snad priste. (Btw, vam neprislo blby, ze 99% joku tehle epizody uz bylo pouzito v predchozich epizodach ci dokonce v predchozim vanocnim dile? Smile )

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 16 Dec 2009, 02:38

Pinny: Jo, přišlo. Very Happy Ale vtipy se opakují skoro v každém díle... Každopádně je ale třetí série daleko lepší, než druhá, i když ani ta nebyla špatná...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Zdenda S. Wed 16 Dec 2009, 02:50

mirliflore napsal:Jsem jediný, komu přijdou díly s Leonardovou matkou neskutečně deprimující?

nejseš...ten první s ní byl ještě docela dobrej,ale tady v tom díle se mi nelíbila,přišla mi protivná

Zdenda S.

Znamení : Blíženci Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : Kolín

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  ogedeikhan Wed 16 Dec 2009, 09:28

Ďasík napsal:
Funky napsal:A preboha co mate tolki s tym Rajeshom? Ved jeho postava je uplne priemerna, navyse dost limitovana tym jeho (uz dost trapnym a nevtipnym) nehovorenim so zenami. Takze priestor moze dostat len pokial sa na scene nenachadzaju ziadne zenske postavy, co je malokedy. Takze priestoru tam ma presne tolko ako si jeho postava zasluzi.
No, totéž si já myslím o Sheldonovi. Co na něm proboha lidi vidí, vždyť je to polorobot bez citů a bez snahy jim porozumět. Raj je naopak sympaťák. Howard je moc šílený, Leonard moc normální a Penny je prostě Penny...

rajesh je žel jediná postava, která neprodělává skoro žádný vývoj. sympaťák možná, ale okoukaný Wink jistě, sheldon je pořád ten starý autista, ale projevy jeho šílené povahy jsou testovány na mnoha frontách, kdežto rajesh hraje často jen druhé housle. stejně jako sheldon, leonard a howard mají patrný vývoj... když vidím tu koc, co se má objevit v příštím díle, tak se třeba i u raje něčeho dočkáme Smile
ogedeikhan
ogedeikhan

Znamení : Střelec Pes
Počet příspěvků : 67
Bodů : 76
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 53
Místo : pryn, mérän

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  acervena Wed 16 Dec 2009, 11:16

mirliflore napsal:Jsem jediný, komu přijdou díly s Leonardovou matkou neskutečně deprimující?

Jo, jo, trochu jo, možná kdyby se někdy objevil Leonardův chápající a vřelý otec, nemusel by člověk L. tolik litovat.
rendeer

acervena

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  muziji Wed 16 Dec 2009, 11:24

teď u třetí série se mi zdá, že tu jsou dva takový dva tábory lidí: někomu přijde třetí série hoodně silná, ale zrovna poslední díl nebo dva je moc nepotěšil (třeba já Smile ), nebo naopak většina dílů se někomu zdá slabých a poslední dva nejlepší... asi jde hodně o to, jakej humor se komu líbí, co kdo od seriálu čeká, a asi to nejde skloubit dohromady, takže u každýho dílu asi bude vždycky někdo nespokojen..
mně osobně se daleko víc líbí nějaká akce (Sheldnovo pomsta Kripkemu - to mě zbouralo) než třeba neustálý shazování jedný hlavní postavy druhou, o čemž (podle mě) byl minulej a trochu i tenhle díl... to je můj názor, nestěžuju si, v týhle sérii už bylo hodně dílů tak silnejch, že nějakej ten slabší zkousnu Smile
btw pro mě osobně je nejlepším týpkem Howard, jehož humor a hlavně perfektní hraní gesty a hlasem (namátkou "I'm crazy!" nebo "This one, let's go .... This one, let's go" z Nimoyovskýho dílu) vždycky potěší, i když občas je fakt ujetej Very Happy Během druhý série mi už lez Sheldon svou monotónní otravností na nervy, ale teď mi přijde už zase daleko zábavnější, naopak Leonard mi poslední dobou (asi co chodí s Penny) přijde, že se mu kazí charakter (zakomplexovanej slaboch? - nebo aspoň víc než dřív, i když - s jeho matkou... Smile ).
ale jak jsem psal, skoro každej to asi vidí jinak, uvidíme koho tvůrci potěší příště, i když to bude až za tak dlouho Crying or Very sad

jo a díky překladatelům za perfektní titulky (pokaždý) Exclamation

muziji

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 16 Dec 2009, 15:51

Třeba je Leonard poslední dobou tak protivnej, páč věděl, že na Vánoce mu přijede máma Very Happy a nemohl se s tim smířit Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  edmund Wed 16 Dec 2009, 19:14

No hadat se pod vanocnim stromkem o tom, jestli ma vetsi zasluhu na objevu kalkulu Newton nebo Leibniz to je proste ........... BIG BANG a proto ho miluju.
Vesele Newtonovice! Smile

edmund

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  zesnek Wed 16 Dec 2009, 21:20

Jako vždy nezklamali

zesnek

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Wed 16 Dec 2009, 22:05

Mňo, až do chvíle, kdy Penny opila Leonardovu matku v baru to nebyl špatný díl a měl pár hezkých scének. Například Sheldonovu slabost pro záporáky z pohádkových příběhů. Bych se mu pod ní podepsal. Smile I opětovná narážka na Howardův-Rajeshův "náhražkový vztah" měl svůj půvab, zrovna jako Leonardův šok z nedávných rodinných událostí. Jenže potom, co se Leonardova matka opila, šla pro mne celá epizoda do kopru. Opilecké výjevy Leonardovy matky naprosto degradovaly její půvabně sterilní charakter, který scénáristé tolik vypiplali v předchozí epizodě. Balení poskoka - he? A pusa Sheldonovi? Ještě horší. Vždyť jste mu, milí scénáristé, vzali další kouzelnou nevinnost, která ho dělala Sheldonem. pale

Pro mne tedy značně rozporuplná epizoda s hrůzostrašným závěrem. Škoda, líp než 5/10 dát nemůžu.
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Thu 17 Dec 2009, 01:19

Ďasík napsal:Pinny: Jo, přišlo. Very Happy Ale vtipy se opakují skoro v každém díle... Každopádně je ale třetí série daleko lepší, než druhá, i když ani ta nebyla špatná...
Opakuji, to je pravda, ale tenhle dil mi fakt prisel jako jedna velka spatlanina starych vtipku Smile slo to az moc poznat .. jinak souhlas, treti serie je vcelku povedena afro

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  carpe_jugulum Thu 17 Dec 2009, 11:47

Zatim jednoznacne nejlepsi dil treti serie pro me.... davam 11 z 10 :-)
carpe_jugulum
carpe_jugulum

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 09
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  kadles Thu 17 Dec 2009, 21:37

Tahle epka byla výborná. Spoustu příspěvků je zde negativních, tak jsem rád, že se můžu odlišit. S většinou musím souhlasit, že Vánoční díl to nebyl, kromě cca 2-3min, tak se ani nedá srovnávat s tím minulým z 2. série. Abych se Vám pokusil vyjádřit svoje dojmy ohledně Leonardovy matky. Byla stejně tvrdě logicky uvažující a když se opila, tak samozřejmě z ní jako z každého z nás spadnou zábrany a u ní ještě více, neboť tak by se normálně nechovala. Pusa Sheldonovi mi přišla jako logické vyústění. Dávám 9/10 - škoda nevyužitého potenciálu Vánoc.

kadles

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty 3x11

Příspěvek  tucnacek Fri 18 Dec 2009, 13:30

Pro mě trochu nudná epizoda, pousmála jsem se jen jednou. Asi jsem čekala víc..

tucnacek

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  hawkey Sat 19 Dec 2009, 22:30

Skvělá epizoda. Pro mne nejlepší v třetí sérii.

hawkey

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Matthew Tue 22 Dec 2009, 15:47

Právě se koukám na Nimoyvoský díl a 7:19 Rajesh sedí na Sheldonově místě a nic neřekne.

Matthew

Počet příspěvků : 17
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 22 Dec 2009, 20:52

na to jsme se dívali dneska ve škole Laughing Laughing Laughing a pak ještě na Cooper-Nowitzki theorem a tam taky Raj sedí na Shellyho místě Laughing Laughing Laughing
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Ufimcef Tue 22 Dec 2009, 23:13

Mne spis vadi, ze se jim zahadne premistilo okno z jednoho rohu do druheho.
Ufimcef
Ufimcef

Znamení : Beran Had
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Věk : 35
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Newtonovice

Příspěvek  whampingwillow Thu 14 Jan 2010, 12:00

Podle mě byl tenhle díl, stejně jako dva předchozí jeden z těch lepších. Zaujal mě fakt, že Sheldon se za ty tři série dost změnil, a to tak, že to netluče do očí. Jsem si jistá, že v první sérii by ani nevylezl z pokoje kvůli tomu, že Leonard mlátí hlavou do dveří. Nejvtipnější pro mě byl určitě začátek (Grinch, Frosty, Newtonovice) a konec. Možná je to tím, že jsem neviděla trailer (díky bohu za to), ale scéna s Leonardovou mámou mi připadala dobrá (nejpelší je reakce Penny).
Samozřejmě že se to nedá srovnávat s Nimoyem, ale to asi nic. Nevím jak vy, ale já jsem ani nečekala, že by to mohlo být překonáno.
Jinak postava Leonardovy matky je mi většinu času sympatická (dostala mě jízda v autě a svítící kontrolky) ale ke konci jsem si říkala, že je divná. Podaří se jí to, co se nejspíš žádné ženě (vyjímkou by mohla být nějaká Leia z Comic-Conu) nepodařilo a pak řekne poslíček by byl lepší:-D
Ještě k názoru, že v Big Bang se opakují vtipy. Ano, opakují, to je pravda, ale podle mě právě v tom spočívá kouzlo tohoto sitcomu. Vždycky se směju už předem, protože vím, že teď příjde Sheldon a něco zavalí, nebo protože aha, objevila se ženská a Raj není ožralý. Podle mě je právě v tom kus té krásy.
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 14 Jan 2010, 14:59

Hlavně k těm opakovaným trikům: Když máte nějaký rituál (3x klepání, soft kitty při nemoci), tak to, že je to rituál znamená, že ho použijete v každé situaci - tj. když jdete k někomu na návštěvu vždy 3x zaklepete. Proto mi nevadí tyto opakované vtipy. Je to součást jejich osobnosti a lepší, než kdyby jednou zaklepal třikrát, a pak už ne. Prostě, když se klepe, tak 3x, když zdraví, tak 2x...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E11 - The Maternal Congruence [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru